Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przeraża mnie konflitk na Ukrainie

Polecane posty

Gość gość

Boję się, że jak to się rozpęta to skończy się III wojną światową... w którą zostaniemy wciągnięci i my - Polacy - przez naszą nadgorliwość. Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ściągną nam na utrzymanie Ukraińców a potem Polska połączy się z Zachodnią Ukrainą (Polsko-Ukraińska Republika Federalna), a potem Niemcy powiedzą że skoro Polska odzyskała Lwów to oni chcą Wrocław i Szczecin, oczywiście Polakom dadzą obywatelstwo niemieckie, ktoś musi pracować w niemieckich fabrykach które Niemcy tak tam licznie stawiają. Inna rzecz że od 20 lat większość polskich inwestycji lokowana jest na tzw. ziemiach odzyskanych, czy to przypadek? Tęgie głowy już nad tym pracują żeby to poukładać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze patologia i konkubenci mam nadzieję pójdą na pierwszą linię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się boję, że ściągną nam tę swołocz na utrzymanie... wystarczy niech otworzą dla nich granice. Boję się ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi to wisi i powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granica dla uchodźców juz jest otworzona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty mówisz? Jezuuuuu... a ktoś ich jakoś będzie kontrolował? Zgromadzi w jednym miejscu? Czy gdzie chcą tam pójdą? Pytam naiwnie, bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy Bond
Każda rodzina dostanie po jednym transporcie ukrainców do domu (ok.60) i ma obowiązek zapewnić im wikt i opierunek. Ja zamówiłem sobie same kobiety i zacząłem stawiać fundamenty pod agencję towarzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ,ja też o tym myślałam ze mogą nas przecież wchlonąć.Ale wczoraj w wiadomosciach pokazywali przejscie graniczne to nikogo tam nie bylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×