Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
czy jest sposob by cos zrobic z ta paskudna razaca tapeta? ktos gdzies pisal ze mozna kolor podlozyc ale jak to sie robi to pojecia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nowej kafe wszystko sie zlewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Love kills slowly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja- zlewa sie wszytsko, oczy bola glowa boli, nie widomo na co patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z boku sa najpopulatniejsze tematy , ale jakie gupie, jakies dziwne wpisy, bieszczady jekis, to tematy ktore maja duzo wpisow ale chyba wcale malo wartosciowe, tu jak czytam to lepszy poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, bo niby najpopularniesze ale jakies kretynstwo tam siedzi, cyborgi jakies na bieszczdzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdycham powoli...on mi na nowo otworzył ta wielką ranę. Nie pozbieram się, nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa24
miss, on pisze i to jeszcze gorzej na ciebie oddziałuje? nie wiem co Ty teraz do niego czujesz czy miłość czy nienawiść, czy chcesz z nim być, gdyby on chciał.... jeżeli nie chcesz to nie odpisuj mu napisz żeby nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedze siedze, patzre co piszecie i kto pisze, nie ma mojej dziewczyny od autobusu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Monia, żeby do Ciebie nie pisał. Nikomu nie życzę aby czuł to co ja teraz. Przepraszam nic nie zmieni, w moim przypadku nic nie zmieniło. Skoro ja nie mogę umrzeć, to jemu życzę śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posty nie dochodza na czas, kafeteria zeszla na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze ciągle...Boże mam prawie 26 lat i wydaje mi się, że moje życie się skońćzyło. Nie chcę się dłużej męczyć. Żaden facet mnie nie pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monia, to sie zapomina, jedyne co was wyleczy to czas, nie ma lepszego lekarstwa, potem przyjdzie inny i tez bywa ze nowy skrzywdzi, nie dawajcie sie krzywdzic, badzcie wredne i na dystans, zachowajcie zawsze troche tajmnicy w sobie, nie oddawajcie sie cale, badzcie tajemnicze i wredne jak faceci dla was, to wtedy oni beda was kochac, faceci kochajawredne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje wam bo ja mam spokoj z tym sprawami, jestem wredna i czasem podla i facet mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet trzepne czasem mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahah to trzeba wiedziec jak byc wredna, to nie tylko byc wredna w sposob taki jak myslicie, to trzeba umiec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja boję się, że nie zapomnę. Zbyt późno przyszła ta wielka miłość. Nie mam ochoty na życie, na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×