Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Widzialyscie jaki u gory cytat ktos napisal ze kobieta ktora ciagle gada o milosci to jest malo zdolna haha, ale ktos wymyslil temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak byl taki temat ze jak kobieta duzo gada o milosci duzo czyta romansow to nie jest zdolna do uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
hej jestem tu nowa i zgadzam się z Wami, miłość zabija!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO SIĘ STAŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie facet. Kolejny już w moim młodym życiu. Po 4 latach związku, mam dość... oddajesz komuś serce, a gowno z tego masz... Powód? "lepiej Ci bedzie beze mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powód był taki, ze on chce innego zycia, ja innego i stwierdził, że lepiej sie rozstać, bez zadnej rozmowy ze mna :( ale parę lat temu było to samo, a teraz moj pierwszy EX chce wrocic, kiedy to moje serce oddane jest temu jednemu :( milosc jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej ci bedzie beze mnie haha ale d**ek popierdulka, ch*j z tym s*********m, w kanal z nim ch*j p********yl, ale wymyslil sobie tekst imbecyl, faceci to maja gadki by pozbyc sie kobiety , albo zostanmy przyjaciolmi, rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
No właśnie jak mówisz d**ek, ale z głowy ciężko wywalić, tym bardziej z serca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j**** milosc do facetow, miejmy milosc dla sibie, ch*j z nimi chamy ******* do kanalizacji, faceci to gowno i kanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
tak chyba muszę zrobić,zyc tylko dla siebie, mam dopiero 25 lat a juz 2 nieudane zwiazki i to niekrótkie, załamac sie idzie... najgorsze tylko to, ze u mnie WSZYSTKIE kolezanki maja meza, dzieci, narzeczonych, wiec ja nawet nie mam z kim gdzieś wyjść itp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba raczej chcial powiedziec "lepiej MI bedzie bez Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
Możliwe. Nie wiem, chyba nigdy nie zrozumiem facetów. Przypadkiem znalazłam ten temat i się w pełni z nim zgadzam. Mam dwa dlugie zwiazki, ktore mnie zraniły i co mi z tej milosci? Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co gorsze.. byc bardzo zranionym w milosci czy nie byc zdolnym do milosci. nie raz jedno sprowadza sie do drugiego. nie raz nie da sie zranic osoby nie zdolnej do milosci i to jest plus. ale osoba nie zdolna do milosci tez nie wie kiedy rani i jest ona tez nieszczesliwa bo nie czuje nic do nikogo, a chcialaby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
Tez nie wiem, ale zazdroszcze ludziom, ktorzy nie maja problemow milosnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
Dokladnie, tez mam takich znajomych. Najgorsze jest to, ze przez moje historie tracę poczucie własnej wartości i mam wrażenie, ze jestem beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie sie ,ze jeszcze macie czym cierpiec..macie serce i uczucia.. ja juz tego nie mam. wielu mezczyz sie na to zlozylo ale 2 ostatnich zabilo to we mnie w 99%, ja nie mam juz uczuc do ludzi, nie ufam, kazdego traktuje jak winowajce i oszusta, i kogos kto na pewno odejdzie.. ten 1% zostal dla zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny motyl
Wyciągnąć należy z tego doświadczenia wniosek dla siebie a nie zatwardzać serce. Czy dobrze i w odpowiednią osobę została ta miłość ulokowana. Czy ta miłość , która była w sercu nie winna obdarzyć kogoś kto stanowi dla nas wartość wyższą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Już coś wiem moje drogie. Otóż odezwał się, bo chciałby pogadać w cztery oczy. Teraz. ...gdzie był wcześniej? Od razu piszę, że nie wiem czy pojade. Nie chcę żyć w niepewności, więc chyba się zdecyduje. Choć nie wiem gdzie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etna - Dran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d9000
miss nobody - no ja mam 25 więc prawie jesteśmy w tym samym wieku. Łączę się z Tobą w bólu w takim razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×