Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego baby tutaj są takie werdne

Polecane posty

Gość gość

dlaczego jestescie takie glupie i wredne? ludzie pisza na forum, a wy tylko potraficie obrazac. dowartosciowujecie sie w ten sposob? czy o co kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowartosciowuja sie i odgrywaja na tych które maja w zyciu lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co kaman? w polsce jestes i pisz po plosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z tym. Jest wiele tematów gdzie ludzie rozmawiają/doradzają życzliwie i w ogóle jest sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mamusie to istna sekta z idealnymi dziećmi i mężami z nienaganną figurą :) każdy kto przedstawi pogląd sprzeczny z ich wyznaniem zostaje zaatakowany całą masą mamusiek :) na fachową poradę czy pomoc nie ma co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część skłania do tego frustracja, część z nudów ubliża (chociaż tego nie rozumiem) a część gości to gimbusy na wolnym. Nie trzeba brać tego do serca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo siedzą tu albo małolaty albo niezaspokojone seksualnie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale weszłam tu przed chwilą i widzę, że są też tematy, gdzie ktoś o coś pyta -zapewne nie bedz powodu, bo poczytał w necie a chce oprócz tego 'zasięgnąć języka'. a w napisaniu "o co kaman" nie widzę niczego złego... ale właśnie osoba, która się uczepiła jest jedną z tych, co jadą po innych zapewne... naprawdę można się dowartościować w inny sposób. takie zachowanie świadczy tylko o Waszej bezradności i niestety 'małości'. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystki wykształcone a co drugie słowo k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaatakowany całą masą mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ty jesteś WIELKA! Wielka jak sosna a głupia jak but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech... napisałabym coś, ale właśnie w tym rzecz, żeby nie zniżać się do takiego poziomu :/ a każda z mamuś tak jadących po innych pewnie chrześcijanką jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo im się może nudzi, ja tu się wypowiadam głównie ze względu na porady dotyczące oczekiwania na ciąże i dziecko i z dziewczynami, ktore starają się o dzieciątko jakiś miesiąć albo dwa da się pogadać a jak już jest jakaś co się stara 4 lata to jad w niej jest taki, że gotowa ci powiedzieć, że szczerze ci życzy abyś w te ciąże nie zaszła. A mamusie to inna bajka, one są na prawde jak sekta, która wychwala pod niebiosa swoje dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mam dziecko, ale on nie jest jedynym co mnie interesuje w zyciu. mam swoja mala firme, moze nie zarabiam duzo, ale mam, mam jakieś pasje... a czasem wchodze zeby popytać, czy poradzić komuś kto ma problem, jeżeli wiem o co chodzi. czasem tylko poczytam... ale daleka jestm od obrażania, nawet jeżeli uważam inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj są tu wredne babiszcza przez to musiałam zniknąć z zalogowanego nicku, bo niektóre nie czytały tego co piszę tylko widziały mój nick i się zaczynała jazda, rozliczanie z czasu, który tu spędzam . Teraz normalnie czytają i odpowiadają jak ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i zaczynają się juz przechwałki typu mam firme i co myslisz,ze masz firme to jesteś lepsza? Firm zbankrutuje i pójdziesz z torbami do mopsu żebrac na węgiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiemamusia ty debilu mężowie maja nienaganną figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiemamusia a ty co tu tak psioczysz na innych?Już zapomniałaś jakim rynsztokiem pojechałaś po jądrowym i cię za to zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chwalę się firmą... każdy może sobie założyć działalność, ta osoba która mnie właśnie skrytykowała też... stwierdzam, że poza dzieckiem mam też inne zajęcia. a jak napisałam - nie zarabiam dużo, bardziej chodzi narazie o satysfakcję, może z czasem przekuję to w coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię tak boli, że ma firmę? widać kompleks masz. Przecież pisze, że firma jest mała i zarabia tak sobie ot praca jak każda inna, dużo ludzi kręci coś swojego, płaci cholerne podatki, zusy i ogólnie połowe państwu oddaje, a tobie się wydaje, że jak ktoś ma coś swojego to już wielki prezes buahahahaha pustaczko durna. Dziewczyna się nie przechwala, no ale uderz w stół, a nożyce się odezwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiemamusia nie tłumacz się głupio.Tak samo brak ci kultury jak większości osób,która tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wymyślam marnych prowokacji i nie pieprze od rzeczy. Jądrowy mnie obraził, ja obraziłam jego. Akurat moja wielka dupa nie powinna go obchodzić i o tym go poinformowałam, a to że dotknęło to jego dumy to nie moja sprawa, uważam temat za zamknięty. Nie o tym teraz rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak nie to niech idzie na kase do marketu zarabiać jak jej mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany... tu chyba chodzi naprawdę o zwyczajne bycie wrednym i dowartościowanie się... CZY JA NAPISAŁAM ŻE MI MAŁO TYCH PIENIĘDZY???? niestety czytanie ze zrozumieniem to też sztuka zanikająca w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×