Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warto wyjechać????

Polecane posty

Gość gość
Ja bym nie pojechala, gdyby czekala mnie tylko praca fizyczna. Ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna praca nie jest ponad siły człowieka. Przynajmniej tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobicie sie tyrajac za 6.31/h GARBA, bo ledwo na pokoj i jakie takie jedzenie Wam starczy ! Ale przeciez Wy i tak lepiej wiecie, se w UK jest "bosko" i wszyscy zyja tak super. A o ilew ogole znajdziecie prace !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimalna jest od dawna wyzsza niż piszesz. To że tobie się nie udało nie znaczy że też będą klepać biedę. Jak nie spróbują to nigdy się nie dowiedzą czy im się uda - proste. Autorka widzi różne zdania i pewnie coś odpowiedniego wybierze. Wiem jedno: do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minimalna w UK to 6.31/h BRUTTO ! Od pazdziernika 2013 r. Skoncz chrzanic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja nie znam w uk nikogo kogo noe stać by było Na nowy telewizor samochód czy wakacje wiec nie wiem jakie wy macie wymagania co do warunków życia ale ja widzę ze ludziom sie tu ogólnie powodzi dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok z tą minimalną. Masz rację. Tylko że to najczęściej na zmywaku tyle dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko na zmywaku, w sklepach, pubach, barach, restauracjach, na sprzataniu, recepcji itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się spierać. Moi mają więcej, ale fakt, już sporo czasu pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nowych jest 6.31 albo i mniej. O ile w ogole cokolwiek znajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polskich sklepach jest ponizej 6.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu pisal ze nie wyjechalby do pracy fizycznej,moj maz tu w PL pracowal jako fiz 5 lat za 1300 zl na reke i tez byla to ciezka praca ale co zrobic jak w naszej miejscowosci tak ciezko z praca. A tu sie nadarza okaza wyjazdu do UK gdzie poraz kolejny pisze ze maz od razu poszdlby do pracy i jezeli bede miala z kim zostawic malego to ja napewno tez pojde.Byla tez opcja ze to ja wyjezdzam a maz z dziecmi dojezdza (dodam ze ja tez od razu w tej sytuacji mialabym zalatwiona prace) ale nie dalabym rady psychicznie zostawic tu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieliśmy z mężem możliwość wyjazdu i byliśmy młodsi nie pojechaliśmy, a bo to zawsze coś.....a teraz jak już nie ma takiej możliwości to żałuję. Uważam, że powinniście spróbować, żeby potem nie było za późno i będziecie mieli żal sami do siebie, że nie spróbowaliście. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz, tylko potem nie becz, ze jest zle, a mialo byc tak pieknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja mowie a raczej pisze ze wymagam nie wiadomo czego.... Mam zamiar siedziec na poczatku na 1 pokoju z 2 dzieci za ten pokoj bede placic 300 funtow na miesiac wiec mysle ze z jedenej wyplaty jakos sobie poradzimy. Tu tez zyjemy skromnie i dajemy jakos rade. A jak bedzie mozliwosc dorobienia to napewno z tej mozliwosci skorzystam no i troche kasy mam odlozone na ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoju z 2 dzieci i partnerem ja p*****le :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 14.55 tu tez wynajmujemy kawalerke i zyjemy dla chcacego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze lepiej wynajac mieszkanie ale nie wiem czy na poczatku bedzie nas na nie stac biore kazda opcje pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie + oplaty z 1 wyplaty... Nie sadze... Chyba, ze bylaby to praca w dobrym zawodzie z fajna pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto :) ale nie ma kokosow zyje sie poprostu zwyczajnie malo ktoremu udaje sie wzbogacic ale zyje sie spokojniej bo oplaty zrobione na zarcie stracza i dzieciom na szkole urlop tez bedzie raz w roku takze warto i tyle co tu pisac****isac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze bedziecie musieli wynajac prywatnie , bo zadna agencja nie wynajmie Wam jednego pokoju dla 4 osob .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i żadna agencja nie wynajmie im mieszkania - chyba, że wpłacą depozyt za 6 miesięcy z góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gow..no z tego wyjazdu bedziecie mieli,ludzie wracają do Polski po 6 latach ,a nie sie pchają tam,szczegolnie teraz hehe ,jeszcze szczegolnie do h,,ujowej pracy,.. praca fizyczna 3 letnia jest tak uciazliwa jakby sie przerpacowalo 6 lat wiec zycze powodzenia,na benefity tez nie ma co liczyc...takie są realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloze sie ze sie przez ten wyjazd rozwiedziecie:) bo tak na psychikę facetowi padnie po pracy biurowej ,gdzie nie nauczony roboty ,bo tam to nie jest praca tylko robota,ze bedziesz siedziec w pokoju z 2 dzieci i nie bedziesz wiedziala jak sie do niego odezwac ,bo nie bedzie mial sily i checi na rozmowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedziamu pozwyzej to sie tak latwo mowi: jedz zachrzaniaj fizycznie jak nie jestes do tego przyzwyczajony. To nie jest takie proste, ludziom psychika siada, wpadaja w alkoholizm. To sie wszystko tak latwo mowi, gorzej w praniu. Ostatnio moi znajomi przyjechali do UK, posiedzieli pol roku i musieli wracac do PL to mlodzi ludzie bez dzieci z zapalem, facet jak dab I nie dali rady, emigracja nie jest dla kazdego. Nie kazdy potrafi stac sie popychadlem w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, do UK nie ma juz po co jechac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nowych w UK juz nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zawsze musi się znaleźć na tym forum ktoś kto będzie dołował. Skoro w UK jest tak źle jak piszą pesymiści, to po co tam wszyscy siedzicie, wracajcie do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie w wpisem wyzej. Mam tylko jednego znajomego ktory wrocil do Pl z Uk po tym jak to ojciec mu powiedzial jak to tu dobrze sie zyje jak to sie poprawilo , wrocil i utrzymuje rodzine 3 osobowa za 1500 zł (podkapracie) twierdzi ze podjal nagorsza decyzje w swoim zyciu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×