Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala_lala

silny chłopak poszukiwany :)

Polecane posty

Cześć, Poszukuję chłopaków/mężczyzn do bojowego zadania. Otóż chcę zniszczyć moją letnią bluzeczkę, która kojarzy mi się z moim byłym. Dlatego potrzebuję jakiegoś silnego i pomysłowego ochotnika, który weźmie i ja w jakiś ciekawy sposób zniszczy - poplami, pobrudzi, podrze, zdewastuje i zostawi po niej strzępki albo i to nie. Chciałabym z tej akcji mieć zdjęcia albo filmik. Najlepiej jakby ochotnik był z Warszawy, chyba że najciekawsza propozycja będzie spoza Warszawy, wtedy bym wysłała tą bluzeczkę. Mogę za to zapłacić. Zapytania, oferty, pomysły piszcie tutaj lub na maila mojego kaska1992@onet.pl gg 28053405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
a jaki to problem zabrać cię gdzieś w plener, zedrzeć z ciebie tę bluzkę, ostro zerżnąć, żeby ci sperma wszystkimi dziurami wypływała. I na koniec dać ci tą bluzkę do wytarcia się. Wtedy ten filmik razem z bluzką wyślesz byłemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
za młoda jak dlamnie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
szmatek do wycierania rąk ze smarów ci umnie dostatek. A starszy od ciebie jestem dwa razy, więc rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mechanikiem? masz 44 lata? wykorzystujesz kobiece ubrania do wycierania rak ze smarow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie skopię kogoś mentalnie
Jak masz pieska, to moge mu tą koszulke wepchnąć w o***t i wyciągnąć z pyska. Powinna fajnie wyglądać po tym zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam. Ale w takim razie to ty musisz wpychać, a ja wyciągne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
ważne czy te szmatki są kobiece, czy nie? A umieć trzeba robić wszystko. Auto naprawić też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra. Złapie psa sąsiada. Nie lubie go tak jak ty tego chłopaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze sie, ze wiekszosc szmatek jest kobiecych, tylko nie wiem czy dostajesz je w calosci, czy pociete. no dobrze, ale mowisz ze masz duzo szmatek, w takim razie musisz czesto ich uzywac, wiec jestes mechanikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz do mnie na maila lub gg to uzgodnimy co i jak jezeli jestes zainteresowany zniszczniem mojej bluzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
no nie zabieram kobietom szmatek żeby nimi łapy wycierać. Wystarczy mi tych, które sam zużyję. A tak wogóle to za stary jestem. No i daleko od Warszawy. Są ładniejsze miejsca w Polsce niż mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakim kobietom szmatki zabierasz do wycierania rak? "Wystarczy mi tych, które sam zużyję." - tego nie zrozumiałam :) za stary nie jestes, a bluzeczke moglabym podeslac :) sa ladniejsze miejsca, sa brzydsze miejsca, ale kazde jest inne i niepowtarzalne. Na pewno wielu miejsc na mazowszu nie zwiedziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
no nie wątpię, że na mazowszu są i ładne miejsca. A, powiedz. Co ja bym z samą bluzką robił? Jeśli chodzi o te szmatki, które sam zużyję, to chodzi mi o to, że moje osobiste ciuchy też się z czasem zużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a cudze szmatki to czyje sa? no ja bym chciala zebys sam zadecydowal co bys robil z moja bluzeczka i jak bys ja zniszczyl? A jedyne co Ci przyszlo do glowy to wycierac w nia smar z rak jak w szmate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
z Twoją bluzką trzeba by było zrobić tak, jak opisałem na początku. A doświadczenie w plenerach mam niemałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w tym przypadku to malo realne. a nie chcialbys bluzeczki wziac na szmaty? albo w inny sposob zuzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
no chyba nie posądzasz mnie że jestem fetyszystą? Same szmatki mnie nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
zniszczył bym ją. Ale tylko w sposób opisany na początku. Tylko podejrzewam że ucierpiały by przy tym i inne szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
stanik, majtki. No, ale do tanga trzeba dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×