Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
masz racje ze wcale milosc nie goni tych co uciekaja, nic niemozna generalizowac, z kazdym czlowiekiem jest inaczej, jeden goni za miloscia i ja znajdzie a inny nie, ja gonilam na sile , musialam na sile szukac by uwolnic sie z domu i znalazlam i on jest bardziej za mna niz ja za nim, to milosc z desperacji i udana, inny szuka i zle trafi:) nie sluchajcie tych ktorzy generalizuja wszystko:) sluchajcie siebie swojwgo rozumu, to co uwazacie ze tak jest to tak jest, jedni uwazaja ze milosc zabija inni ze nie i takie tam co kto uwaza:) pozdrawiam mily temat i dziewczyny:) miejcie swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, nie można generalizowac :) każdy jest inny i każdy jest wyjątkowy... każdy ma inne życie, gdzie indziej się wychował, co innego wpływało na jego myśli, zachowanie i postrzeganie świata..może to być powodem tego, że znajdziemy milosc a także tego , że jej nie znajdziemy... też uciekałam przed miłością, często bałam się postąpić do przodu, zaryzykowac, przyznac się sama przed sobą do swoich uczuc.. zle na tym wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro balas sie postapic do przodu tzn ze nie bylas gotowa a to co nas spotka nie zalezy tylko od nas, wydaje mi sie ze niektore rzeczy dzieja sie przypadkowo a niektore jakby sobie sami przywolamy, szukajac pracy prawie juz dostalam na glowe, moje miasto jest specyficzne i jest w nim tylko handel, gdy bylam u kresu zalamania i odchodzilam od zmyslow to praca spadla mi jakby z nieba a w przeddzien mialam bardzo mily dziwny sen i mysle ze duzo rzeczy jest nam ofiarowane zarowno dobre jak i zle, czyli pomyslcie sobie teraz ze taki chlopak moze wam nagle spasc z nieba :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z nieba może spaśc tylko ptasie gówno na czubek głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mila jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiem kto to napisal, tak bardzo mnie nie lubisz widze, bardzo zlosliwa osobka, wiec co moze cie milego spotkac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede myslec o jednej dziewczynie stad, milej delikatnej i skromnej i zycze jej duzo szczescia milosci i pomyslnosci i zeby sie jej spelnilo, moze spotkam cie na innym temacie kiedys:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak smutno mi bez was :( wszystkie ucieklyscie w swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwic sie jak ktos ciagle pisze zlosliwosci i ciagle mu cos nie pasuje, to dyskotekowe gowno i inne zlosliwosci, to sobie poszli, przedtem nikomu dyskoteka nie przeszkadzala ale znalazl sie ktos kto myslal ze ten temat jest tylko dla niego i jego trzeba tylko potrzeby spelniac, zwykly egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo tutaj nie ma "starego" z tych co dawniej pisali, masz rację że pouciekali. może mają swoje sprawy..może się znudzili.Ja siedzę i czytam, ten temat się zmienil trochę... są niemiłe osoby nowe, nie podpisują się... może są zgorzkniałe życiem i smutne dlatego takie niemiłe. Masz chyba dar, że poznajesz kto co pisze :) ja nie poznaje ... nie ma pani ze szczecina, studentki, studenta, avi, mr nobody, dziewczyny od chlopaka z autobusu, moni.. moze jeszcze kiedys tutaj zajrzą. Mamy długi weekend może będą mieć czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznaje i wiem kto narzekal, tylko sie nie podpisal bysmy nie wiedzieli kto, ale ja wiem kto to, poznalam styl kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.34 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avii napewno cierpi na migrene, ciagle ja miala ostanio przez ta pogode, jeszcze byla female20 od fajnego kawalka dyskotekowego project x ktorego ciagle slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne chwile byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że to nieprawda że ty każdego poznasz.. tylko tak straszysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mów, że to niemiłe.. że jestem niemiłą osobą. To jest moje zdanie i mam prawo je wypowiedzieć.. dla mnie niemile jest to ,ze ty piszesz ze poznasz kazdego.. nie czuje sie przez to dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna z autobusu jest, to mile ze pamietalas o mnie jak i o reszcie :) jesli komus cos nie pasuje to niech stad idzie, nam tu nie potrzeba takich obrzydliwych świń. wparowaliscie na temat i odrazu strugacie pajacykow. zamieszanie chcecie? to wypad gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co chowasz sie za gosciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.33 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to, żebyś miala zagadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy wchodzą nie czytają, albo przeczytają dwa poprzednie posty i się tu wydurniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy tu ma swoje ulubione osoby i ja tez mam, tylko ze musze napisac ze jakby dwie osoby myslalam ze to jedna i byl taki moment ze zglupialam bo osoby byly jako goscie i myslalam ze chodzi o jedna osobe a to byly dwie, te dwie osoby biore za bardzo mile i delikatne i skromne i je mam na mysli, chociaz myslalam ze to jedna, pomieszalo mi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie męczy się domyślanie się i zastanawianie kto pisze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede myslala ze mam zagadke, bo mam wazniejsze sprawy niz bawic sie z toba w kota i mysze, poprostu mam na mysli osobe ktora jest od poczatku i mnie nie lubi, ale nie napisze kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież i tak nie wiesz kto to bo się nie podpisuje.. może nigdy się nie podpisała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowi maja gdzies nasz temat, wola sie chandryczyc trolowac na emocjonujacych tematach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj jest teraz więcej osob na pewno 3, może nawet 4.. jestem ja, ty jakaś osoba i chyba jeszcze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia haha zastanawiasz sie bardzo kogo ten ktos ma na mysli, nie mozesz tego przezyc haha i dlatego drazysz, daj sobie spokoj, nic ci to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzą też, zobaczą bo temat się wyświetla, jako że coś nowo napisane jest w temacie..może jakaś głupotę powiedzą są niemiłe i odchodzą :)dobrze, ze ty jestes jest z kim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooooo prowokacja zadzialala, zbiegli sie uciekinierzy, i kazdy jako gosc, polacy lubia prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×