Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niedobrzyzna

Ciąża po in vitro

Polecane posty

Niedobrzyzna święta prawda z tymi spodniami fajnie się w nich chodzi są wygodne .Ja też sobie je chwalę tak samo są takie spódnice mam od koleżanki fajna sprawa- polecam. Niedobrzyzna cieszę się ,że z maluchem ok .Asinska jak się czujesz .Małpko co u ciebie ,Andzik a ty jak tam .Tere ,Siacha co u was? One Wish- jak się czujesz kiedy transfer ?.Ewas i pozostałe nie wymienione dziewczynki jak się czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna nie jeszcze nic doktorek nie mówił , ale na ostatnim usg na dole tp mam na 28.09 moncia czuję się w miarę dobrze tylko w nocy mnie bardzo ciągnęło chyba macica się rozciąga a jak myślicie spróbować robić to badanie czy sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobiła. Skoro robiłaś już dwa razy, to spróbuj i trzeci. Jak się i tym razem nie uda, to i tak nic nie poradzisz, ale przynajmniej będziesz spokojniejsza, że zrobiłaś wszystko co mogłaś. Ja miałam umówione to usg 10.04 i to byłby 13+1 ale jak poczytałam jak Twoje maleństwo się wierci to sobie przełożyłam na przyszły czwartek - będę 11+1 i nawet jak nic wtedy nie wyjdzie, to mamy jeszcze dwa tygodnie zapasu (mój lekarz przyjmuje tylko w czwartki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się na środę na h 20 może będzie trochę spokojniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy miały dzień po dniu badania :) zobaczymy czy moje już będzie na tyle duże, żeby badanie wyszło. Ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u Was też tak wieje? Umyłam sobie okno po tym deszczu i wiatrach ,aż się widniej w pokoju zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie świec***iękne słońce ale wieje okropnie normalnie drzwi ciężko otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Ja dzis nawet z domu nie wyszlam. Wymiotuje od popoludnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Hej dziewczyny! Ładna podgoda, u mnie kończy się 10 tydzień ....mdłości jakby lekko ustąpiły, ale nie czuję się stabilnie...po mnie na razie nic nie widać ....ale mam nadzieję, że niedługo brzuszek urośnie:) W środę mam kolejną wizytę...najgorsze, że za każdym razem czuję stres...ale Wy też więc mnie rozumiecie.... Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewas witaj u mnie też dzisiaj świeci ładne słoneczko .10 tydzień ,super nie długo skończysz 1 trymestr .Stres towarzyszy każdej z nas ,no cóż tak już musi być .Trzymam kciuki za wizytę .A u mnie z nastaniem wiosny przyszło przeziębienie leje mi się z nosa i gardło mnie pobolewa .Mojego M .też coś rozebrała choroba więc było pewne ,że i ja załapię od niego .Miłego dnia dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie trzeba korzystać z pogody, ja trochę pokopałam w ogródku przed domem, ale myślałam ,ze ducha wyzionę i moje wielkie plany spełzły na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
czesc dzieczyny :) jestem tez po udanym in vitro :)wczoraj 8 dpt mialam beta hcg 160,33 :) ale jakos dzis mnie piersi nie bolą :/ mam sie zamartwiac? plamien nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
czesc dzieczyny :) jestem tez po udanym in vitro :)wczoraj 8 dpt mialam beta hcg 160,33 :) ale jakos dzis mnie piersi nie bolą :/ mam sie zamartwiac? plamien nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika jeszcze zaczną cię boleć ja też jestem z tych ,które nie miały wymiotów i piersi bolą mnie sporadycznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika86 86
no wlasnie mnie one bola ale nie zawsze :)dzis w nocy to budzilam sie z bolem piersi czulam jakby byly takie ciezkie ale z rano sa tylko nabrzmiale a nie bolesne ... no a ja niepotrzebnie czytam inne forum ze jak piersi przestaja bolec to sa poronienia wiec sie wystraszylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny co u was slychac? Jakies ciekawe plany na niedziele? Ja dzis zaczynam 7tc. A za poltora tygodnia wizyta u lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie sobota jak to sobota dużo zajęć ,a niedziela imprezowa miałam 5 urodziny chrześnicy .Kochane co u was u mnie pogoda się psuje ,przeziębienie się kończy z czego się cieszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik czekamy na twoją wizytę ,tydzień szybko zleci i zdasz nam relację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie faktycznie pogoda barowa, , a niedziela przeleciała na leniuchowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No juz nie moge sie doczekac tej wizyty ale i tez sie strasznie boje:( moja niedziela byla strasznie nudna i strasznie meczaca. Taka pogoda mnie strasznie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za to weekend wyjazdowy, więc nie było czasu na zaglądanie do internetu. Mdłości jakby słabsze, ale nadal są, co mnie nie cieszy :( a dzisiaj w ogóle mam jakiś taki śpiący dzień... Już w czwartek badanie i zaczynam się stresować...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna to ja w środę ciekawe czy nasz rozrabiaka da się pomierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalpkaN
Jestem po wizycie. Mój maleńki ma juz ponad 2cm :)) jest slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko bardzo się cieszę ,że wszystko jest ok. Urosło już to twoje maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A w ktorym tygodniu jestes malpko? super wiesci;) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
A u mnie jest 8tydz6dzien, a wedlug okresu 9tydz1dzien ale taka różnica wynika z tego ze mi,sie owulna przesunela... Ale jestem,szczesliwa ze wszystko ok. Na usg są raczki nóżki nawet widac oczka i nosek. Szokkk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×