Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Niedobrzyzna dobrze ze juz w domku jestescie;) mozecie sie teraz spokojnie soba cieszyc;) Ja miałam wczoraj oststnie spotkanie w szkole rodzenia i jest mi bardzo smutno z tego powodu bo bylo super;) i przedewszsytkim miałam super położna;) Byłam tez dzisj na swoim pierwszym ktg. Jak na razie cisza i spokoj. Zadnych skurczy. Trzeba czekac. A w poniedziałek wieczorem wizyta u doktorka;) A co do kapusty to własnie wczoraj o tym połozna mówiła ze tu nie koniecznie musi byc kapusta jako oklad na piersi najwazniejsze zeby było to cos chłodnego zeby ulzyc piersi. Moze to byc jakas mrozonka schołodzona sciereczka cokolwiek aby było chlodne i przyniosło ulge. Miłego weekendu dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc była super. Malutki nawet nie zapłakał, to ja się budziłam i patrzyłam na niego :) a on jak się budzi to otwierał oczka i zaczynał się wiercic :) Z piersiami lepiej, zastosowałam procedurę gorąca woda przed, zimna kapusta po. Wiem, że generalnie chodzi o zimne i ciepłe oklady, ale skoro tak chwała te kapustę to spróbowałam i pomogło. Ale wiem, że nie u każdej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Witajcie dziewczyny. Syneczek jest już na świecie. 15 poszłam do szpitala, 16 rano miałam mieć cc, a tu 23.00 odeszły mi wody Przygotowano mnie do cc.o 23..45 Karolek był już na świecie: 10 pkt, 3800,58 cm. On jest cuuuuuuudowny. Od wczoraj jesteśmy już w domu. Póki co mam pokarm i bardzo się cieszę że mogę karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Eva, Gratulacje!!!! kolejna szczęśliwie rozpakowana mama z maleństwem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Evas moje gratulacje:) duzo zdrowka dla Ciebie i Karolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Evas gratulacje. Jak ja Wam dziewczyny juz zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Evas, ściskam wirtualnie i dużo radości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna jeszcze nie raz będziemy sięgać po metody naszych babć czy mam :) Fajnie, że jesteście już w domku Evas gratuluje Synka, duży :) ściskam całą rodzinkę xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Uaktualniłam naszą listę Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka, poród16.09.2014 Oliwia; 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec, poród 14.10.2014 Tymek; 4070g i 57cm Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka Zuzia Ewas123 - TP 26 październik 2014 - chłopiec, poród 15.10.2014 Karolek; 3800g i 58cm Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 22 kwietnia 2015 Alika2014-Tp 28.04.2015 LaBrise - Tp 06.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Evas Gratulacje , buziaki dla Karolka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Och dziewcyny nawet sobie nie wyobrazacie jak wam zazdroszcze ze macie juz swoja malenstwa przy sobie. Tez juz bym chciała synka tulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewas123, super wieści, gratuluję synka, życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Karolka, piękne imię, sama nad nim się zastanawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Ewas123 Gratuluję! Dużo szcześcia i radości dla Karolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dzien dobry dziewczynki;) JAk tam u was mamuski? Ja dzis wieczorem ide do mojego doktorka i mam nadzieje ze powie ze cos sie ruszyło;) cały week mecza mnie straszane bóle krocza, bioder i miednicy. Jaz ledwo funcjonuje. Dzis skonczyłam 38tc;) jeszcze 2tyg do terminu. juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Ewas gratuluje synka, nie rośnie wam zdrowo :) Ale mnie głowa dzisiaj boli, zresztą często mnie boli ostatnio, nie wiem czy to zatoki czy objaw ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki kropla mnie głowa bolała na początku ciąży, a później samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Też liczę, że przejdzie, tylko kiedy?? zaczęłam drugi trymestr a zmęczenie, mdłości i bóle głowy dalej się zdarzają. A wszędzie się czyta, że w drugim trymestrze to cała masa energii i świetne samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla dla mnie pierwsza połowa II trymestru była gorsza niż pierwszy, chyba nie ma na to reguły każda z nas jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Czy ktoras z was miala problemy z woreczkiem zolciowym w trakcie ciazy? Ja czuje taki ucisk pod prawa piersia mam zrobic birubine jak wyjdzie podwyzszona to znaczy ze mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dziś wizytę i mam nadzieję, że dowiem się czegoś zadawalajacego, bo złapałam doła i ryczę stale;((( czekam jak na szpilkach, a to dopiero ta godzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj mija 26dpt i zobaczyliśmy i słyszeliśmy bijące serduszko u zarodka 3,9mm, a w drugim pęcherzyku też pokazał się zarodek, tylko jeszcze nie ma serduszka. Następna wizyta za 10-14 dni. Ciężko mi w to wszystko uwierzyć... :-) Sama się do siebie uśmiecham jak pomyślę o tym serduszku, tylko nudności, które niestety mam od zeszłego poniedziałku praktycznie całe dni, a dzisiaj nawet obudziły mnie w nocy tłumią radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Ewas ogromne gratulację :) !!!! Niedobrzyzna jak się czujesz ? jak synuś ? x Małpko to hormony też tak mam ryczę o byle co :) x Andzik trzymam kciuki, x Ja nie wiem na czym stoję lekarz mówi że mały waży 3,5 kg 27pażdziernika mam wizytę jak do tego czasu nie urodzę, jak będzie duzy to cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 10 co,za cudowne wiadomosci moze teraz ten caly bol wynagrodza ci dwa szczescia. Tego wam bardzo zycze sloneczko. Nawet mi,lzy sie pojawily. Jak cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, cudowne wieści! Trzymam mocno, mocno kciuki! xx małpko ja też miałam taki kryzys na końcu, było naprawdę fatalnie, wylałam wiele łez. Taki urok tego końca ciąży niestety. Nie martw się to normalne, ale nawet małe rzeczy szybko podnoszą na duchu, więc jak usłyszysz dziś coś optymistycznego to od razu zrobi Ci się lepiej, zobaczysz. xx Tymuś dobrze, dziękujemy. Mamy jednak problem z ulewaniem i szukamy sposobu jak go ograniczyć...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super wiadomości, całym sercem jestem z Tobą Nedobrzyzna a bierzesz Go na ramię pionowo żeby mu się odbiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was wszystkie czytam was i trzymam kcikui za wszusykie ja w sobote mialam maly stres u mnie byl to 11t4d i dostalam opryszczke na wardze ja ja czesto mam bylam leczona hewiranem myslalam ze w ciąży mnie ominie a tu dupa strach konsultacje lekarskie djagnoza hewiran bylam przerażona bo w ciazy ale lekarze uspokajajom ze jak ny to byla pierwszy raz to by byl strach ale mimo wszystko jest maly stres moja bratowa w ciazy tez miala i brala leki ale u mnie panika ale zato podejrzalam i dzidzia ma 5cm.w sobote wizyta usg w 12 t.c czy ktoras moze zwas miala opryszczke dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie od soboty mam opryszczke jestem w12t.c lekarze konsultacja z 3kazali i usg kazali brac przez 5 dni 5xd 200 vzutalam ze jak ta opryszczka wargowa nie po raz pierwszy to nie jest niebezpieczna dla maluszka ale hewiran wiem swiruje moja bratowa miala opryszczki brala w ciazy hewiran i z dzieckiem ok co wy o tym myslicie prosze o odp dzoekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×