Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, ja dopiero kończe 6 tydzień. Mam pytanie, od jakiegoś tygodnia, co wieczór mam dreszcze, delikatne ale mam i jest mi wtedy zimno. Czy to nie jest niepokojący objaw,miałyście może podobne objawy na początku ciąży. I jeszcze mam pytanie, od kiedy miałyście mdłości, jak na razie nie mam, ale się boję, że lada chwila się to okropieństwo pojawi. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Potrzebuję dobrych, sprawdzonych i oczywiście domowych sposobów na przeziębienie!!! Córka mnie poczęstowała katarem i bólem gardła, boję się ,że to przeszkodzi w transferze. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja jestem w 7tygodniu i tez mam jakby dreszcze, wieczorem w lozku czuje się jakbym miała się rozchorować i wlasnie wczoraj zastanawiałam się co się dzieje i dlaczego? co do mdlosci to niebawem mogą się wlasnie pojawić:-) ale jedz mało a często to może lepiej zniesiesz. a jak się czujesz? bola Cie jajniki i podbrzusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastnawiałam czy to nie zaczynają się problemy z zatokami, ale chyba nie. Czasami mnie pobolwewa podrzusze, na wieczór szczególnie i czasem coś zakłuje. Najbardziej to bolą mnie piersi, po bokach. No i dzisiaj byłam na spacerze i miałam sporo schodów do przejścia w góre, matko mało płuc nie wyplułam, zero kondycji. Muszę chodzić po woli, bo bakuje mi tchu. A przed ciążą miałam super kondycję, no cóż takie widać uroki macieżyństwa. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaOla Herbata z miodem i cytryną, mleko z miodem i czosnkiem, rutinoscorbin, Tantum Verde do płukania gardlła a na katar spray do nosa z wodą morską. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za rady :* Całą niedzielę przeleżałam w łóżku, mąż tylko donosił gorące herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MammaOla dużo zdrowka zycze, mam nadz.ze już lepiej;-) Ja jestem w 7 tygodniu ciąży-czy ma prawo bolec mnie macica? (tak nazwe ten bol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję gościu, męczy mnie tylko katar. A co do bolącej macicy to ma prawo boleć, rozciąga się i powiększa dla dzidziusia :) Mnie w pierwszej ciąży też bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się dopytywałam to mam, dzisiaj cały dzień mnie mdli, dobrze że nie jest gorzej. Dzisiaj zaczęłam 7 tydzień. Siedziałam w pracy i się modliłam, żeby nie musieć biec do toalety. Oby jutro mi już to przeszło. MamaOla Zdrowiej szybko. Gość Jesteśmy w tym samym tygodniu :-) Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kliniki. Jestem już po zastrzyku Ovitrelle i w środę o 9.00 punkcja :) Juz jutro wieczorem jedziemy do Gdyni aby na spokojnie się wyspać i dotrzeć na czas, transfer mam zaplanowany na poniedziałek, czyli będą zarodki podane w 5 dobie, o ile nie będę mieć hiperstymulacji, bo mam dużo jajeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 8408
Zostajemy w szpitalu.Zabiegu drugiego szwu lekarze boja sie zrobic bo sciana macicy jest zbyt cienka i latwo przebic pecherz.Mam lezec,ewentualnie zaloza mi pessar zeby odciazyc szyjke.Minimum jakie musze wytrzymac to 28 tc,teraz mam 26 a idealnie bedzie 32.Maly wazy 900g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka juz coraz bliżej kochana :-) ja wiem ze czas sie dłuży koszmarnie,ale jesteś dzielna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily84
Inka wszystkie tu trzymamy za Was kciuki. Przeleżałaś już 3tyg i wierzę, że dasz radę jeszcze kolejnych 6 (co najmniej). Jesteś bardzo dzielna i masz tam najlepszą opiekę. Będzie dobrze, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi no do jutra to nie przejdą mdlosci:-) Nieprzyjemne uczucie, tez nie umiem sobie z nim poradzić, nieważne czy jestem głodna czy cos zjem, i imbir nie pomaga ani krakersy, zapach szamponu do włosów, kremu do rąk -tragedia. Ale bądźmy dzielne dla naszych maleństw:-) Kiedy wybierasz się do lekarza? Masz do zrobienia jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Inka Trzymam kciuki, dasz radę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy biala kielbase mozna jesc? Chodzi mi o to ze jest parzona a nie gotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdłości rzeczywiście nie przeszły ;) paskudztwo. Ale jest bez zmian, to jest dobrze. W pracy siedze i jem co 5 minut a to rogala ugryze, a to pieczywo chrupkie, to kanapke, bo jak jem to czuję się dobrze, byle nic słodkiego, bo zaraz jest mi niedobrze. Zdałam sobie sprawe, że przed ciążą żywiłam się prawie wyłącznie słodkim, a teraz muszę to czymś zastąpić, rewolucja. W przyszłym tygodniu idę na badanie moczu, morfologie, toksoplazmozę i hormony tarczycy, bo niestety mam niedoczynność i zwiększyli mi dawke leku i muszę sprawdzić czy zadziałało. A następną wizytę w klinice mam dopiero na początku czerwca, także za całe wieki. Inka Trzymaj się dzielnie, choć łatwo na pewno nie jest. Moja kolezanka też przeleżała plackiem ostatnie 3 miesiące ciązy, ale zawsze mówiła, że robi to dla synka i wszystko zniesie i teraz jej synek jest zdrowy i śliczny i ma juz 3 latka. MamaOla To już niedługo do nas dołączysz na dobre. Super , że masz tyle jajeczek, to będzie szansa na rodzeństwo w późniejszym terminie :-) Ja niestety nie mam żadnego mrożaczka, ale mam nadzieję, że będzie dobrze z moją obecną kruszynką. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się dobrze po punkcji,dobrze zniosłam znieczulenie, wszystko poszło na prawdę szybko i sprawnie. Boli mnie niestety podbrzusze ale to raczej normalne. Mamy 22 kumulusy :) w poniedziałek transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bez zmian, chyba trochę mniej mnie mdli. Od tego tygodnia zmniejszyłam luteinę do 2 globulek dziennie i odpukać nic się nie dzieje. Ale dalej biorę 3 x duphaston. Piersi nadal bolą, więc chyba z dzidzią jest dobrze. MamaOla To Ty jesteś stworzona do bycia mamą, impinująca ilość jajeczek. Tetaz bierz progesteron i pij bardzo, bardzo dużo wody, żeby wypłukać te wszystkie hormony ze stymulacji. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi- często odczowasz bole w dole? możesz mi je opisac? bo mnie bola jajniki i caly chyba dol wiec się bardzo martwię. Mysle, ze moooze to dlatego,ze 1-go marca miałam punkcje a estradiol ok 5tys, natomiast transfer 9 kwietnia. Możliwe, ze przez to czuje spory bol jajnikow? Bo chyba tak po miesiacu nie wrocily do normy, być może nadal sa powiększone a zagniezdzony zarodek nasila te bole? Może ktoras cos wie w tym temacie-będę wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jest tu jakas osobka ktora jest w ciazy i ma niedoczynnosc tarczycy??? ja biore codziennie rano tabletke euthyrox75mg . Ale chodzi mi o kwas foliowy zgupialam czy brac kwas foliowy z jodem czy bez bo w aptece mi powiedziala ze mam brac bez jodu bo mam niedoczynnosc tarczycy. A moja gnka jest dopiero od poniedzialku Jestem w 8 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Ja raczej nie mam bóli w dole, czasem mnie coś zakłuje, jakby jajnik, a jeśli chodzi o ból to tylko w niektóre dni jak za dużo się nasprzątam, albo za dużo w dzień chodzę to na wieczór mnie delikatnie pobolewa, ale jak się położe i odpoczne to przestaje boleć. Ja miałam transfer 2 dni przed Tobą, ale bardzo mało jajeczek miałam pobranych przy punkcji także po tym zabiegu nic mnie nie bolało, nie miałam powiększonych jajników. Groszek Ja mam lekką niedoczynność tzn. jak na normy ciążowe. Moja endokrynolog przepisała mi euthyrox, ale o łykaniu jodu nic nie mówiła i go nie łykam, tylko zwykły kwas foliowy. Ginekolog też nie mówił nic o łykaniu jodu. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi ja tez dziekuje za odp.:-) Groszek , jestesmy w tym samym tygodniu we trzy:-) A Ty jak sie czujesz? Ja do tego wszystkiego czuje jeszcze jakoś wilgotno w pochwie-sorki za szczerości;-) Wy pewnie nie macie takiego odczucia? Zaczynam sie martwic od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, ja też mam takie odczucie, ale wydajemi się że to może przez luteine. Oczywiście czasami mam przez to jakieś schizy i biegam do łazienki czy to przypadkiem nie jaskieś plamienie :-) Dziewczy, no nieźle, że we trzy jesteśmy w tym samym tygodniu :-) Dzisiaj się czuje okropnie, cały dzień mnie mdli, a na dodatek przez to zimno na dworze, odezwały się zatoki i okropnie boli mnie głowa. Kiedyś to sobie ibuprom zatoki wzięłam i było po kłopocie. A teraz biorę wodę morską do nosa w sprayu, ale za wiele to nie pomaga. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na uporanie się domowe z zatokami? Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi co do zatok to lepiej wczesniej zapobiegac-wate do ucha polecam:-)) ja np. nie myje glowy na dzien ani sie nie kapie bo moment i mnie zawieje, jednak niestety nie wiem co może Tobie pomoc. Co do tego odczucia wilgotnosci to chyba nigdy tak nie miałam a luteine bralam juz wczesniej. Groszek tez masz tak jak my?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Inka jak się czujesz? Jak u Ciebie? Trzymam mocno kciuki za was! Sylvia, Lily jak Wasze dzidzie? Ja byłam na ostatnich prenatalnych i wszystko ok. Córcia waży już prawie 2 kg i wszystko z nią dobrze. Ja też nawet dobrze się czuję tylko te nadgarstki nie dają mi żyć bolą jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny mam do was pytanie: czy jak urodziłyscie swoje pociechy to powiedziałyscie pediatrze ze sa to dzieci z ivf? bo ja mam dzieci poczete ta metoda i zastanawiam sie jak to jest?! matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka Ja też się cał czas zastanawiam, czemu nic nie piszesz. Leżysz już w domku, czy dalej w szpitalu? Jest dobrze, mam nadzieję. Daj znać co u Ciebie. Coś wogóle wcześniejsze mamusie się nie odzywają prawie, szkoda bo przeczytałam całe forum od deski do desdki zanim dołączyłam, także jakoś się z Wami związałam. Wasze przeżycia i doświadczenia dla nas będących na początku tych cudownych, bo wyczekiwanych latami, ale też nie zawsze łatwych 9 miesięcy bardzo by nam się przydały. Sisi75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×