Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Stefania ja noszę ciążowe spodnie chyba od 10 tc bo wtedy zwykle mnie uciskały. Pamiętam jak w przymierzalni założyłam te z pasem to nie chciałam zdjąć :) spokojnie możesz już kupować, bo jak masz dwójkę to będzie Ci rzeczywiście szybciej rósł brzuszek :) u mnie już spory, widoczny i ewidentnie ciążowy :) podobno wyglądam na 5 miesiąc choć to dopiero 4. Waga cały czas na minusie w porównaniu do czasu sprzed ciąży, brzuch rośnie ale póki co tylko brzuch. Lekarz na razie mówi, że dobrze więc się nie zamartwiala, zobaczymy jak będzie dalej i czy w ekspresowym tempie nie przybiore 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
moncia81 przez same święta przytyłam z 1kg :), jadałam i jadłam :) A co do wagi ciąży to nie mogę się za bardzo wypowiadać, bo u mnie jest 24 dpt. Na pewno coś tam urosłam, widać to lekko po brzuszku :) Dziewczyny, a u Was od kiedy było widać brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
U mnie dopiero zaczęło coś widać pod koniec 3 miesiąca. Ale tylko my to widzimy, niewtajemniczeni nie widza. Pod luznymi tunikami jeszcze nie widać. ;) Planuje na początku maja wybrać się po moje pierwsze spodnie ciążowe;) Co do wagi to ciągle 2,5kg na minusie do wagi sprzed ciąży;) A jak wam święta minęły?? ja choć dużo nie jadłam to i tak mam już dosyć tego świątecznego jedzenia;) Dzisiaj naleśniki na obiad ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, to wszystko zależy. U mnie brzuszek zaczął wystawać właśnie od ok 10 tc, teraz (15 tc) ciąża jest już kompletnie nie do ukrycia. Za to u mojej koleżanki, która ma termin tak jak Asinska, w ogóle nie widać brzuszka i jak ktoś nie wie, że jest w ciąży to w ogóle by się nie domyślił. Zależy jak Ci się tam w środku wszystko poukłada, bo na początku to poprzestawiane organy Ci robią "brzuszek" - dzidziuś sam w sobie jest jeszcze za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dzieki Niedobrzyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyna miałaś rację z tymi spodniami. Właśnie dziś po wizycie kupilam, co za wygoda. W końcu nic nie cisnie. Na wizycie mialam usg i 2 fasolki maja 19, 1 oraz 19, 3 mm. Od przyszlego tygodnia idę na wizytę do mojej poprzedniej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyna jak na razie idzie dobrze, ale nie wiem jak przezyje te 2 tyg!!! Tamta ciąża rozwijała się do 9tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania. Super wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny kiedy zaczęły się u Was mdłości? Jak sobie radziłyście z nimi? Przepraszam za sto pytań do..., ale to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio super wiadomości ,cieszę się bardzo ,że z maluchami wszystko ok.Wiem co czujesz odnośnie ciąży ,moja pierwsza ciąża utrzymała się do 8-9 tygodnia ,zobaczysz tym razem będzie dobrze czego życzę ci z całego serducha .Jak się czujecie dziewczynki ,tere ty już kochana urodziłaś ? Siacha,Andzik Ewas ,Gabi ,Asinska Małpko i nie wymienione dziewczynki co u Was ? .Pati jak podczytujesz nas to napisz co u ciebie ,jak się trzymasz i kiedy wracasz do walki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja nie miałam mdłości więc nie powiem ci nic za bardzo w tym temacie jedyne co u mnie było to jak zjadłam to stało mi wszystko w gardle i to tyle .Ale migdały ponoć pomagają ,a silne mdłości od gazowa coca cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Gabi ja mialam straszne mdlosc. Walczylam z nimi herbatkami mietowa i rumiankowa. Nieraz rowniez robilam herbate z imbiru swiezego. Jadlam mniej ale czesciej i nie dopuszczalam do uczucia glodu lub przejedzenia. Pomagaly rowniez spacery na swiezym powietrzu szczegulnie po posilku. Tymi oto sposobami walczylam z mdlosciami choc nie zawsze pomagaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, doskonale Cie rozumiem ze strachem. Ja miałam słaby okres psychiczny przez pierwsze tygodnie. Ale w 3 miesiącu powoli zaczęło mi przechodzić i teraz staram się cieszyć ciąża. Strach pozostał, ale staram się o nim nie myśleć. Gabi - u mnie mdłości zaczęły się jakoś w 6-7 tc. Pomagał głównie sen. Straciłam tez zupełnie apetyt wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dzięki Niedobrzyna Musze to jakoś przetrwać. U mnie mdłości też zaczęły się w 6 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,. U mnie już też dużo lepiej z samopoczuciem. Leci mi 14 tydzień, czuję się coraz lepiej, w końcu uwierzyłam, że będę mamusią;):):) Widzę brzuszek jak urósł, to jestem w siódmym niebie i z dumą go wypinam, hihi;):) a czy wy też macie takie kłucia, ciągnięcia, bóle? Ja im brzuszek większy, tym coraz mocniej to czuję. całuję w ten piękny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko, ja też mam takie ciągnięcia i kłucia. Lekarz powiedział, że to normalne i żeby się nie przejmować. Niepokoić powinny jedynie skurcze jak przy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Mnie brzuch troche tak jak na @ boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawiałaś z lekarzem o tym? Ja gadałam na ostatniej wizycie. Powiedział, że dziecko zmienia ułożenie wszystkiego wewnątrz i może uciskać na przeróżne organy. Powiedział, że wszelkie bóle są normalne, ale gdyby były skurcze jak na @ to mam przyjść na wizytę, mogą nic nie znaczyć, ale dmuchamy na zimne. Ja cały początek miałam taki tępy ból w dole brzucha podobny do tego jak przy @. Dopiero niedawno mi się zamienił w te kłucia, które mnie niepokoiły, ale lekarz mnie uspokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki dziewczyny za opisanie objawów moncia81 - co u mnie, mija mi 25dpt, ogólnie czuję się dobrze, czasami wieczorem jestem padnięta. Dziś rano zrobiło mi się niedobrze, jakby mdliło mnie. We wtorek jedziemy na drugie usg, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia 81 jeszcze nie urodzilam.We wtorek maja mi wyznaczyc date cesarki.Nie moge sie juz doczekac na moje skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
tere79 który miesiąc ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere to super ,że już nie długo czekam na wiadomości od Was maluszki pewnie już są dużo większe .Całusek dla synków ode mnie jak ich urodzisz .Napisz jak będziesz po wszystkim .Życzę ci szybkiego powrotu do dobrej kondycji po cesarce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki nie było mnie od piątku wszystkiego najlepszego po świętach , jutro wizyta u mnie dziś 18+1tyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ciężko wyczuć bo czytałam ,że to może się wydawać,że to po jelitach jeździ , także świadomie to jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się nie mogę doczekać chociaż wiem, że muszę się uzbroić w cierpliwość skoro może to potrwać nawet do 20 tc. Ciekawe czy poznasz jutro płeć :) ja mam wizyte za tydzień i mam nadzieje, ze może podejrzymy ;) a umowiłaś się już na połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kobietki z bluźniętami czułam ruchy w 17 tc to było fantastyczne uczucie takie muśnięcie jak skrzydła motyla . Zawsze jak wchodziłem do parku chłopcy zaczynali brykać :) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna myślę, ze jutro uda nam się podejrzeć i wydaje mnie się,że też jutro się umówię, na wizyty chodzę co 3 tyg także za następne 3 będzie 21tyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi u mnie to juz 37 tc.Poczatkowo chlopcy bardzo sie spieszyli na swiat,ale teraz siedza sobie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×