Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Moncia a co sie dzieje u Stefanii ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia leż sobie leż i odpoczywaj u Stefani wróciło krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja! -wejdżcie na ten temat tam stefania pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Witam Was dziewczyny w ten deszczowy dzień. Ale zimno, aż z domu nie chce się wychodzić brr. W sumie w domu też jest zimno :( Moncia81 odpoczywaj. Jak dziś czujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywajcie, tak jak Niedobrzyzna pisała całym sercem jesteśmy z Wami mam dylemat co do imienia mojemu M podoba się Zuzia i chyba będzie Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska, doskonale Cię rozumiem, u nas był duży problem z imieniem dla dziewczynki...osobiście wolałabym Twoje typy (każdy mi się podoba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna jak Go naciskam to mówi,że jak to dziewczynka to niech wybiera dziewczynka, mnie gdzieś najbliższa sercu jest Oliwia, rozważam też Maję ale muszę i uwzględnić Zuzię . Jak znam życie to i tak stanie na moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moncia - pisalas na tamtym forum ze szyjka Ci sie skrocila do 30 mm, mi tez podobnie.. A masz jakies rozwarcie czy tylko skrocenie? I jak dalej bedzie sie skracac to do szpitala masz jechac tak? U mnie lekarz nic nie wspominal o szpitalu, tylko o pessarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie jeszcze nie wiem ,mam nadzieję, że nie będzie się bardziej skracała , ale jeżeli tak to chyba mi też założą lub będą obserwowali w szpitalu .Ja nie mam pojęcia ,ale mam nadzieję ,że będzie dobrze .Staram się o tym tak myśleć i mam nadzieję ,że tak zostanie mogę leżeć do rozwiązania byle małą donosić do czasu jak już będzie na tyle rozwinięta i poradzi sobie .Puki co jest zamknięta bo jakby była otwarta to pewnie byłabym już na oddziale .Trzymam kciuki i za ciebie mam nadzieję ,że leżenie wystarczy.W którym jesteś tygodniu ,ja coś więcej dowiem się w środę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też trochę panikuję i jestem przewrażliwiona .Ale nic na to nie poradzę .Mam za sobą już 2 poronienia tylko we wczesnym etapie ciąży i jakoś nie umie podejść do tego na spokojnie bez paniki .Przepraszam za przynudzanie .U mnie w końcu pogoda się poprawiła bo na około stany powodziowe .Rzeczki powylewały jakby padało dalej byłoby nie ciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia musisz być dobrej myśli, a tak wiele musimy przejść, że jesteśmy w stanie nawet leżeć plackiem byle na końcu drogi zobaczyć upragnionego bobasa mam taką koleżankę co 3x poroniła, 4 ciążę donosiła ,a raczej doleżała bo całe 9 miesięcy leżała plackiem, wolno jej było wstać do łazienki i podnieść kubek z piciem, a jej córa ma 11lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny, u mnie wiecie, w skrócie:miałam krwotok z bólami brzucha. Byłam 2 dni w szpitalu. Niby jestem już w domu od wczoraj, ale kurcze boje się. Nie przeszło mi zupełnie. Dziś rano znów bolal mnie brzuch i znów zaczelo się plamienie. Już nie wiem co mam robić. Cały czas leżę. Boże kiedy to plamienie ustąpi. .. X moncia ja też mam 2 poronienia za sobą i też mam teraz wizytę w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania trzymaj się jakoś musisz być dobrej myśli, leż i odpoczywaj może poczytaj jakąś dobrą książkę i uda Ci się choć na chwilę zrelaksować i odpędzić złe myśli, całym sercem jestem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też mam dwa poronienia za sobą i rozumiem Wasz strach! Najważniejsze jest to, że szybko reagujecie. Stefania - musisz być dobrej myśli, Twoje maluchy fikają i musisz o nich myśleć. Moncia - wielu dziewczynom skraca się szyjka i to do naprawdę skrajnych wartości. Ważne, że lekarz to monitoruje i w razie czego założy C***essar albo wyślę na założenie szwu. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za te wszystkie słowa .Stefanio trzymam kciuki za ciebie i maleństwa .Mam nadzieję ,że krwawienia szybko ustaną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moncia- ja jestem w 21 tyg.a wizytę mam u lekarza za ponad tydzień..też mam nadzieję że będzie dobrze czego i Tobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do szyjki u mnie w 24 tc w ciąży bliźniaczej w ciągu 2 dni szyjka z 3 cm zmniejszyła suę do 1,5 położono mnie do szpitala na drugi dzień 1,5 cm rozwarcie nie mogli założyć szwu ponieważ wyniki OB były zawysokie dopiero po antybiotyku po dwuch tygodniach założyli szew i wytrzymał do 38 tc . Najważniejsze być pod dobrą opieką i niczego nie bagatelizować . Trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Stefania trzymam mocno kciuki za ciebie i wierze ze wszystko będzie dobrze. Ja dziś nie wytrzymałam i pojechałam do lekarza, ale nie do tego co mnie prowadzi. Chciałam żeby sprawdził czy z dzidzią jest wszystko ok i na szczęście jest. Maleństwo wazy już około 150g. Kamień spadł mi z serca. Nie wiem czy wy też tak macie;). Ja chyba jestem przewrażliwiona;) Ale już jedno maleństwo straciłam więc wole dmuchać na zimne. U mojego gina prowadzącego wizyty mam co miesiąc i stwierdzam że to zdecydowanie za rzadko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania musisz być dobrej myśli, leż i odpoczywaj. Na pewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy odczuwałyście jakieś objawy przy skracaniu szyjki? jestem w 20 tygodniu i od jakiegos czasu czuje jakby ucisk, ból szyjki Wizyta dopiero we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie odczuwalam,jedynie czasem twardnienie brzucha ale nie wiem czy to ma z tym związek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska - masz termin podobnie jak ja..jak się czujesz? Masz jakieś twardnienia brzuszka? Bo ja czasem mam..poza tym muszę leżeć ze względu na szyjkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa nie nie mam żadnych bóli w poniedziałek mam wizytę tylko jak się położę na wieczór to Mała strasznie rajzuje. Jestem po usg połówkowym może w poniedziałek lekarz sprawdzi jak tam z moją szyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asinska - dzieki, ja za okolo tydzien mam polowkowe..moj mały tez jak leze to jest bardzo aktywny..powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki śpicie? Pogoda barowa, dawno nie padało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Nie śpimy;) U mnie od wczoraj pada. Masakra jakaś. Jak dalej będzie taka pogoda to chyba w jakąś depresje wpadnę;) Dziś poprawiłam sobie humor bo kupiłam kwiaty do doniczek na dworze;) pelargonie, lawendę, komarzyce i jeszcze takie coś fioletowe ale nie pamiętam nazwy;) już nie mogę się doczekać aż je wsadzę;) A jak u was dziewczyny? jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
U mnie lepiej. Oby tak dalej:) W Berlinie pogoda piekna , , ale na spacerek chyba jeszcze się nie skusze. Głównie leżę i się oszczedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×