Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Sliczny brzuszek MamaOla:-) Ja jestem w koncowce 24 tc, co peawda ciaza pojedyncza ale jeszcze sporo mi brakuje;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Ola po co ty sie chwalisz brzuchem ? :-P chyba każda ciężarna go ma prawda????I teraz czekasz na ochy i achy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czekam na ochy i achy i oklaski oczywiście, każda ciężarna chce się pochwalić brzuchem a ty patrzeć nie musisz nikt ci nie każe, to pewnie z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiasz badziewne zdjęcie na publicznym forum i czym sie szczycisz?czego oczekujesz?Pomysl trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuję na ochy i achy to forum jest o ciąży wiec brzuszek też jest ciążowy, a ty zaglądać nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy normalny człowiek wie ze wstawianie zdjęcia na forum publicznym jest żenujące :-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Super brzuszek. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy to prawda, ze od 20 któregoś tc-chyba ok 24, dzidzia wiecej śpi i jej ruchy sa mniej wyczuwalne? A na tym etapie ciazy czulyscie pobolewanie i ciagniecie w dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaOla,sory ze sie wstracam,widze ze masz na stopeczce ze mialas podany jeden zarodek i z tego masz ciaza blizniacza? a powiedz mi a ktory to tc.bylo widac ze to ciaza blizniacza? czytam twoja stopke i mam bardzo podobna bete jak twoja tez mialam jeden zarodek.Byalam na USG i ciaza zywa ale 6tc i za 3 tyg.ide do lekarza i bedzie to widac ciaza blizniacza czy to nie musi byc ciaza blizniacza a pojedyncza bedzie? z gory dziekuje i gratuluje z coreczek.Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Renia:) Miałam podany jeden zarodek , który się podzielił, pierwszy raz lekarz wspomniał o ciąży bliźniaczej w 7tc, były dwa serduszka :) a w 9tc potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 8408
Sylvia U nas dobrze. Borysek wczoraj skończył 6 tygodni i waży 4570g. w ciagu dwóch ostatnich tygodni przybrał 700g. Karmię go piersią a na noc daję dodatkowo 90ml mleka Hipp i dzieki temu spi 5 godzin. W zeszłym tygodniu bylismy u neurologa ze względu na wakum i nie jest różowo. jest kilka zmian w mózgu które nie zagrażają mu ale musimy przyjść jeszcze w listopadzie na kontrolę.Lekarz od razu zauważył że był ciężki i długi poród z niedotlenieniem okołoporodowym. Nie rozumiem dlaczego lekarze tak długo zwlekali z cesarką. Mały ciagle śpi ma prawej stronie i przez to ciągle ma zawinięte ucho wieć boję się ze będzie odstające:) na nic podwijanie pieluszki i układanie na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Kurde, zawsze musimy się same o wszystko upominać itp Skoro dr widzial, ze kiepsko idzie porod sn po cholerę się upieraj zeby jeszcze trochę wytrzymać! !!! Szczerze to ciesze sie, ze się umowilam na cc bo tez by się moglo zle skonczyc. 4 razy pepowina na szyi i jeszcze zawiazany wezel z pepowiny. Na pewno wszystko będzie dobrze i więcej nie będzie trzeba jeździć na kontrolę z synkiem :) Maly ladnie Ci przybiera na wadze.fajnie ze tez karmisz piersią. Moj tez na cycu, ma 10 tyg i wczoraj wazyl 6140g i 70cm. Przez 2.5 tyg przybrsl 1200g Kręgosłup juz mi daje we znaki. Pozdrawiam i dużo zdrówka dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj i dzis twardnieje mi brzuch dosyc mocno. Moge coś na to poradzic?? Moze nospe wezme? A moze lepiej nospe forte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Was moglaby cos napisac na wyżej wymienione pytanie? Czy żadna z Was tak nie miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eversea, to moj 26 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często pręży sie Maluszek, nie wiem czy mam się niepokoić. W poniedz. mam wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twardnienie brzucha mam luteine 100 na noc a jak beda sie czesciej powtarzac to zaiplikowac tez na dzien,magnez tez lykam i pije duzo wody czasem takie twardnienia sie robia ze za malo wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
Gość, strone wcześniej na forum jest o twardnieniu brzucha,to o tyle wypadało by się cofnąć, zamiast się dziwić, że nikt nie odpisuje. Dziewczyny, co sądzicie o kupieniu łóżeczka dwupoziomowego, turystycznego + materacyk porządny, zamiast szczebelkowego. Tak sobie myśle, że by to jednocześnie był kojec i łóżeczko w jednym. Dobry pomysł, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsik77
Dziewczyny twardnienie brzucha tzw skurcze hicksa nic sie nie poradzi tez cos mi tam lekarz dal ale slabo pomagalo trzeba wytrzymac u mnie juz 32tc brzuszek maly i 7 kg na plusie ale kregoslup wysiadl do tego inne dolegliwosci ale co tam niedlugo moja corcia bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
Asik mnie też strasznie kręgosłup bolał i są takie dni, że ledwo chodzę, ale są i takie, że jast całkiem dobrze. Znalazłam na youtobie ćwiczenia dla kobiet w ciąży na kręgosłup i jak jest gorzej to sobie ćwiczę i jest lepiej za dzień czy dwa. Ja też jak dotąd mało przytyłam a kręgosłup wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsik77
Sisi 75 ja to zdycham z bolu a dzis mala tak glowe mi wpycha w zebra ze chyba zejde zanim urodze nie chce ta mala mysz obrocic sie glowka w dol :( moze jeszcze sie obroci inaczej cesarka mnie czeka w poniedzialek ide na masaz dla ciezarnych moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik77 a nie wiesz czy przy twardnieniu brzucha dzieciaki czuja dyskomfort? Bo mam wrazenie, ze tak i dla mnie to tez nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsik77
Nic nie czuja to jest naturalny objaw macica cwiczy przed porodem tak ze mozesz byc spokojna ;) mi tez twardnieje i stawia sie skurcze itp. Ale nie panikuje bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po "połówkowych". Dziewuszki piękne, zdrowe, identyczne i podobne do córci i męża. Dziś 21+1 a dziewuszki ważą 320g i 380g, a mama od początku przytyła 6kg! Ło matko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
MamaOla, Cieszę się, że połówkowe dobrze wyszło i dziewczynki dobrze się rozwijają :-) Dziewczyny co myślicie o tym, że mój dr mówi, że na usg jest wszystko ok i nie ma sensu żebym szła na prenatalne w 30 tyg i płaciła za to badanie, skoro prenatalne w 12 tyg i połówkowe wyszły prawidłowo. I nie wiem czy iść czy nie iść na te badania? Co radzicie? I kolejny dylemat, czy wózki Camarelo są w porządku, czy to szajs. Są ładne i podobno lekkie, ale podobno słabo wykonane. Ma któraś jakieś doświadczenia zntymi wózkami, bo w weekend ma być u mmie na nie zniżka i muszę sie zdecydować. Może macie jakieś inne wózki godne polecania w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam pytanko. Czy jest jakas ogolna zasada, kto zdejmuje szwy po porodzie? Polozna? Czy lekarz? Znam fajna polozna ale o to chodzi, ze za dobrze ja znam i nie chcialabym sie przed nia no wiecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×