Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa

Czy zainteresowany kobieta facet moze sie nie odzywac przez tydzien?

Polecane posty

Gość gość
no to ci odpowiadamy, ze zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie znaczy ze zerwał na zawsze. Takie zachowanie to może być test , komu zależy bardziej. Może się odezwie, może nie. Nie musi ślubem się skończyć. Faceci często tak robią. Daj mu czas do 4 tyg, znaczy sobie taki czas na czekanie:) Trzeba to jakoś ,,przeczekać,, a raczej przestać czekać. Jak się odezwie, to trochę go przetrzymać na dystans (wystarczy kilka dni) i spotykać się dalej. A jak się nie odezwie to trudno. Żucie toczy się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj lepiej innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tym gorzej jak Ty masz 34 lata, on 30, za młody dla Ciebie, olewa Cię, naprawdę daj sobie spokój. Szukaj jakiegoś 40latka a nie się bierzesz za młodszego. Tym bardziej, że nie widać, żeby on za Tobą szalał ;) On sobie na jakims portalu randkowym znajdzie 20latkę więc nie musi się uganiać za 34latką. Umówił się z Tobą z ciekawości, może liczył na seks, skoro jesteś starsza, ale widział, że Ty za serio to traktujesz i sobie dał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
Rece opadaja jak Was czytam! Nie znacie czlowieka a wszystko wiecie kogo on woli, co chcial ode mnie uzyskac i czego ja potrzebuje. Interesuje mnie sprawa milczenia faceta globalnie, nie chodzi o te sytuacje. Kiedys czytalam w ksiazce mezczyzni sa z marsa a kobiety z wenus, ze czasem faceci tak sie zawieszaja, ze wiekszosc sie tak zawiesza. Dlatego pytam tu Panow czy to prawda. Nie obchodza mnie damskie wywody i rady jak mam dobierac sie i z kim wiekowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiej odp oczekujesz? ze to normalne? ok, to normalne, on cie kocha i teskni i mysli o tobie ciagle tylko nie ma kasy na doladowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako kobieta piszę Ci że to normalne. A raczej w dzisiejszych czasach się zdarza. Faceci teraz nie garną się stabilnych związków. Moim zdaniem sprawdza co ty teraz zrobisz. Czy będziesz wariować i próbować właśnie różnych pretekstów, czy zadbasz o ten kontakt. Teraz mozesz się wykazać cierpliwością i pokazać mu że nie będziesz wariować dla niego. Jeśli oceniasz wasz filing i było naprawdę fajnie, to na pewno się odezwie. Ale dużo jest w twoich rekach , jak to się potoczy. Fajnie ze czytałaś kobiety z wen. Bo to dokładnie tak jest. Inny gatunek. Ale kobiety po latach uczą się jak postępować z obcym g. Nie sądzę żeby wielu facetów czytało i brało udział w takich forach:) Więc nie denerwuj się ze tu same baby:) bo to babski poral. Skoro dociekasz co to oznacza , to musi Ci zależeć. Skoro tak to , nie czekając, czekaj na jego ruch. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiej odp oczekujesz? ze to normalne? ok, to normalne, on cie kocha i teskni i mysli o tobie ciagle tylko nie ma kasy na doladowanie dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze negujesz kazda odpowiedz ktora ci nie odpowiada. Wg mnie gdyby facet byl NAPRAWDE zainteresowany, to by dazyl do jak najczestszego kontaktu, zwlaszcza w okresie pierwszej fascynacji. Jesli sie przez tydzien nie odzywa, to znaczy ze nie ma takiej potrzeby, nie mylis intensywnie o tobie i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korekkarolek
To ja ci napisze jako facet - wydaje mi sie, ze tylko do cibie dzwoni jak nie ma nic lepszego do roboty. Gdyby myslal o tobie, to napewno chociaz smsa by wyslal...raczej nie traktuje ciebie jako potencjalnej partnerki. Jestescie dorosli i wiecie na czym to polega i jak sie to je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
face, facet, facet, a kobieta to półludź? :) Obydwoje powinni wykazywać zainteresowanie. Może ten twój facet ma gorsze dni, jakiś problem etc... i gdzie tu wparcie ze strony kobiety? :D nigdzie - ta sobie siedzi, czeka i duma na forum ;):classic_cool: odezwać się czy nie?... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zapamiętajcie, zainteresowany facet zawsze się odezwie a kobieta może leżeć i pachnieć. Współczuję tym desperatkom, które same wypisują do facetów - nic dobrego z tego nigdy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie leżysz i pachniesz... na Kafe :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że trafiła nam się kolejna księżniczka, a inne księżniczki wypisują jej tutaj te wszystkie koszmarne bzdety, typu że jak się nie odzywa, to nie zainteresowany, że jakby chciał to by się odezwał, nawet jakaś kretynka napisała, że kobieta ma tylko leżeć i pachnieć. Ja mogę tylko powiedzieć ze swojej perspektywy faceta po trzydziestce - jeśli spotykam się z kimś i widzę, że tylko ja inicjuję spotkania, tylko ja inicjuję kontakt, to po kilku razach odpuszczam i sprawdzam, czy dziewczyna też z sama się odezwie. Dla mnie to znak, że też jej zależy. Głupie p*****e wiecznie będą czekać i być bierne, więc to dobry test. Jeśli laska księżniczkuje, to znaczy że będzie taka też w związku, bierna, roszczeniowa, bez inicjatywy. Lepiej więc sobie ją od razu na początku zdecydowanie odpuścić. I tak to wygląda mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka80
może... czemu nie? są różne warianty, dlaczego się nie odzywa.sama kiedys o to tutaj pytałam, jak poznałam super faceta na sympatii a on po miesiącu umilkł. okazało się, że zachorował, nie chciał robic mi nadziei.. ale na szczęście skończyło sie dobrze, jesteśmy razem :0 daj mu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są głupie. Co tu więcej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby ktora mi radzila z ta poczta za odbiorem;-) napisalm mu smsa, odpisal od razu, przeprosil ze tak dlugo to trwa ale sie boi ze jak mnie zobaczy to bedzie znowu cierpial itd i ze moze lepiej rzeczywiscie przeslac poczta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czym po minucie kolejny sms, czy moze przyjechac wtedy i wtedy, o tej i o tej;-) Co mam o tym myslec? I jak postepowac? Doradzi moze ktos bardziej doswiadczony? Z gory przepraszam nerwowa autorke, ze sie wcinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
"Czy zainteresowany kobieta facet moze sie nie odzywac przez tydzien?" * Nie. Nie jest to mozliwe o ile tylko ma dostep do telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie to moze byc jakas jego gierka i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoże ktoś?:) Może jest ta mądra osoba, która doradzała rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam gierka, sprawdza czy dziewczynie też zależy, czy potrafi też się odezwać pierwsza czasem. Jak jest królewną, to niech spada, szkoda dla niej chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do mojego pytania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, może się nie odzywać. Tak jak już tu pisano, albo żeby cię sprawdzić czy nie jesteś pustą księżniczką albo po prostu ma swoje życie, obowiązki i pasje i nie musi myśleć ciągle o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 40
To nie wróży dobrze waszej przyszłości ....chyba ,że on jest bardzo nieśmiały , taki zapracowany albo nie wiem co -;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa może przy następnym spotkaniu po prostu go o to zapytaj. Zacznij od tego, że lubisz szczerość i masz pytanie? Że po prostu z ciekawości chciałabys wiedzieć jakie wrażenie na nim zrobiłaś? I zażartuj a może jest z ciebie taki nieśmiały facet, że nie odzywa się między spotkaniami? Ja bym to tak 2 znacznie rozegrała :D Podstępem pół żartem xD Jak odpowie to będziesz wiedziała co chcesz wiedzieć a jak również zażartuje czy cię to gryzie to odpowiedz, że zadałaś pytanie pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najgorszym wypadku jeśli zrobi się dziwna atmosfera postaraj sie obrócić to w żart, ale to ostateczność bo pozostaniesz w sytuacji wyjściowej. Ale i tak lepszej bo będziesz miała jakies wskazówki, jak zareagował, jak sie zachowywał mimika twarzy czasem to juz coś sugeruje,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To mi przypomina wypowiedz jednego faceta , ze jak facet slyszy "lubie szczerosc i mam pytanie" to mu sie wlacza system alarmowy bo zazwyczaj oznacza to przesluchanie i awanture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to przypomina zdanie, które niedawno przeczytałam: "Jak ci się wydaje, ze facet ma cie w d*ie, to...facet ma cie w d*ie" I tyle w temacie:-D Wlasnie przechodzę podobna historie i musiałabym upaść na glowe, żeby odezwac się pierwsza do faceta...żeby się bawil moim zaangażowaniem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×