Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElaZajączek

Czym zastąpić chleb?

Polecane posty

Przy moich problemach z trawieniem powinnam zrezygnować z pieczywa, ale ja praktycznie żyję na kanapkach;) Czym mogę je zastąpić? Jednocześnie mam nie jeść wędliny i sera? Bo na czym?;) Zdaje sobie sprawę, że to brzmi śmiesznie, ale naprawdę nie wiem jak zmienić dietę, żeby nie chodzić ciągle głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jedz bułki pszenne takie 2 dniowe , a co do wędliny to można jeść byle była chuda i nie jakieś badziewie tylko dobrej jakości a najlepiej gotuj sobie pierś z indyka lub kurczaka na kanapki , co do sera też można biały chudy 0 % a z żółtych też te chude , nie można jeść topionych bo one mają duzo tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kanapki z czerstwym pieczywem? A co zamiast kanapek? Bo są płatki na mleku. Ale nie mogę żyć na płatkach:) Z tym kurczakiem to dobry pomysł. Może jakaś sałatka albo same kawałki kurczaka i gotowane warzywa. CZuję, że sporo z tym będzie pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry jest też ryż na sypko , do tego duszone marchewki i mięsko gotowane , najlepiej drobiowe , wieprzowiny unikaj bo jest ciężkostrawna , jak dobrze trawisz, możesz zajadać też sałatki owocowe , byle do godziny 17 , bo potem fermentują w jelitach owoce i można mieć problemy ...posmakuj też kleików tz tych kaszek dziecinnych bobowita naturalne są najlepsze bo są bez cukru tz kleik ryżowy , ponad to możesz też jeść kartofle, piree albo pieczone w folii , i do tego dobrą rybkę filet też pieczona we folii na przekąski np chrupki kukurydziane , albo jogurt biały z łyżeczką dżemu albo pieczone jabłko :) co do tych bułek to nie muszą być czerstwe żebys se połamała zęby ,,, :) byle były nie świeżutkie , choć takie są najsmaczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij jest przyprawy i zamię pszenice na żyto poczytaj ksiezke pszeniczny brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×