Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W przypadku rozpoczęcia III wojny światowej gdzie uciekacie?

Polecane posty

Gość gość
Daj linka, a nie p********z. Żadne wojska nie zostały nigdzie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ukrainę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rodzinę na podkarpacku, przeraża mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run2
Całe dzieciństwo śnił mi się ten sam sen, źe jak skończę 36 lat to będzie jakaś straszna wojna. W tym śnie szukam rozpaczliwie schronienia, szukam mojej mamy, ale już nie szukam ojca, dlatego wiedziałam że tata wtedy nie będzie źył i to się sprawdziło. Ciągle myślę, gdzie uciec, gdzie się schować i uwaźam źe trzeba polecieć np. Do Nowej Zelandii, Argentyny. Nie wiem, w Europie nie będzie bezpiecznie. Mam odłoźone troché pieniedzy, więc w razie czego, kupuje bilety dla 4 osób i wylatuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ale to troche śmieszne, jak tak wielu polaczków się puszyło, deklarowało przyjaźń rewolucjonistom z Ukrainy, a teraz jak poczuło, że z tą przyjaźnią mogło by się wiązać realne zagrożenie wojenne z Rosją, to już im miny zrzedły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uciekam nigdzie. Mieszkam tak daleko że jedynie promieniowanie po bombie może mnie dosięgnąć. Nie mniej, współczuję ludziom którzy będą zmuszeni uchodzić. Polacy (z tego co czytam na kafe) nienawidzą Ukraińców, Rosjan, Niemców, Zydów, ciemnoskórych i...samych siebie. Niby miało być "Nigdy Więcej" po ukończeniu II-giej WS, a jak się okazało, była Jugosławia przeszła to samo piekło nie tak dawno temu. Teraz, być może Ukraina przejdzie to samo piekło, a większość Polaków będzie zacierać ręce z uciechy bo przecież nie można zapomnieć "Katynia". Na swój sposób Polacy tworzą swój Taliban. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, nic dodać, nic ująć... polacy to nędzny naród...i jeszcze wstydzić się trzeba za tych polityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie określiłabym Polaków jako nędzny naród. Raczej niezbyt edukowany jeżeli chodzi o sprawy polityczne czy gospodarkę. Nie ma co winić narodu za wybór polityków bo większość Polaków się tym nie interesuje. Zauważ ile tematów (choćby tu, na Kafe) są zakładane pod wpływem famy puszczonej w mediach. Mało kto sprawdza źródła owych fam. Skoro w gazecie o czymś piszą, to musi byś prawda. Skoro na Wiki i w internecie o tym piszą, to musi być prawda. Mało kto doczyta informację na choćby Wiki, że nie jest kompletna lub zupełnie prawdziwa. Więc....na jedno szkoda. Polacy mają wspaniałą i bogatą historię. Wspaniałą kulturę, ale ostatnimi laty te wspaniałości są zagubione poprzez młodsze pokolenia. Im bardziej zależy na konkubinacie, modzie, oczerniania samych siebie i innych, aniżeli bycia dumnym że kiedyś, Polska była na równi z Francją i Włochami jeżeli chodzi o kulturę. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:07 w jakim kraju mieszkasz, ze czujesz sie tak bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Canada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że Rosja odbierze Krym jednak do ataku zbrojnego poza ten region nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje w domu, mam to wszystko gdzies, musze grac w minecrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co to może być też przez tych cymbałów co w 11 listopada obrzucili rosyjską ambasadę, mogli nie podawać tego w mediach tylko tych głąbów zamknąć albo wysłać na rosję to by się nimi zajęli.Skutek był taki że doszło to do rosji i obrzucili polską ambasadę w rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta wojna ,jest dawno zaplanowana .Polacy mają swój honor i godność nie obrzucajcie polski błotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta wojna ,jest dawno zaplanowana .Polacy mają swój honor i godność nie obrzucajcie polski błotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmyhaa
nigdzie bedzie to chwila ulotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty chcerz uciekać przed atomówka czy biologiczna????ciemniaku myślisz że tam gdzies cie nie dosięgnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do run2 apropo tych snów a ile masz lat teraz i czy twój ojciec żyje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej do piwnicy Jarosława Kaczyńskiego. on tam się chował podczas stanu wojennego a więc sprawdzone miejsce. ma tam również kołdre pod którą chował sie dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wyczuc i uciec wczesniej zanim sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu gadu gadu, a wschodni sąsiad nam się skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chiny w razie wojny sa po stronie ruskich. nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chiny nie stana po niczyjej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna na Ukrainie już jest faktem; wojska rosyjskie wkroczyły tam już oficjalnie. kto następny? ja obstawiam Estonię i Łotwę. Zresztą sami obywatele tych państw się na to "szykują". Bawią się jakby jutra miało nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obyś stycznia doczekała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że Tajlandia Cie uchroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×