Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

analitycy i znający sie na medycynie : WŁOSY

Polecane posty

Gość gość

Przeprasam że piszę w tym dziale ale może tu znajdzie sie ktoś kto będzie w stanie mi pomóc. Jakie hormony albo składniki najbardziej oddziałują na włosy żeby były zdrowe ? Co może sprawiać że staja się suche i łamliwe oraz bez życia po długotrwałym stresie który juz ustąpił? Zabiegi kosmetyczne nie przynoszą poprawy wiek 24 miesiaczkuję normalnie regularnie ale nie obficie nie byłam nigdy w ciąży nie stosuje hormonalnej antykoncepcji przyjmuje suplement vitapil z biotyna podstawowe badania krwi wyszły dobrze FSH w normie Kilka lat temu miałam podobny problem ale bez kruszenia sie włosow, włosy były suche i okłapnięte ale problem samoistnie zanikl po paru tygodniach. Obecnie problem trwa kilka miesięcy z miesięczną przerwą w wakacje kiedy nastąpila nagla poprawa (prawie miesiąc) i włosy zrobiły sie normalne mocne i zdrowe po czym tuż przed okresem znowu stało sie to samo i tak trwa. Jeżeli jest tu osoba która zna się na medycynie lub analityce bardzo prosze o wskazówke co powinno być zbadane i czy mogę iść z tym do lekarza . Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×