Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Jakby któraś z was znalazła tekst tej książki na internecie to podeślijcie linka :) ja właśnie zaczynam poszukiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede jutro bo juz mnie oczy bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok;) milej nocy pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ja tez....to napisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadajcie jeszcze jakies swoje historie bo was obserwuje tu i lubie je czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...oglądam sobie Chucka, 13odc sezonu 3 :D w tym odc Sarah i Chuck się schodzą ,uwielbiam na nich patrzec...zwlaszcza ze w realu tez sa razem :) kocham chucka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam niedobra dla milych facetow i dlatego teraz mam karme na cale zycie, za kazdego skrzywdzonegi milego dostalam kare i mialam potem potworow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cirka oglada seks w wielkim miescie i te babki jakie maja cyrki z tymi facetami, jeden gdy przespal sie z bohaterka powiedzial jej w lozku ze traci zainteresowanie kobieta gdy przespi sie z nia. To juz byla bezczelnosc, zamist tulic kobiete po seksie to on wali taki tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry. Ja od tej ksiazki. Wczoraj bylam u kolezanki w szpitalu odwiedzic ja i jej nowonarodzona coreczke. Mam ciezka depresje dzis a wczoraj darlam morde na znajomych ze okna nie otworzyli;-(. Na topik o psychotropach juz zaczelam wchodzic;-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miłość nas zabija, a jej brak. nagłe rozstanie, zdrada i wszystko to, co jest przeciwieństwem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczesliwa milosc zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zalozymy nowy temat nieszczsliwa milosc zabija, moze wiecej osob bedzie wchodzic, wieczorem o tym pogadamy jak beda panie i nasza studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jak się o kimś myśli prawie cały czas (ciepło oczywiście) to już jest miłość ? Jeśli jeszcze nie to jest szansa na poważniejsze uczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc jest wtedy nie jak pozadasz kogos i pragniesz tylko jak widzisz jaki jest szlachetny jak mu zalezy na tobie, jak ma spracowane rece dla ciebie, ja wlasnie dzis spojrzalam na rece mojego mezczyzny spracowane suche poranione, to dla mnie wszystko, i gfy tak patrzysz i myslisz wtedy ile on z siebie daje by bylo ci dobrze by bylo ci cieplo, bys mogla nosic ciuchy drozsze i perfumy diora i buty ze skory i to jrst dla ciebie i wtedy czujesz cieplo , oddanie i pragniesz dac mu swoja bliskosc bo on tego w zamian pragnie i to jest milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Piękna definicja miłości. Też chcę być taki dla swojej, jak będzie mi dane kiedyś być z kimś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sygnaly oddania musicie zauwazyc, musicie czuc sie wazne dla niego, takiego kogos sie kocha i takiego kogos warto kochac a nie dlatego bo ma oczy jak mel gibson czy d**e jak lopez, to nie milosc wtedy, pozadanie nie jest miloscia, zwroc uwage jak traktuje rodzicow swoich i rowniez czy jest uprzejmy badz uprzejna dla obcych, czy pomoze staruszce, w galerii kiedys ze schodow ruchomych spadala starsza pani z dzieckiem, moj ruszyl poprostu w ciagu sekundy zareagowal i pedzil za nimi, ja zauwazylam jak juz ich ratowal, wtedy tez poczulam milosc, gdy potknelam sie zlapal mnie nawet nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Wreszcie ktoś bardzo pozytywnie pisze o swoim facecie. Większość tylko jeździ po swoich "polówkach". Doskonale zdaję sobie sprawę, że pożądanie to jeszcze nie miłość gdyż młody już nie jestem. Podejrzewam, że gdyby ludzie pobierali się faktycznie z miłości, nie "bo wypada", "z samotności", "z powodu wpadki" i wielu innych przypadków to małżeństw zawieranych byłoby z tego może 30 % może mniej. Takie prawdziwej miłości, nie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 19.27, gdy bedziesz taki jak moj mezczyzna i gdy bedziesz mial dziewczyne i ona cie rzuci to w przyszlosci z pewnoscia bedzie zalowala jak poslubi napakowanego brutala, dziewczyny leca na brutali ale w zyciu potem ockna sie i zrozumieja co bylo cenne, ktory chlopak byl cenny, z pewnoscia nie bedziesz zapomniany, jesli byles dla niej dobry to ona wspomni cie, nie chodzi o kupowanie drogich prezentow, chodzi o to zebys byl mily uprzejmy uczynny troskliwy i pomocny, za to sie kocha mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale wiesz ta kobieta musi tez wywolywac w tobie dreszcz, musi miec to w sobie zebys widzial w niej to cale zycie by ja pragnac i nie zdradzac, musi miec to cos i musi byc dobra. Nie tylko ty musisz byc oddany troskliwy uczynny, ona tez. Wiesz kazdy czasem mysli jakby bylo z innym ale jak juz sie ma dobrego nie warto ryzykowac niszczyc i gdy tak pomysle ze nie warto byloby mi pomyslec o kims innym bo lepszego napewno bym nie znalazla i tylko bym zniszczyla wszystko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie wiem czy będę taki jak twój facet bo widzę, że to prawie ideał. Znam swoje wady. Ale ty też potrafisz docenić bo często kobiety nie widzą wielu starań albo widzą tylko te gorsze. Chciałbym żeby ktoś był ze mną szczęśliwy, mam szczere pragnienia. Podejrzewam, że wiele osób udaje przed ślubem. Do czego zresztą nawet przyznaje się po... A jaki byłbym, często się nad tym zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy jak sie rozstana i potem wspominaja wiele dni np. film w kinie czy siedzenie w kawiarni czy w dyskotece i im przykro ze sie rozstali, ale tylko takie siedzenie czy chodzenie to nie jest takie wartosciowe, trzeba tesknic nie za kinem tylko za wartosciami tego czlowieka, jaki byl i czy szkoda tej milosci czy nie, bo jesli obrazal cie czy obrazala a ty placzesz po jego stracie to szkoda lez i nie warto nawet wspominac. A gdy ktos mial wspaniale cenne cechy to wtedy placz jest uzasadniony. Jeszcze jedno, gdy bedziesz szedl do oltarza pomysl o tym czy tego chcesz napewno, czy ta osoba ma to cos w sobie ta wartosc ze bedziesz szczesliwy, nie mozesz miec watpliwosci zadnych idac do oltarza, ja wyszlam za chama bydlaka i zlodzieja, teraz mam dobrego o ktorym wyzej pisalam i zawsze bede zalowac ze wzielam slub koscielny z bydlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dlatego zeby byc szczesliwym musisz miec dziewczyne ktora cie doceni, musisz to zauwazyc, bo ja staram sie docenic, czasem sobie mysle ze jest za dobry, wraca ze szwecji styrany wchodzi do domu , pierwsze co robi to kleczy przede mna z glowa spuszcxona z kwiatami w reku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
kleczy przede mna z glowa spuszcxona z kwiatami w reku no to faktycznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do dziewczyn: jesli bedziecie mialy dobrego lojalnego meza i wiernego ale gdy juz nie bedziecie czuly juz pragnienia do niego to postarajcie sie dla niego nawet gdy nie chcecie to postarajcie sie chciec bo warto. Sa panie na necie ktore zala sie ze nie czuja pozadania bo maz zaniedbal sie itp ale zamiast troche pomyslec to uzalaja sie nad soba, sa sposoby by poczuc pragnienie dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za kazdym razem kleczyi dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka się zgłasza :) Przeczytałam dziś, że przeciętna kobieta ma w życiu 4 długie związki i 5 razy złamane serce zanim spotka tego jedynego :D To przede mną jeszcze 4 długie związki i 1 złamane serce i potem juz czekac na tego jedynego :D Wyliczając w ten sposob spotkam go okolo 45 roku zycia ;D Tak, to bedzie ten jedyny... JEDYNY,który w tym wieku bedzie mnie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×