Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pyziucha

Tabletki na odchudzanie!

Polecane posty

Gość gość
Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

ja do swojej diety dorzuciłam suplement slimberry od firmy vitalprogres i jestem zachwycona, od kiedy go stosuję chudnę szybciej i bardziej efektownie! warto spróbować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas dla ciebie

Cześć,

zapraszam Was na nowe forum poświęcone ekstremalnemu zrzucaniu wagi ;)

Forum jest darmowe i wolne od reklam suplementów i innych

Zarejestrować się może każdy kto interesuje się tematyką odchudzania

Można prowadzić swój dziennik odchudzania

Forum opiera się na zasadzie grupy wsparcia

Każdy Użytkownik może dodać swoją wagę i cel jaki chce osiągnąć istnieje możliwość komentowania postępów innych odchudzających się dodawania swoich diet i ćwiczeń

oto link:

http://www.ekstremalne-odchudzanie.oxn.pl

 

Po przyjęciu na forum, zyskasz dostęp do działów takich jak
- Dzienniki odchudzania
-Diety
-Co robić by pokonać głód
-Co zrobić gdy nadchodzi WILCZY NAPAD
-Dlaczego warto być szczupłą osobą
-Najlepsze Ćwiczenia
-Zdrowe Przepisy
-Niskokaloryczne Przepisy
-Filmiki i Zdjęcia motywacyjne
i wiele innych

 

Po rejestracji na forum działa czat także można pogadać też o wszystkim i o niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zawsze byłam szczupła i raczej nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w ...enki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Meridii. Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Uczucie łaknienia i apetyt zostało zmniejszone,  zwiększyło się tempo przemiany materii a jednocześnie czułam duży kop energii. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy i znów dobrze czuję się w swoim ciele 🙂  Jeśli macie pytania to polecam kontakt do Anity (kom.792 076 886), to ona mi wszystko wytłumaczyła i poleciła ten środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie będę tutaj spamować konkretnymi tabletkami, ale polecam bloga na którym mnóstwo różnych sposobów na parę kilo mniej:) Również recenzje preparatów. Sprawdźcie sobie zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Próbowałam wielu suplementów ale tylko jeden okazał się na prawdę skuteczny. Zgubiłam 9kg w dwa miesiące ze slimberry. Kupiłam je w sklepie: https://slimberrysklep.pl/ 

Teraz jestem zadowolona ze swojej wagi i czuję się dobrze we własnym ciele :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że  nasiona konopi dodawane do jedzenia wspierają szybszą przemianę materii co wspomaga odchudzanie. Dodatkowo nasiona te bogate są w białko i tłuszcze roślinne a co za tym idzie mało kaloryczne 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Trzy miesiące na Slimunox dały mi 16 kg mniej. Ja również próbowałam diet, zmian, ograniczeń, ale to kompletnie nie dawało efektów. Zmiany przyszły dopiero przy tabletkach, wtedy nie czułam takiego głodu, kg leciały. I co? Możecie sobie próbować, ale klasyczne diety i tak trwale was nie odchudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama pare lat temu korzystałam z tabletek które znalazłam na tej stronie: dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w doborze tabletek na odchudzanie kierowałam się opiniami oraz składem. Dobrałam tak figurena do mojej diety i kuracji i pomogło. Zrzuciłam 14kg, czyli całą ciążową nadwagę jakiej się nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×