Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MissJulia

3 lub 4 kg w tydzień dieta która odmieni wasze życie :)

Polecane posty

Gość MissJulia

2 lata temu na jakiejś zagranicznej stronie znalazłam świetną dietę, która pomogła mi schudnąć 4 kilogramy w tydzień i nigdy nie chodziłam wygłodzona lub przemęczona jakimiś treningami fizycznymi. Dieta wręcz nieprawdopodobnie prosta i nieprawdopodobnie skuteczna. Jesz do syta 4-6 posiłków dziennie, nie ćwiczysz a mimo wszystko chudniesz i to bardzo szybko :) To nie jest żadne kłamstwo, a jedyny haczyk tkwi w tym, że mamy listę produktów które możemy spożywać (do syta) czyli odpada objadanie się chipsami i innym niezdrowym świństwem :P nie ma tak lekko :P ogólnie rzecz biorąc są trzy listy, a w nich znajdziemy takie rarytasy jak jajka, drób, ryby, pomidory, wszelkiego rodzaju owoce, twarożki itp. Troche mi zajeło żeby ten materiał przetłumaczyć no ale się udało :) aha dodam, ze nie ma efektu jojo, tylko trzeba po prostu stosować się do wskazówek po ukończeniu diety a bedzie dobrze, no i oczywiście rezygnacja z alkoholu, papierosów i dużej ilości chleba, bedzie jak najbardziej wskazana. Nie będe zamieszczała linka z pobieraniem, bo jeszcze usuną ten wpis albo coś.. dlatego zapraszam tylko zdeterminowane panie, chętne zapoznać się z tą dietą --> juliakotek80@wp.pl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×