Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość malpka N
Hej kochane. Ja caly czas was czytam. Wczoraj mialam wizyte. Z malendtwem wszystko ok. Nie chcial pokazać co ma miedzy nóżkami:)) ale jest sliczny :)) dzis mam dzwonic i umówić sie na polowkowe. Lekarz powiedział,ze Bąbel duży. :))jestem szczesliwa :) wczoraj mialam,ciezki,dzien, bo plakalam nad grobem mamy w jej dzien, a wieczorem sama dostalam mnostwo szczescia od mojej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moja panna też wczoraj odstawiała fikołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie -małpko fajnie, że napisałaś super ,że z maluchem wszystko w porządku .Ja idę dzisiaj do dentysty .Moja mała coraz częściej się rusza szczególnie jak coś zjem lub się napiję .Ja na wizytę idę 11 zobaczymy ile urosła .Siacha ,tere i pozostałe dziewczynki co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik ja nie czuje jeszcze ruchów, ale mały jest dość spory bo 18 cm :)Dziewczyny ponawiam pytanie o jakiejś fajnej książce o dzieciach ? i czego używacie na rozstępy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka na rozstępy najlepsza jest oliwka, ale najważniejsze żeby skóra była nawilżona i elastyczna także myślę, że każdy balsam systematycznie stosowany pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
cześć dziewczyny. Dziś byłam na wizycie. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, wszystko jest w porządku. Cały czas pokazuje nam plecki. Ma już 4cm! :) Od kilku dni wzdyma mi brzuch, aż czasami boli. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Malpka fajnie, że z dzidzią jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na trzecich badaniach prenatalnych (30t1d) z małą wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo, waży 1420 g, i codziennie daje swojej mamusi kopniaczki :) Gabi możesz brać espumisan, jest dozwolony w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha super ,jeszcze 2 miesiące i będziesz miała malutką ze sobą .Witam wszystkich ,kochane jak dzisiejsze samopoczucie .Tere jak sobie radzisz z maluchami i jak się czujesz.Kochane czy przymierzacie się do szkoły rodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki same dobre wieści po wizytach. Nasza mała od kilku dni szaleje tylko odbija się od mojego brzucha, mnie od tych upałów strasznie puchną stopy nawet w nocy mi nie tęchną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia ja wybieram się do szkoły rodzenia;) po piątkowej wizycie będziemy się już powoli oriętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Siacha super wieści Asinska ja też ciężko znosiłam te upały, w pracy ciężko było mi zebrać myśli. Moncia dziś fajnie, bo jest czym oddychać. Fajna temperaturka. My chyba nie wybierzemy się do szkoły rodzenia. Nie ustaliliśmy ostatecznie, bo jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) nasz mały tez rusza się z każdym.tygodniem coraz intensywniej. Mam też wrażenie, że czuje jak ma czkawkę, ale nie jestem pewna. Ja mam szkole rodzenia w przychodni obok domu i tam pewnie pójdziemy, ale dopiero od 6 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) nasz mały tez rusza się z każdym.tygodniem coraz intensywniej. Mam też wrażenie, że czuje jak ma czkawkę, ale nie jestem pewna. Ja mam szkole rodzenia w przychodni obok domu i tam pewnie pójdziemy, ale dopiero od 6 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
trochę przesadziłam z tą fajną temperaturką. Jest zimnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
cześć dziewczyny. Jest tak zimno, że nie chce się wychodzić spod kołdry. Co u Was słychać? Jak się czujecie? Jak podoba się Wam nowy design strony? Dużyyyy minus za ręczne przewijanie stron. Żeby przejść do ostatniej trzeba się na klikać :) Nie ma problemu z małą ilością wątków, ale co dopiero jak jest ponad 2000 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dokładnie myślę to samo pisałam już do nich gmail ja chciałam poczytać temat gdzie jest prawie 2000 stron to jest porażką dojście do ostatniego wpisu .Piszcie i wy dziewczyny może to zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
powiem szczerze, że wolę stary układ stron. Za dużo reklam miga. Jeśli doda się ten wątek do ulubionego (klikając serduszko koło tematu), to w zakładce ulubione tematy (jest na górze strony) można od razu przejść do ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No mnie tez się nie podoba że nie można od razu przejść na ostatnią stronę. Oby to zmienili. A tak po za tym to u mnie stara bieda;) szaro buro i ponuro na dworze;( już ni mogę się jutrzejszej wizyty doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza, wszystko w porządku, wyniki bardzo dobre. Nie podglądaliśmy dziś małego, bo jesteśmy świeżo po połówkowym. Dostałam znowu do zrobienia morfologię i mocz a do tego do powtórzenia toxo no i krzywa cukrowa. Poza tym doktorek powiedział dwie ciekawe dla mnie rzeczy: jedna to taka, że na tym etapie nawet jak dziecko nie rusza się 2 dni to jest normalne i że regularnych ruchów należy wyczekiwać po 24 tc. A druga, że nie należy nadużywać jedzenia słodkiego aby dziecko zaczęło się ruszać, bo dzieci nie lubią "przecukrzenia" i te ich ruchy są raczej objawem niezadowolenia. Nie wiem na ile jest to prawda, a na ile obsesja mojego lekarza na punkcie zdrowego odżywiania ;) ja diety pilnuję nadal, bo boję się tej cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek123
Witajcie ciągle pada Niedobrzyzna to dobre wieści , a z tym słodkim to coś jest bo czyta lam żeby poczuć ruch to żeby właśnie zjeść coś słodkiego ja w przyszłym tygodniu będę robiła mocz ,morfologię i test obciążeniowy glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek123
ten kaczorek to ja asinska nie mogę wysłać pod swoim pseudonimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek123
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Poprawili, już można przejść na ostatnią stronę. Dziś zapisałam się na test pappa. Niedobrzyzna wspaniałe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Cześć Dziewczynki :) jak dzisiaj samopoczucie ? pogoda okropna! jakie witaminy bierzecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę pharmaton matruelle z algami i kwasem foliowym i prenatal DHA z alg .U nas pogoda też wstrętna ,niedobrzyzna cieszę się ,że u Was wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja jak na razie biore jodid bo mialam troche tsh podwyzszone i kwas foliowy. I jak na razie nic wiecej. Moze jutro po wizycie sie to zmieni. Spokojnej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilla qqqq
Andzik na podwyższone tsh bierze sie euthyrox.jodid możesz wrzucić do kosza.kto ci to przepisał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja biorę femibion i na tarczycę oczywiście 100 euthyroxu Andzik to twój gin nie dał ci euthyroxu lub letroxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×