Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
migotka81

Jaka jest dobra przychodnia prywatna w Warszawie

Polecane posty

Jeżeli chodzi o problemy kardiologiczne to zawsze korzystam z usług CardioTeam. Mam do nich duże zaufanie, a mój lekarz traktuje mnie poważnie czego nie mogę powiedzieć o innych specjalistów u których byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz jakiegoś konkretnego lekarza czy po prostu chcesz mieć alternatywę? Wydaje mi się, że dobrym miejscem do leczenia, szczególnie jeśli chodzi o dermatologa i ginekologa jest specjalistyczna przychodnia na Bielanach www.high-med.pl, do której od niedawna uczęszczam. Póki co wszystko bardzo sprawnie funkcjonuje i jestem zadowoloną pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jesteśmy w Prosenie, niewielka przychodnia, ale mają wszystkich specjalistów, doskonałych pediatrów i zawsze mogę liczyć, że nie zostanę odesłana z kwitkiem. Najbardziej podoba mi się to, że jak dzwonię to panie od razu pytają, żeby zweryfikować do jakiego specjalisty najlepiej się udać. To naprawdę dużo ułatwia, zwłaszcza jak ma się małe dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manelka
Bardzo polecam przychodnię Medicenter. Mają bardzo dobrych specjalistów, do których bez większych problemów się zarejestrujesz. Sama chodzę tam od jakiegoś czasu i jestem bardzo z odwalona z jakości usług świadczonych przez tych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też głównie do Prosenu chodzimy, po pierwsze bo mamy blisko po drugie- wybór lekarzy i ich kompetencje są na duży plus :) Znalazłam ich na tej stronie http://znajdzlekarza.pl/placowki/przychodnia-specjalistyczna-prosen-warszawa i tak już zostaliśmy tam...dzieci do pediatry, ja do ginekologa a mąż ostatnio był tam u ortopedy, do tej pory same pozytywne zaskoczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko choruję, więc raczej stałym gościem lekarzy nie jestem, ale do gina muszę od czasu do czasu pójść. Rejestruję się na ul. Popularną do City Clinic (tel jest na www.cityclinic.pl ). Obsługa ekspresowa, można sobie wizytę ustalić na dogodną godzinę, bez tłumów i kolejek. Także praktycznie z dnia na dzień mam wizytę załatwioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakresu chorób głowy i szyi mogę polecić świetną klinikę Optimum przy Broniewskiego. Ich specjalnością jest otorynolaryngologia. Leczą schorzenia związane z górnymi drogami oddechowymi i narządami głowy i szyi. Przyjmują tam lekarze takich specjalności jak audiologia i foniatria, alergologia, endokrynologia, ultrasonografia, dermatologia, neurologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna twarzy. Więcej możesz zobaczyć na http://optimum.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeździmy na łomianki do TCMED (www.tcmed.pl ) są bardzo w porządku. Prowadzą usługi w zakresie diagnostyki oraz specjalistycznego leczenia, więc myślę, że to dobra propozycja dla ciebie. My jesteśmy już z nimi prawie rok, jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio sporo bywam w Optimum u endokrynologa, ofertę z tego zakresu mają naprawdę w porządku (http://optimum.pl/glowa-i-szyja/konsultacje/endokrynologia), ale nie tylko - zatrudniają świetnych fachowców także z innych specjalizacji, byłam jeszcze u alergologa i internisty, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina331
Ja mogę Ci polecić Lux Med. Krótki czas oczekiwania na wizytę do specjalisty. Z dzieckiem po pediatry to dostajesz się tego samego dnia. Cały zakres diagnostyczny. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Dużo placówek, a ostatnio nawet czytałam, że otwierają swój szpital onkologiczny w Warszawie w którym będą oddziały Chemioterapii Dziennej, Onkologii Klinicznej, Hematoonkologii, Endoskopii oraz Oddział Intensywnej Opieki Medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jeżdżę do Łomianek, na przychodnie www.tcmed.pl zdecydowanie najlepsza. Zawsze traktują cię z szacunkiem i z odpowiednia powagą, można się dogadać, dopytać, jak dla mnie bomba, wszystkim polecam jeśli macie tylko taka możliwość skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna korzystam z przychodni Lux Medu i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Zawsze znajdą się bliskie terminy, masa placówek w całej Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzika2
Sprawdźcie jakich lekarzy ma Wilmed. Tutaj http://wilmed.pl jest ich strona. Myślę, że warto. Oferują naprawę wiele usług i specjalistyczną opiekę. Przychodnia znajduje się na ul. Wiedeńskiej 9a . Jest tam dobry dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszZz
Jeżeli szukasz najlepszych lekarzy to zdecydowanie Medic House w Warszawie na mokotowie. Oczywiście z jakością idą w parze wyższe ceny, ale zdecydowanie polecam. Leczę się tam od kilku lat i jeszcze nie spotkałem słabego czy złego lekarza. Wszystkich mogę gorąco polecić. W szczególności, jeżeli ktoś szuka ginekologa, to polecam do prowadzenia ciąży dr. Krzysztofa Szafranko, najlepszy ginekolog! Prowadził ciążę mojej żony. Profesjonalny, kompetentny, życzliwy. Poświęca czas poza pracą na pomoc pacjentom, można spokojnie do niego dzwonić, zawsze pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszZz
Świetnym specjalistą jest też Marek Pokulniewicz. Przychodnię Medic house znajdziecie tutaj: www.medichouse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzinna to Anna Nowosadko z przychodni Medicenter. Nigdy nie było problemu z umówieniem nawet pilniejszej wizyty. Syna prowadziła też przy drobnej wadzie serca. Zleciła nam echo na miejscu, później skierowanie na dalsze badania. Do tej pory chodzimy. Przychodnia o tyle dobra, że na miejscu diagnostyka i laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz namiary na dobrego rodzinnego to na pewno dr Ehrmann. Znam ją z SOR, kiedyś mi pomogła w krytycznej sytuacji i jak dowiedziałem się, że leczy w Medicenter to od razu do niej poszedłem. Może i bardziej doświadczona od wielu lekarzy specjalistów przyznam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamę (75 lat) przenieśliśmy niedawno do Medicenter, bo u rodzinnego nie ma problemów ze zmianą leków na te bezpłatne. Dobrze skonfigurowane. Mama piła sporo leków i lekarz tam trochę inaczej dobrał dawki. Teraz lepsze samopoczucie u mamy, więc gorąco polecam. Pod seniorów bardzo dobra przychodnia w Warszawie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem alkoholikiem i terapię uzależnień zacząłem u pana Bohdana Denisa. Zapisałem się na NFZ do przychodni Medicenter. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że będzie mnie dalej prowadził. Wyniki mam niezłe, dostałem namiary na grupę wsparcia. Właściwie stały kontakt, pilne przyjęcia. Długo już się leczę i na razie jest dobrze. Dobry terapeuta to jedna z najważniejszych przewag w leczeniu moim zdaniem. Polecam i pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam http://www.med-expert.pl/ na Łukowskiej 27. Cała moja rodzina jest pod ich opieką. Wielki plus za krótki czas oczekiwania na wizytę, specjaliści są naprawdę ok. Oczywiście lekarz pierwszego kontaktu, pediatra i lekarze rodzinni są na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirasss
Jest coraz więcej takich dobrych prywatnych klinik, ja akurat jeżdżę z mężem i dziećmi do City Clinic, bo też mam ich najbliżej w sumie. Dane kontaktowe można przez ich stronę przejrzeć -cityclinic.pl. Jesteśmy zadowoleni z obsługi, terminowo, szybko, w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdataka
Na przykład na Żoliborzu jest poradnia lekarska Karney, poznałam ją w sumie jak szłam z dzieckiem na Usg, ale przyjmują też dorosłych, a mają dużo specjalistów-lekarzy i terminy praktycznie bez kolejek, więc przerzuciłam się na wizyty u nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
W Warszawie polecam Lux Med. Mają świetną ofertę abonamentów medycznych, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja mam wykupiony ten dla całej rodziny, nazywa się Orzech i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej opieki, dostępu do specjalistów i barku kolejek. Umawiamy się online i wcale nie czekamy na wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze gdy mam problemy zdrowotne to idę do lekarza www.doktorgrodzki.pl Lekarz ten ma duże doświadczenie i świetne podejście do pacjentów. Dodatkowo oferuje wizyty domowe, gdyby ktoś nie mógł się udać do jego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Mokotowie mamy bardzo dobrą przychodnię MediCenter -medicenter.pl. Tutaj ilekroć dzwonię to zawsze odbiera ktoś kompetentny, nie muszę wszystkiego pół godziny tłumaczyć, można się szybko zapisać na wizytę czy na badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halyina89
Nie chodzę jakoś często po przychodniach, ale zdarza się. Ostatnio miałam małe problemy z sercem, to leczyłam się w http://cardioteam.pl/ Muszę przyznać, że to zupełnie inaczej wygląda, niż jak na NFZ. Od ręki wykonano mi badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszika
Jeśli chodzi o neurologa, to warto udać się do kliniki Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa są namiary na to miejsce. Znajduje się ona w Warszawie. Rejestracja jest online oraz telefoniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×