Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

goscmilutka GRATULACJE Lila78 gdzie będziesz rodziła jak wiesz ,że w poniedziałek to CC? Sylva83 ja farbowałam i obcinałam tylko farby bez amoniaku, podobno w aptekach są dobre dziewczyny pisały ,że nawet maja ładniejsze kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscmilutka GRATULACJE Lla78 gdzie będziesz rodziła, wiesz ,że w poniedziałek to CC? Sylvia83 ja farbowałam i obcinałam tylko farby bez amoniaku , dziewczyny pisały tu ,że są jakieś fajne farby w aptekach maja nawet fajniejsze kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily84
Inka ja w pierwszej ciąży nie robiłam testu pappa tylko samo usg. Teraz zdecydowałam sie na test podwójny bo miałam transfer na cyklu naturalnym. Podobno bezpośrednio po stymulacji jak w organizmie utrzymują sie duże stężenia hormonów to te testy wychodzą niemiarodajne. W ogóle jeden lekarz mówi, ze to 60% prawdopodobieństwa, inny że 95% także co opinia to inna. Generalnie z tego co czytałam na forach to bywa tak, że testy wychodzą beznadziejne a dzieci rodzą się zdrowe a przy super wynikach często jest tak, że rodzi się chore dziecko. Wiec trzeba wierzyć, że bedzie ok bo te wszystkie badania to i tak tylko statystyka. Tak jak napisała któraś dziewczyna- to indywidualna sprawa. x Goscmilutka gratulacje i duzo zdrówka dla Ciebie i córeczki:) x Sylvia83 Ja ścinałam i malowałam włosy. W dobrych salonach powinni mieć odpowiednie farby dla kobiet w ciąży tj bez amoniaku. Podobno trudniej jest jak się rozjaśnia bo efekt rożnie u ciężarnych wychodzą blondy ale raczej samo malowanie jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
goscmilutka gratuluję córeczki, niech zdrowo rośnie, a Ty szybko wracaj do siebie. sylvia83 normalnie farbowałam czy obcinałam włosy. Jak jeszcze nie było widać brzuszka to powiedziałam fryzjerce. Robiłam sobie też paznokcie Inka robiłam test pappa z krwią Powiedzcie dziewczyny, na której stronie powinno spać nasze maleństwo od urodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
tzn na której stronie powinien być materac Ale zakręcona dziś jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Goscmilutka Ogromne gratulację i buziaki dla córeczki. Pozdrawiam. Kasiu co u Ciebie jak chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Inka witam cie;))) dobrze pamietam ze w gamecie sie leczyłas? Gratuluje Ci serdecznie;) xxx Goscmilutka moje gratulacje. nasziz pozniej cos wiecej. jak poród? xxx Inka ja nie robilam testu Pappa. lekarz nie nalegał a i ja tez nie chciałam xxx Lila powodzenia i trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie;* xxx Sylvia ja obcinalam ae nie farbowałam. dałam moim włosom odpoczas przez ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Tak dr Paweł nam pomógł, udał nam sie jego pierwszy transfer. To był blastus i mamy jeszcze 3. Czytam ze Twój synek to już duży chłopak. Super!!!! Wczoraj miałam wizytę u ginekologa i wyszly 3 niepokojące tematy: 1. Wysoka glukoza we krwi 2. Nadciśnienie 150/100 3. Od początku ciąży schuldam już 4 kg. W ogóle nie mam apetytu, nie jadam wcale słodyczy i mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, ze względu na cc u mnie zmiana planów, nie Narutowicz a Kopernik, bo dr W. tam pracuje i będzie przy zabiegu, a prowadzi mnie od początku i z nim jakoś raźniej ;-) Andzik, dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila Czy Ty piszesz o szpitalu w Wawie i o dr.W z kliniki Novum?? Szczęśliwego rozwiązania jutro życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Sylvia, nie, chodzi o szpitale w Krakowie. Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam dzisiaj z dwa razy takie dziwne ukucie w pochwie, weszłam w 34 tc, miałyście coś takiego? Wizytę mam we wtorek ale już się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila78 zawsze to raźniej jak w szpitalu jest lekarz prowadzący trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Kaska, gratuluje chlopakow, mam nadzieje, że już niedługo wypuszczą ich z inkubatorów. Goscmilutka, również ogromnie gratuluję córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Goscmikutka gratulacje! Ja w ciąży farbowałam i obcinałam. I dodam, że na blond, farby bez amoniaku dają radę, teraz tez ich używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi a jaki masz materac? Gryka - kokos? U mnie jest teraz strona kokosowa. Ale nasz i tak nie śpi w łóżeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna mam materac gryka-pianka-kokos. Powiedzcie mi czy to normalne aby dziecko nie robilo kupki 12 godz????? Zaczynam wpadac w panike. Je normalnie tj piers i mm. Nie steka jakby nie mogla zrobic kupki. Ostatnia (ok godz 16) kupka miala normalna konstytencje, kolor zielonkawy.  CO SIE DZIEJE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanie mam z innej beczki. Chyba mnie przewialo i bola mnie uszy:( Macie jakis sposób albo sposób by złagodzić ten bol? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi nasz nieraz 4 dni kupki nie robi. Ale daje mu kropelki i tak bo wtedy brzuszek nie meczył. A jakie mm podajesz? bo po mm maga byc kupki zielone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupki moze nie byc i 5 dni. Bratku takie kłucie jest normalne, czasami tak kłuje ze az dech zapiera. Ale to normalne na typ etapie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dziewczyny od wczoraj Tymek jest już z nami, waży 4400 g i ma 60 cm. Jak każda mama uważam, że jest cudowny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila Ogromne gratulacje ♥♥ No i musze przyznac kawal faceta ;) Zdrowka dla Ciebie i synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla świeżo upiczonych rodzicow.Mam pytanie jestem w 24t.c. Od wczoraj czuję podbrzusze w nocy to nawet przekrecanie z boku na bok bolalo i kregoslup mnie dzisiaj cimi nie mam plamien brzuch normalny ruchy czuje jak zawsze co o tym myslicie nie chce panikowac z lekarzem mialam tak na poczatku kazal brac nospe i magnez 3 razy dziennie. Z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik daję córeczce Bebiko 1 początkowe dla niemowląt od urodzenia, zmieniłam z Bebilon 1 ha. Zaczęłam wprowadzać nowe potrawy, może to też od tego. Lila gratuluję Tymusia. Duży facet z niego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×