Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczynki nasze Bobo też daje znać o sobie ja jak się kładę to ono najwięcej się wierci u mnie 20+1,a 13.05. mam połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Jestem po wizycie. Maluszek ma 10cm. Jest cudowny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko cieszę się bardzo super ,że z dzidzią wszystko ok.Jak tam dzionek dziewczynki jak się czujecie .U mnie piękna pogoda słoneczko świeci .Idę dzisiaj do fryzjera i kosmetyczki . W niedzielę idę na komunię nawet udało mi się kupić fajną sukienkę ,jeszcze dzisiaj chcę kupić spodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja leżę i odpoczywam. raz, pada deszcz, dwa moja szyjka trochę wykazuje dziwne uroki i muszę większość leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
malpka N super, że z dzieciątkiem wszystko jest w porządku. Dziś byłam na pierwszych badaniach krwi. Jest 8tc :) czuje się dobrze. Nie mogę doczekać się wtorku. U mnie jest zimno, zachmurzone niebo i lada chwila chyba zacznie padać. Wczoraj było cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko super wieści u mnie ciepło tylko strasznie wieje, ostatnio nie mogę wieczorem usnąć, nie mogę znaleźć sobie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki ja dzisiaj lece na zumbe;) juz nie moge sie doczekac ale jednoczesnie sie troche denerwuje. Mialam ponad 3 miechy przerwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Andzik na zumbe ?? Co ty mówisz :)) jak ja chodziłam na zumbe to wychodzilam z wykończenia mokra. A ty w ciazy chcesz tak skakać :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia wszystko w granicach rozsadku. Moja instruktorka wie o ciazy i sama kaze mi siadac jak jest szybszy kawalek a i jak sa skoczne utworki to jaa se delikatnie tuptam;) zobacze jak jutro sie bede czula i zadecyduje czy dalej bede chodzic. I dziekuje ze sie o mnie martwisz:-*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Ja na zumbe nie dalabym rade chodzić. Przynajmniej na razie to jak wchodzę na 3 piętro to mam zadyszke. Czytalam ze to norma i po 12 tyg ma się poprawić- zobaczymy. Wieczorami to czuję jak mi się tam rozciaga, wiec wieczorem to preferuje lezakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Ja tez szybko sie mecze. Chwile porobie i musze odpoczac. Duzo leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od wczoraj paskudnie bolą biodra, kręgosłup i pachwiny :( chodzę jak emerytka :( najdziwniejsze jest to, że nie robiłam nic takiego co by mogło to spowodować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrzyzna to normalka mi jeszcze czasami ciągnie całą nogę ,uroki ciąży u mnie dzisiaj pada ,pogoda okropna .Która z was teraz na kolejce idzie do lekarza ja wizytę mam 14 ,ciekawe ile mała urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia a czy czujesz jakieś napięcia albo naprężenia w dolnej części brzucha? Mnie kleje po prawej i po lewej stronie w pachwinach i czasami mam wrażenie, że mi się tam mieśnie naprężają (coś jak skurcz łydki tylko bez bólu). Brzuch sam w sobie jest ok, dzidzie czuje wyżej. Pobolewa i napręża się okolica pachwin, po bokach kości wzgórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Ja tez mam usg 13 maja. Dzis obudzilam sie zmeczona, mialam dziwne sny. Teraz czuje jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyna mnie czasami wieczorem tak ciagnie. Dziś przyszedł zamówiony detektor tetna plodu:) Kosztowal chyba mniej niż w Polsce, bo zaplacilam 55 euro i za 3 euro ten żel. Znalazlam tego po prawej stronie :) ten po lewej się chowa :( Dziś jest u mnie 10 tydz i 5 dni. Niedobrzyna jak często używasz ten sprzęt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, to zależy - generalnie wtedy kiedy się niepokoję. Od ruchów mniej. Czasami jest to raz w tygodniu, czasami trzy dni pod rząd. Mój lekarz prosił żeby nie używać częściej niż raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Ja postaram się nie używać częściej niz 2 razy w tyg :) Nastepny raz sprobuje lewego znaleźć za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Niedobrzyzna mnie tez ciagnie w pachwinach. Od kilku dni boli mnie kregoslup. A jak sie za szybko przerzucę z boku na bok to czuje takie kilkusekunxowe klucie w jednym miejscu. I tak pomasuje i przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja mam tak samo jak piszesz ty i dziewczyny z tym ciągnięciem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam nadzieję, że za niedługo do Was dołączę. Gratuluje Wam wszystkim i bardzo się cieszę, że Wam się udało :). Robiłam beta hcg w 9 dpt i wynik wyszedł 46,02, bete ponownie powtórzyłam dzisiaj w 10 dpt i wynosiła 76,20. Czy któraś z Was miała takie niskie wartości bety hcg, a mimo wszystko wszystko szczęśliwie się potoczyło. Proszę o odpowiedź, bo strasznie się stresuję :(, że może znowu ciąża pozamaciczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartik wcześnie zrobiłaś betę to i wartości są mniejsze, spokojnie :) ja w 11 dpt miałam 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przy pozmacicznej są nieprawidłowe przyrosty a Ty masz na razie ok. Zrób betę jutro, to pewnie się przekonasz, że ładnie przyrasta dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Maartik zrób betę za parę dni, zobaczysz ile urośnie. Teraz jest wcześnie i dlatego jest taka. Poza tym gratuluję pozytywnej bety. Pamiętaj, że stres jest nie dobrym doradcą. Zrelaksuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) trochę mi lżej. Jutro znowu jadę na betę i myślę, że się uspokoję jak zobaczę ładny przyrost bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Dziewczyny czy wy tez tak czasami macie,ze placzecie bez powodow ? Ja nie chce, chce byc szczesliwa mama, ale czasami nie umiem nad tym zapanować i Rycze o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej ciskam piorunami niż płacze ;) ale za to szybko się wzruszam i wtedy tryskam łzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko witaj w klubie ja tez beczę bez powodu, tym bardziej ,że zawsze byłam płaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Ja tez jestem z natury placzka ale teraz placze stale. Ja sie tak boje o dzidziusia, nie chce plakac, a wystarczy ze ktoś mi cos powie i wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×