Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie kupować biżuterię z kolorowymi kamieniami ?

Polecane posty

Gość gość

naturalnymi kamieniami np. szafir, szmaragd, rubin, topaz, ametyst, tanzanit, turmalin, akwamaryn, aleksandryt, ametryn itp. ? Ja kocham, nie znoszę natomiast cyrkonii, bo to tylko szkło, jeśli już muszą być cyrkonie to naokoło naturalnego kamienia diamenty, brylanty też mi się podobają kolorowe, żółte, niebieskie, ale takie malutkie kosztują kosmiczne pieniądze :-P zapytałam, akurat szukam natchnienia na pierścionek dla chrześnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kolorowe kamienie zawsze kojarzyły mi się ze starymi ciotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam szafiry ;) Lubię też rubiny, ale tylko w białym złocie, platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, uwielbiam kupować taką biżuterię, brylanty, szafiry. To takie snobistyczne, ale nie umiem się pohamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał być temat na zakupach, wstawiłam na ciążowym, przepraszam ja jestem jeszcze młoda, 30 lat i od zawsze kocham kolorowe kamienie ale w Polsce to jest trudno kupić coś pięknego w normalnej cenie ale np. na ebay to jest tego ogromny wybór i przystępne ceny platyna niestety jest strasznie droga (ktoś tu pisał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że ceny w Aparcie czy Yes są jak najbardziej przystępne jak na kamienie szlachetne. Na pewno nie są tańsze niż za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny w Yes przystępne ? kolczyki z Yes z kolekcji wiktoriańskiej (rubiny, szafiry, szmaragdy) waga 2 gramy kosztują ponad 2 tys. zł, zawieszka 1 gram kosztuje prawie tysiąc zł, to jest zdzierstwo kochana, a nie przystępne ceny ale kolekcja piękna, gdzieś ją widziałam kiedyś na ebay za połowę ceny (oczywiście jest to plagiat firmy Yes, ale nikt o tym nie wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja uwielbiam kolekcję wiktoriańską, nigdy cen jej nie traktowałam jako zdzierstwo, ale człowiek uczy się całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę też Ci się podoba :-) dzisiaj młode kobiety raczej wolą coś innego, rzadko ktoś ma taki gust jak ja, nawet słyszałam to wygląda jak babcina czy odpustowa biżuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdefe
Tak, ja lubię. Zwłaszcza z zielonymi. A kolorowy diament można kupić za ok. 500zł, natomiast żółty taniej niż biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba skopiować to się otworzy w nowej karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kolekcja wiktoriańska rzeczywiście jest mocno babcina, ale kolorowe kamienie mogą być oprawione nowocześnie- np kolekcja mare kruka. ja najbardziej lubię ametysty i szmaragdy. nie ma znaczenia kolor kamieni, bo wszystko zależy od designu- biżuteria z brylantami też może być ciotkowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie kamienie, turkusy, szmaragdy.... nie lubie cyrkoni ani tych krysztalkow swarowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie cierpię kryształów svarowskiego kolekcja mare z kruka - jak dla mnie zbyt prosta, na zdjęciach te kamienie nie wyglądają zbyt ładnie, może w rzeczywistości lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajną biżuterie z kamieni półszlachetnych ma Bata Maji, kupiłam sobie wczoraj zestaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam p*********e nie stać was na żadne kamienie. Same kasjerki za 1200zł tu siedzą co wypłate w zebach musza do domku przynosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalewskaa8

Ja również uwielbiam kamienie szlachetne, ale z własnego doświadczenia wiem, że łatwo się pomylić szczególnie gdy sprzedający nie oferuje certyfikatu wraz z kamieniem. Niby to nie problem bo można go wysłać do laboratorium gemmologicznego Pollabo.pl i wszystkie parametry zbadają wystawiając taki certyfikat, ale lepiej go mieć już przy zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×