Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona2700

zazdrość i dominacja partnera

Polecane posty

Gość djfosdfj
Dojrzała osoba, matka dorosłego dziecka i takie głupoty wypisuje. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę tutaj,nie mam koleżanek.On mógłby być zły,gdybym chciała gdzieś wyjść.Nie chcę konfliktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niech się pozłości, od tego się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wchodzi tutaj rowniez nie do konca jeszcze uksztaltowana mlodziez i jakas dziewczyna czytajac to pomysli sobie, ze moze warto dac sie troche poniewierac partnerowi x A może wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zrozumcie człowiek się zmienia,skąd mogłam wiedzieć,że on taki będzie.Nie chcę go ranić,to jest dobry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Srałabym na fochy takiego kolesia. Wychodze do kina z siostrą i już. Albo idę z koleżankami na piwo i już. x No tak,byłam ostatnio u mamy,późno wróciłam siostra odprowadziła mnie z mężem,po drinkowaliśmy.I miałam awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest za granicą,może dlatego tak się zachowuje.Jednak w ogóle nie lubi gdy chcę gdzieś wyjść,a ze mną nie pójdzie bo mu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kubek z kawą Niech się awanturuję, ględzi i gada. Wpuszczaj prawym uchem, lewym wypuszczaj. x Staram się,ale jest mi strasznie przykro gdy tak się zachowuje.Tym bardziej,że gdy nie ma go w Polsce wychodzę tylko do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Gościu, najzwyczajniej w świecie nie rozumiem Cię. Faceta nie ma przy Tobie i jeszcze się denerwuje gdy Ty wyjdziesz do mamy. Naprawdę nie mam słów. Albo wyzbądź się przykrości, zaakceptuj ten fakt i nie narzekaj. Albo go zostaw. Nie widzę innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusty_cage
balkon to już inne powietrze...w wc jak sie postarac tez. wiec stawiam ze jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranoja prawda?Co może facet zrobić z normalnej kobiety.K***a p******* jest to życie,tak niewątpliwie uzależniłam się od psychola,cóż też jestem psychiczna.Z kim się zadajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"balkon to już inne powietrze...w wc jak sie postarac tez. wiec stawiam ze jest problem." :D o tak, a inne powietrze to już nie dom więc autorka miałaby manto jakby sie dowiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest śmieszne wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Cię sąsiad jakiś na tym balkonie podejrzy i będzie afera. A poważnie mówiąc, nie mam już rad. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusty_cage
no ten kubek to z wódką...taka ironia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam balkonu,mam dom.Sąsiedzi o ile mają okazję mnie zobaczyć mówią,że myśleli,że już tu nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz sąsiadom coś odpowiedzieć czy za to tez jest kara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusty_cage
a powznie mówiąc... a jak sie dowie ze piszesz tu na forum, to co? ty chyba go oszukujesz:) spotykasz sie z ludzmi ...tak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym mam gadać z sąsiadami?O pogodzie?Nie znam ich,jeden dziadek jest opowiada o swojej chorej żonie,współczuję mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to uważaj, facet twój sobie pomyśli, że dziadek szuka nowej, młodszej żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdgdd
oj tam zaraz go oszukuje ;) zapewne są więc kwita, bo najczesciej takie zaborcze dupki maja najwiecej za uszami wiec maz tej chorej kobiety uzywa sobie z dala od domu a ją w tym domu zamknąl - ustawil sie koles nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rusty_cage a powznie mówiąc... a jak sie dowie ze piszesz tu na forum, to co? ty chyba go oszukujeszusmiech.gif spotykasz sie z ludzmi ...tak tu. x Tylko piszę,nie spotykam się z nikim.Nawet już nie odczuwam potrzeby poznawania,czy spotykania się z ludźmi.Mam żal gdy robi mi awantury o spotykanie się z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgdgdd
ość No to uważaj, facet twój sobie pomyśli, że dziadek szuka nowej, młodszej żonki. " ahhahahahahha, ciekawe czy mężus poinstalowal kamery w domu i wokól domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec maz tej chorej kobiety uzywa sobie z dala od domu a ją w tym domu zamknąl - ustawil sie koles nie ma co x Nie jestem chora.Skąd wiesz co on robi,choć już słyszałam opinie,że ktoś taki mierzy innych własną miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sdgdgdd ość No to uważaj, facet twój sobie pomyśli, że dziadek szuka nowej, młodszej żonki. " ahhahahahahha, ciekawe czy mężus poinstalowal kamery w domu i wokól domu x Widzę,że świetną zabawę macie:).Ok nie obrażam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusty_cage
mój czas tez sie tu konczy. powodzenia autorko postu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie tylko czyta,dobrze,może wyciągnie z tematu właściwe wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu wy nie chcecie normalnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×