Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
:) usmiechnijcie sie, przyszla wiosna, pieknie kwitna drzewa. Takie zycie dxiewczyny, kazda dziewczyna chociaz raz w zyciu cierpiala. Moja chrzesnica np ma 10 lat i tak strasznie zakochala sie i placze bo chlopak zerka na inna. Pocieszalam ja ale to nic nie daje bo za chwile znow smutna. Taka fajna jest, taka uczuciowa. Znow ja zakochalam sie w 1 klasie w starszym kuzynie. Kochalam go jak wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(nie mam polskich znakow) o wiedze, ze mamy druga studenke :) czesc ja tez jestem studentka, tez jestem na 2 roku i tez mialam problemy z moja pierwsza miloscia na studiach :( mowie : porozmawiaj z nim, albo chociaz go zapytaj.. to dla twojego dobra, jak tego nie zrobisz bedziesz zyla tak jak ja : zadreczala sie ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tej panico tak strasznie zloscia plula: nie wiem po co to, krzyki na szczesliwa osobe bo sama nieszczesliwa.. ani to tobie nie pomoze, ani tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17, dziekuje za mila rade, tylko nie chce mu die narzucac bo juz die narzuczlam i bylam zalosna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za bledy-pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto plul zloscia? Nic zlego nie widzialam, nikt sie nie wyzywal, poprostu rozmowa, bywaja gorsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, na poziomiewiecie co dzieje sie gdzie indziej, same trole, tunie widzialam jeszcze troli. Widze ze dzis duzo sie pisalo a mnie nie bylo 2 dni, witaj studentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam na chwile wczesniej w temat o wysmiewaniu swiadkow jehowy, tam byla wojna, nawet klatwy, rzucil ktos klatwe raka, dzialo sie. Jak ktos napisal ze wogole w nic nie wierzy to siedli na niego ze napewno jest jehowcem i ze juz manipuluje, poprostu brak poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawosci czytam i czytam- gdzie sa krzyki? Tak chcialam zobaczyc akcje-ale nic nie bylo, nuda, jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzyki to przenosnia byla taka pani, co byla -jak dla mnie -agresywna zaraz ja zacytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sarkazm i sceptycyzm..------> gość Mloda nastka zasypia i budzi sie w objeciach, ciekawe jak dlugo, faza zakochania, chec bliskosci, co mozesz wiedziec o zyciu. Nie zaprzeczam ze przezywasz bajke, jakbys wiedziala co ja przeszlam z facetem nie bylabys taka rozbrykana tu, skoro zawiedzie cie najblizsza jedyna osoba, zrobi cos niewybaczalnego i to nie chodzi o jakas gupia zdrade, gość Najblizsza osoba z ktora tez byla bajka, tulenie i wszystko co najpiekniejsze i to dlugo a potem..., ale to juz nie na forum. wyrzuty i zawisc----> gość Kazdy posze co przezyl a ty nie musisz skoro nie potrafisz komunikowac sie z ludzmi, jak cie temat nie interesuje to mowilam juz idz na inny nastolatko bulwersacja i zniechecenie ----> Szanuje Twe zdanie. Nie wierzysz to nie wierz. Masz prawo. Ja wierze i nie zmienie zdania tylko dlatego bo Ty tak uwarzasz. Odrazu zakladasz, ze wszystko mi sie rozsypie. To nie fajne z Twej strony. Nie ulozylo Ci sie. Przykro mi ale to nie znaczy, ze nie ulozy sie mi. usmiech.gif Piszesz abym nie krytykowala. Ok. Ale ty nie pisz o mym zwiazku o ktorym rowniez nie masz bladego pojecia. I nie skazuj go na rozdarcie. Baju baju lapka.gifcool.gif zlosc----> A co Ciebie interesuje co ja robie? Ile i kiedy tu siedze? pechowiec.gif Ty, Swego zycia nie masz, ze bedziesz mi rozkazywac co mam robic? Nie pozwole pisac w taki sposob o mym zwiazku. Tak Cie to denerwuje? Nie podoba Ci sie to? Jak bedziesz miala faceta to zycze Ci to samo. Aby Ci ten zwiazek odrazu skresili lapka.gif Poczujesz sie wysmienicie! Kazdy widze ma prawo pisac co chce. Wywalac mnie z topika. Pisac o mym zwiazku. Ale gdy ja sie odezwe jest wieki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czasem bywa w rozmowie :) Po co te kopie? :) Ale nikt sie nie obrazal i nie wyzywal. Nie probuj robic tu szumu bo Ci sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie temat o jehowych? dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo rano o tych jehowych, ja juz nie wiem gdzie to jest, trzeba poszukac w tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, po co te kopie, czytalismy to i niby co? Zwykla dyskusja, tak wyszlo od slowa do slowa, po co na nowo to pisac kopiowac? Kogo to zbulwersowalo? Moze sie nie zrozumieli goscie, tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, to co ktos skopiowal widocznie zalezalo mu by tylko to skopiowac, bo zaczelo sie wczesniej juz jak goscie pisali ze milosc jest zla a ta osoba weszla i zaczela krytykowac tego kto zawiodl sie na milosci i tak poszlo, jak to nazwaliscie ta szczesliwa krytykowala jak ktos zalil sie na milosc a teraz ta chciala skopiowac to co jej pasowalo, oj nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, to co ktos skopiowal widocznie zalezalo mu by tylko to skopiowac, bo zaczelo sie wczesniej juz jak goscie pisali ze milosc jest zla a ta osoba weszla i zaczela krytykowac tego kto zawiodl sie na milosci i tak poszlo, jak to nazwaliscie ta szczesliwa krytykowala jak ktos zalil sie na milosc a teraz ta chciala skopiowac to co jej pasowalo, oj nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrwane teksty celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentki niedlugo swieta? Lubicie te swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zmienilo sie cos u was? Czy jakis mezczyzna sie do was usmiechnal? Nic nie piszecie o tym, czy macie kogos na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą kopią co pisałaś dziewczyno to już trochę śmieszne jest :O Nie znacie a oczerniacie obie kobiety. Nie wasza to była rozmowa wiec nie wtrącajcie sie. Widzę już głupie teksty o specjalnym kopiowaniu. Jakby ktoś specjalnie podburzał ten temat. Głupie to. Ale nie chciałabym aby ktoś mi napisał, że mój związek jest skazany na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś widziałam byłego jak stał z grupą swych kolesi.. glupio się czulam przechodzac kolo nich sama :/ ale pomyslalam, że co bede sie przejmowac. Hmmm chcialabym tez zmienic cos w swoim zyciu, ale narazie nie bardzo wiem jeszcze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.38, studentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo pisalo sie duzo, to chyba dobrze, temat sie poruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58, a spojrzal na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szłam to był odwrócony przodem do nich, a czy pozniej sie spojrzal to nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha tylem szedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj poplatal mi sie jezyk, tylem stal, to mogl cie nie widziec, chyba ze oni mu powiedzieli ze szlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz racje, bo jego koledzy mnie znają to mogli mu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×