Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa

Czy zainteresowany kobieta facet moze sie nie odzywac przez tydzien?

Polecane posty

Gość aaabbbccc33
A co myslisz o mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbccc33
16.49 i 16.51:-) myslisz ze on cos kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
Zgadzam się z gościem 13:47. Na początku znajomości nawet jak mi zależy to nie chcę się całkowicie odkryć. To znaczy wolę jak jest jakaś równowaga w kontaktach. Jeśli ja wyślę sms to oczekuję też, że ona wyśle. Pokazuję ze swojej strony zainteresowanie ale dozuję to i czekam na sygnał zwrotny od niej. I tak się plecie. Potem jak już się znamy to już nie ma znaczenia kto pierwszy. Ale na początku powiedziałbym, że dla dużej grupy facetów to norma. Więc tylko po tym zachowaniu się nie stresuj. Zapodaj coś od siebie. Jakby nie było to życzliwość i otwartość to bardziej domena kobiet niż mężczyzn, a zamknięcie się w sobie bardziej typowe dla facetów:). Z drugiej strony jak sama wyjdziesz z kontaktem to nawet zapunktujesz u faceta niż stracisz. My mężczyźni wolimy kontaktowe i towarzyskie kobiety nawet jeśli sami się tak nie zachowujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
19.17 - interesujaca wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobną sytuację. Chłopak odzywa się tylko po to żeby umówić spotkanie, bo twierdzi, że woli rozmawiać na żywo. Tyle, że spotykamy się tylko raz w tygodniu.. Jest tak od początku znajomości. A teraz po dwóch miesiącach nadal on się odzywa tylko raz w tygodniu, żeby się umówić na spotkanie. Myślę o ty, żeby go zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.44 na 90% ma inna a z Toba widuje się z doskoku, leci na dwa fronty. Daruj go sobie bo będziesz cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×