Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Olijeczka, ja ostatnia miesiaczke miałam 21 kwietnia, punkcja 7 maja a tranfer 12 maja. Ty punkcje mialas w 15dc a ja w 17, za to transfer Ty w 3 a ja w 5 dobie ale to pewnie nie ma znaczenia i jest tak jak napisalas od punkcji + 2 tyg to ja jestem w 6;-) dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
gość W necie są kalkulatory ciąży i porodu, łatwo przeliczyć ważne daty. Z w/w kalkulatora wynika, że aktualnie jesteś w 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Tujka ja mam bole Glowy raz na jakiś czas, ale jak chwyci jest koszmar. Wtedy od razu,ode spac bo nawet swiatlo mnie meczy :( super ze widzialas serduszko. A lekarz co,mówi na te plamienia? Masz tam krwiaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi, no wlasnie z kalkulatora w necie wynika ze 1 tydzień do przodu jestem. a czy czasem na zdjęciu usg które dostałam "GA 5w 1d" nie oznaczalo tygodnia ciąży? i jeszcze jest "Clinical MA 5w 1d" -to by się zgadzalo z tym co olijeczka napisala ze liczy się od dnia punkcji +2 tyg. Bo od ostatniej miesiączki nam lekarze nie mogą liczyc bo w roznych dniach cyklu mamy puncje i transfery i chyba te kalkulatory w necie nie sa dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi lekarz i w klinice i ten u którego teraz jestem powiedział ,że liczy się od miesiączki u mnie tak wychodzi .Na 13 dzień od miesiączki miałam punkcję .I z rozmiarów małej tak wychodziło od samego początku .Mówili mi ,że 1 lub 2 dni to nie ma znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
A to wiedzę że wszystkie słabo tyjecie :) niedobrzyca u mnie 19 tydzień ciąży :) ale ten czas szybko leci. ale widok bijącego serduszka jest bez cenny :) i chyba usg na którym mówi płeć dziecka :) Mnie też strasznie bolała głowa codziennie i całymi dniami, ale teraz mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy krio jest podobnie bo jak idzie się na naturalnym cyklu to mniej więcej transfery są 14 plus tyle co ma zarodek w zależności czy jest 3 dniowy czy np.blastocysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to ja nie należę do tych mało tyjących ja jutro zacznę 29 tydzień i już mam niestety 10 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Moncia może już nie będziesz tyć :) a jak tak to po ciąży wszystko ładnie zrzucisz . wszystkie będziemy extra sexi mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
punkcję miałam 7tc, a transfer 2 dni później. Liczę tygodnie od ostatniej miesiączki. Ja co 2-3 godz jestem głodna i muszę coś zjeść. Nie daję sobie z tym rady. :( Cały czas noszę przy sobie jedzenie. Teraz też jestem głodna i zaraz spałaszuję lodówkę :). Idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Malpko, krwiaka nie ma. Dr mówi że czasem tak po prostu bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
mam pytanie do Was. Czy chodzicie na manicure? Jeśli tak to na jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Gabi ja chodzę, właśnie się dzisiaj wybieram. Robię hybrydę, dziś dołączą również stopy, bo już ciężko mi malować paznokcie u stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijeczka20
Gabi__ja też chodzę na paznokcie - mam żel kolor. a ja mam pytanie: robiłyście może badania wątroby po in vitro? bo ja zawsze miałam w normie, a teraz prawie dwa miesiace po mam podwyższone enzymy. NIe wiem czy to może pozostałość po zastrzykach, bo z lekow obecnie biorę euthyrox, femibion, folik, acard, magnez - wiec chyba z tymi lekami nie ma tragedii dla wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Gabi jestem kosmetyczką i spokojnie możesz robić paznokcie hybrydowe jedynie co to ten aceton jest nie bardzo , ale najważniejsze żebyś go nie wąchała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Byłam na wizycie. Ponieważ byłam na badaniach prenatalnych tydzień temu pan dr nie robił mi tym razem usg. Zmierzył tylko szyjkę, która nieznacznie się skrócila ale tragedii nie ma i powinam dotrwać do terminu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha to super kolejna dziewczynka ja odebrałam wyniki hemoglobina mi trochę spadła do 13,4 a glukoza na czczo74,2 norma 70,00-99,00 po 1 h 128,07 po 2 h 127,85 także chyba dobrze bo wyczytałam w necie ,że jak jest poniżej 140 to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z paznokciami póki co daję radę ale już zaczyna robić się ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki dziewczyny za odpowiedź. Jutro wybiorę się na paznokietki :) Patuśka mam jeszcze pytanie do Ciebie. Czy podczas ciąży można robić czyszczenie twarzy? Niestety mam problematyczną cerę i nie wiem czy można. Oczywiście teraz jest znaczna poprawa, z której jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
nie dopisałam, że jestem w 11tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Czułam, że to forum nie dla mnie... Dziś lekko pokrwawilam, pojechałam do gin i okazało się, że serduszko mojego dzieciątka przestało bić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka, Kochana, ściskam Cię mocno :( trzymaj się, bo wiem, że potrzeba Ci teraz dużo sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka bardzo mi przykro ,brak mi słów kochana .To forum jest jak najbardziej dla ciebie ,tylko życie jest nie sprawiedliwe .Ludzie zabijają i katują dzieci ,nie chcą ich a my musimy o nie walczyć .Kochana wiem z doświadczenia ,że teraz musisz się wypłakać ,życzę ci żebyś za jakiś czas wróciła do walki i doczekała się dzieciątka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tujka, bardzo mi przykro. Trzymaj się. Teraz potrzebujesz spokoju i dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Leca mi lzy. Doslownie leca. Ta bezradność i bezsilność wobec tego,wszystkiego jest tak okropna. Jakie to niesprawiedliwe, jakie to okrutne. To życie jest doslownie popierdo.... Tujka ja nawet nie wiem jakie slowa bykyby ukojeniem dla Ciebie :( tak bardzo mocno tyle Cię w myślach :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tujka, kochana....;-(;-(;-( brak slow jakie to NIESPRAWIEDLIWE!! a co mowia lekarze? czemu tak się dzieje skoro masz badane zarodki? nie mogę tego pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Widział mnie jeden lekarz z kliniki, mojego nie bylo, powiedział że potrzebna jest ocena drugiego bo takie są procedury. Ale to formalność, płód zatrzymał się w rozwoju i tętna juz nie ma. Powiedział, że powinnam pojechać do szpitala na zabieg. Ale ja nie wiem jak jest dobrze to zakończyć. Dzwoniłam do swojego lekarza z kliniki, mam wizytę w poniedziałek i dopiero wtedy odstawić leki, ale nie wiem jak mam dotrwać do poniedziałku aplikujac ciągle te wszystkie leki, plamiac i wiedząc że ono nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie powinnas pracować, może moglas od początku wziąć l4. a jak się czulas? czy oprócz plamień mialas jakies bole? i trzymaj się! może to i głupie ale może lekarz się pomylil, może gafe teraz strzelil....? bo jednak masz brac leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×