Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Katar u 5 miesięcznego niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Pomocy bo oszaleje mała ma bez mała od 3 tyg katar.Co tydzień siedzimy u pediatry .Katar Nie wypływa jest gęsty i słychać że jej charczy w nosie . Na początku dostała witaminę c i ściągam jej to po za psikaniu wodą morską. Później dołączył do tego Nasivin mucofluid i inhalacje z soli morskiej nie wiele to dało dalej ściągam gęsty biały katar dziś sama podałam dicortineff miałam cały zamknięty i kiedyś dostawała to już na katar .Oklepuję ja smaruję maścią majerankową pod nosek i olbast na bluzkę. W domu 21 stopni . Lepiej jej tylko na dworze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssie piers? W mleczku sa przeciwcialka I szybciej wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie jest na piersi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz odpowiedz czemu zdechlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj znam nie jedno dziecko które nie było na piersi i nie zdycha :D A moja była 4 miesiące a dlaczego jest na mm nie mam zamiaru się tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może się jeszcze ktoś inny się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alergia na kurz sierść zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikt nie ma większej wiedzy niż lekarz do którego chodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka do której chodzę to już wymiękła dała nam skierowanie do laryngologa ale termin mamy dopiero na 19 marca :( więc jeszcze chwilę trzeba poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz prywatnie, raz dwa sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stac mnie na wydanie 150 zl na prywatna wizyte zreszta u mnie w miescie noe ma dobrego laryngologa jedziemy do chorzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam bardzo dobrego laryngologa ale do nie go się czeka i prywatnie i na kasę chorych ten termin na marzec nie jest aż tak bardzo odległy jak by się wydawało :) Pediatrę też mam naprawdę dobrego ja jeszcze myślę o alergii albo gronkowcu w nosie . Wiem że koleżanki córka która urodziła się parę dni wcześniej w tym samym szpitalu ma gronkowca w nosku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to fatycznie jakieś uczulenie skoro na dworze mała czuje się lepiej? Może też masz złą wilgotność w mieszkaniu? Ja przy katarze u synka stosowałam aspirator Unimer Baby, a od 6. miesiąca życia spray hipertoniczny Unimer Pediatric i nosek się ładnie oczyszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rzeczywiście to alergia dostaliśmy kropelki na alergie i jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam produkty baby care i uważam że są bardzo dobre :) Na co dzień polecam wersję izotoniczną spray’u, ponieważ dobrze oczyszcza nosek i usuwa alergeny więc na pewno pomoże chronić malucha przed infekcjami. Do tego ma aż 100ml, a cena podobna jak za 30 czy 50 ml innych preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że problem zdiagnozowany i maluszkowi lepiej :) Jeszcze tylko wspomnę, że przy alergii też warto dbać o nosek dziecka, jest taki spray unimer izotonic, który właśnie nadaje się do codziennej pielęgnacji nosków u dzieci z alergią, bo oczyszcza nosek z alergenów, a do tego jest bardzo wydajny i ekonomiczny, bo dostępny o pojemności aż 100 ml w cenie bardzo atrakcyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka po każdym szczepieniu miała katar jeden raz nawet 5 tygodni zawsze tydzień po szczepieniu był katar też juz były podejrzenia alergi ale na szczęście to nie alergia. Taki mały dzieciaczek strasznie się meczy i najgorsze to ściąganie kilka razy na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania788
Mimo wszystko pamiętajcie o nawilżaniu powietrze w mieszkaniu, można to zrobić chociażby poprzez położenie mokrego ręcznika na grzejnik, zwłaszcza, że dziecko czuje się lepiej na powietrzu, to na pewno trochę ulży w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka również ma alergię, na pewno na jakieś pyłki, ale to dopiero dokładnie diagnozujemy… ja psikam jej do noska spray izotoniczny unimer, to roztwór wody morskiej do codziennej pielęgnacji, dobrze oczyszcza nosek z alergenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka również ma alergię, na pewno na jakieś pyłki, ale to dopiero dokładnie diagnozujemy… ja psikam jej do noska spray izotoniczny unimer, to roztwór wody morskiej do codziennej pielęgnacji, dobrze oczyszcza nosek z alergenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilżanie powietrza tak, ale lepiej nie ręcznikiem - czytałam, że wtedy są też uwalniane szkodliwe substancje, które wdychamy, np. niewypłukane resztki środków piorących itp, przy dziecku lepiej kupić nawilżacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222
dziewczyny, a polecacie ten aspirator unimer? Mam inny ale się nie sprawdza, może ten byłby lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Ssie piers? W mleczku sa przeciwcialka I szybciej wyzdrowieje xx leje ze smiechu, dobre :) ciemnogrod total :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 2222 ja mam katarek i polecam z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspirator unimer baby mam i polecam. Według mnie dokładnie oczyszcza nosek, a do tego jest delikatny, nie podrażnia. Do tego nie trzeba używać niczego dokupować, nie ma żadnych filtrów itp. więc dobry i ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy alergii ten spray izotoniczny unimer sprawdza się bardzo dobrze, bo oczyszcza nosek i przynosi dziecku ulgę. Do tego jest bardzo wydajny i dostępny w dużym opakowaniu w przystępnej cenie więc wychodzi bardzo korzystnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość powietrza jest bardzo ważna, warto więc zainwestować w nawilżacz. Ale warto też dbać o nosek od wewnątrz, czyli np. piskać spray’em unimer, o którym już była mowa. U mnie też się sprawdzał, dziecko zdecydowanie mniej kichało i rzadko łapało katar. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinajak
Wiesz co, ja stosuję takie urządzenie jak Nosalek. Łatwe w obsłudze, ma miękką i elastyczną końcówkę, także nawet jak dziecko się poruszy w jakiś nie do końca kontrolowany sposób to nie ma obaw, że błona śluzowa jakoś na tym ucierpi. Bardzo takie odciągnięcie kataru pomaga, można dziecku zaoszczędzić niepotrzebnego dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Nasz inhalator Baby od razu się spodobał synkowi. Fajny estetyczny wygląd, przyjemne dla oka kolory, wszystko to sprawia że łatwiej jest moim zdaniem przekonać dziecko do rozpoczęcia inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×