Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Leilla moj gin mi to przepisal i wiem ze dobrze zrobil bo tsh ladnie spadlo. Ufam w 100% mojemu lekarzowi bo to najlepszy lekarz w mojej okolicy. Jesli masz inne zdanie to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Musze sie wam pochwalic dziewczyny;) chyba juz czuje swoje malenstwo;) ale sie ciesze:) wczoraj myslalam ze mi sie wydaje ale dzisiaj poczulam juz duzo wyrazniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pojawił sę jakiś nowy lek nie tak dawno był letrox, a później euthyrox ale to jest to samo tylko inna nazwa i producent Andzik a zerknij co jest w składzie tego Twojego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
mnie dzisiaj znowu głowa boli. Ja biorę kwas foliowy, magnes i duphaston. Pozdrawiam Was dziewczyny w ten pochmurny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to minie wiem ,że to marne pocieszenie ale mnie na początku też często i dość mocno bolała głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki Asinska za pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busss
Andzik jodid to po prostu zwykły jod,który wogole nie ma wpływu na tsh.euthyrox to hormon tarczycy.Mi kiedyś wspaniała pani doktor tez przepisała jodid,dobrze ze po kółko miesiącach trafiłam na obecna endokrynolog,która wyśmiała ten specyfik.Zrob badanie tsh i ft4,jeśli chcesz mieć pewność o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie naskakujcie na Andzika skoro lekarz kazał Jej to brać to widocznie to pomaga może ma nieznacznie podwyższone tsh i to jest bardziej na zasadzie, żeby zapobiegać ,a nie zwalczać chorbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny jestem juz po wizycie;) Bedziemy mieli syna;) maly jest zdrowy i wazy ponad 200g:) lekarz mowi ze jak na ten wiek ciazy jest duzy:) ja przez miesiac przytylam 200g. Troche malo ale jem normalnie. Na polowkowe mamy sie zglosic do Gamety. Ale jestem szczesliwa dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja mam tsh w granicach normy tylko w tej gornej granicy. Nigdy nie mialam problemow z tarczyca. I nie mam problemu jesli ktor wyraz swoje zdanie. Ja swoje wiem ale wsze wypowiedzi moga komus innemu pomoc;) i po wizycie nie dostalam zadnych dodatkowych lekow ani witamin. Lekarz powiedzial ze wszystkie wyniki mam super i nie ma sensu nie potrzebnie faszerowc sie tabletkami. A tym bardziem ze wszystko jem normalnie. I warzywa i owoce i mieso. Wiec dostarczam organizmowii wszystkiego co mu potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Andzik, gratulacje :) kolejny chłopiec na forum :) Ja też nie biorę żadnych witamin, mój lekarz nie wierzy w syntetyczne witaminy każe mi dbać o dietę i łykać kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyna mója lekarka ma podobne zdanie na temat witamin. Ale do którego tyg bierzesz kwas foliowy? Ja zaraz zaczne 15 tydz i już mi nie każe brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Mi powiedział żeby brać cały czas, bo generalnie u nas ludzie maja niedobór kwasu foliowego i witaminy D. Na szczęście jedna, malutka tabletka nie jest taka straszna w porównaniu do koktajlu, który łykałam wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik dobre wieści, czyli jednak miałam rację ,że ten Twój jod jest po to żeby zapobiegać ,ą nie zwalczać u nas będzie jednak Oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Najbardziej się cieszę że już mogę się jakoś do brzuszka zwracać. My chcemy Jana albo Leona;) chociaż Leon Bardziej;) ale jeszcze zobaczymy. Dziewczyny są super ciuchy ciążowe w Biedronce i w miarę przystępnych cenach. Ja kupiłam sobie piżamkę dwu częściową na okres ciąży i karmienia za 35zl. śliczna jest. Były jeszcze legginsy, spodnie dresowe, koszulki na krotki rękaw, sukienki, koszule nocne i bielizna ciążowa. Ładne wzory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w biedronce i kupiłam sobie ubrania :) musicie tylko sprawdzić rozmiary, bo wg mnie są duże (normalnie noszę M/L a tam M jest nawet nieco za duże). Wzięłam dwie sukienki, koszulę nocną, koszulkę, spodnie dresowe i biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna ładnie zaszalałaś;) Miłego weekendu wam życzę dziewczyny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik super wieści, gratulacje. Moja pani dr od samego początku nie przepisywała mi sterty leków. Obecnie biorę kwas foliowy i magnez z B6. Jem dużo owoców i warzyw. Staram się zdrowo odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
co za pogoda za oknem brr :( Wczoraj prawie cały dzień przeleżałam, bo źle się czułam. Głowa mnie bolała i czułam jajniki. Co u Was dziewczyny słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten pochmurny dzień u nas też zimno, wczoraj tak bolała mnie głowa,że myślałam,że będę musiała brać apap, ale byliśmy z M na lodach i jakoś pomalutku się rozeszło miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie też zimno i pada .Mnie puki co ból głowy omija . Fajnie, że są ubrania ciążowe w biedronce .Ja jadę dzisiaj na zakupy .Mam nadzieję ,że coś kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam dzisiaj wózek i łóżeczko ,ale kupię dopiero gdzieś w lipcu .Miłego dnia życzę wszystkim i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też patrzę ,oglądam , szukam , ale zakupy pozostawiam na sierpień tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny:) ja powoli niesmialo rozgladam sie za ciuszkami, ale z kupnem wstrzymam sie do usg polowkowego. Czyli do 23czerwca;) a po za tym poczekam co dostane od kuzynki meza:) Nasz maly czesto daje znac o sobie a szczegolnie jak cos zjem i usiade to od razu zaczyna buszowac w brzuszku. Cudowne uczucie:) ciesz sie ze juz go czuje a tym bardziej ze wszyscy w kolo mi mowili ze nie predzej jak po 20 tygodniu. A tu taka niespodzianka w 18tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Dziewczyny trochę się martwię bo zaczynam 19 tc i nie czuje ruchów synka. czy to normalne ? kiedy czułyście pierwszy ruch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Hej. Kochane moje, czy bole w podbrzuszu to normalna rzecz ? Od jakiegoś czasu ten brzuch czuje jak ciagnie i pobolewa. Jak leze mniej. Juz mam stresa :/ dzis zaczynam 20tydz. Mam czasami jakieś takie motylki ale zebym byla pewna ze to dzidziuś to nie wiem ... Tez czekam aż zaczne czuc kopniaki, pewnie jeszcze trochę nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Małpka ból podbrzusza jest normalny bo macica się rozciąga. Małpa ile ma cm twoje dzidzi ? moje ma 20 cm a poszło mi tylko w brzuch i myślałam że szybko ruchy poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Czytałam że pierworódki póżniej czują ruchy nawet po 22tc. ptyś nie stresuj sie jeszcze poczujesz;) jak leżałam w szpitala to dziewczyna obok poczuła dopiero w 27tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik a ty kiedy poczułaś pierwsze ruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×