Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W przypadku rozpoczęcia III wojny światowej gdzie uciekacie?

Polecane posty

Gość gość
mieszkam w se wiec spoko :D Tylko nie wiem co z rodzina w pl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie rozpeta, tomoze sie okazac, ze w Pl najbezpieczniej. Wiele krajow ma u siebie tez problem muzulmanski i potencjalnie duze zagrozenie terrorytstyczne. Gotuje sie w swiatowym tyglu, oj gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Przynajmniej będziemy mogli wylecieć stamtąd gdzie chcemy'' - oj, jak ty malo wiesz, dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie jest za póxno, Polska powinna poprosić Putina o objęcie jej protektoratem. Jeśli Polska tego nie zrobi, Merkel zawrze z Putinem tajne porozumienie i niedługo Rosja będzie miała wspólną granicę z Niemcami na Odrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Tusk ucieka do pracy na zachodzie, on wie co sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anglii wypierdzielam, dla takiego rządu, złodziejskich suk i wojska, które jest coraz gorsze nie mam zamiaru palcem ruszyć. W d***e cie mam, Polsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie tak naprawde jakieś państwo zdoła się uchronić przed wojną?nigdy nie interesowałam się wojną ani polityką ale teraz naprawde obawiam się o bezpieczeństwo swojei swojej córci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invisible92
Mam zamiar stąd wyjechać.. Dzieje się coraz gorzej.. Po sytuacji na Krymie jakoś byłem dobrej myśli, że to wszystko się skończy. Teraz jacyś żołnierze grożą naszym, ponieważ nie przepuściliśmy ich samolotu przez granicę.. Dlaczego mamy takich polityków? Dlaczego Tusk zamiast zamknąć paszczę i siedzieć cicho tj. Szwecja, Norwegia, Finlandia, zaczyna kozakować? Co zrobisz Tusku jak Rosja nas zaatakuje? Nikt nam w niczym nie pomoże żadne Niemcy, USA... Nie chce walczyć za Polskę, pomimo, że jestem Polakiem. Nie mam zamiaru tracić życia za naszych polityków kozaczków. Ja mieszkam na południu bliżej zachodu, współczuję tym co mieszkają na wschodzie kraju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś chętny na wyjazd z kraju? Ja mam 25lat dziewczyna 23. Razem będzie raźniej. A Gdzie? Poza UE. Brazylia, Wenezuela, Madagaskar, Afryka, Indonezja, Filipiny . w sumie się dogadamy. tztibia@gmail.com ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s uciekajmy póki nie pozamykali granic. Przedwojnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest sytuacja w kraju?Pytam, bo nie wiem czy wracac...a na str internetowych typu onet czy gazeta coraz mniej pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej wojny w Polsce nie będzie, ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, też tak sądzę, ale jak czytam ciągle na tym forum o wojnie to strach mnie ogarnia. Uargumentuj to, dlaczego nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od miesiąca z rodziną rozważam coraz poważniej plany wyjazdu do UK lub Irlandii na początek. Mieszkamy w Olsztynie czyli w zasięgu rakiet z obwodu kaliningradzkiego i nie do śmiechu nam jak czytamy co się wyprawia i jaki potencjał ma nasza armia(której tu akurat prawie nie ma...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matti222
Ja do Świebodzic,mieszkam niedaleko we wsi to ino na pekaes 40 minut i już jestem w Swiebodzicach.Bo tam wujo mieszka z konkubinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w razie wojny zamykają granice ??? Kutwa no ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz ucieklem 30 kat temu do Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Peru , jeśli areną wojny będzie Europa. a później cóż zależy od sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
Jak najdalej z POlski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezechiel
Witajcie, jak wszyscy wiemy znalezliśmy się w bardzo "ciekawym" okresie historii, historii którą będzie się wspominać w podręcznikach przez stulecia. Agresywna polityka naszego wschodniego sąsiada napawa nas przerażeniem i strachem o dalszy tok wydarzeń. Tępo tych wydarzeń niebeżpiecznie napiera szybkości, dziś prezydent Francji powiedział: "Jeżeli nie uda nam się osiągnąć trwałego porozumienia pokojowego z Władimirem Putinem, zostanie nam jeden scenariusz. On się nazywa wojna". Obawiam się żę w ciagu najbliższych 12 miesięcy ruscy zaczną testować NATO, i zielone ludziki pojawia się w krajach bałtów, a później wszystko potoczy się natychmiasty. Moja rada uciekajcie w góry, Alpy to dobry kierunek. Boże miej Nas w opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po obejrzeniu dzisiejszej debaty w TVP Info, oraz wypowiedzi naszego wielkiego pana prezydenta, który generalnie bierze wszystko ona luz bo i tak jemu nic się nie stanie, to zastanawiam się dokąd uciec, z tego co wyczytałam na stronach niemieckich informatorów to Niemcy zamykają granice jak jest napisane przed polskimi złodziejaszkami, hmmm czyżby już było za późno???? Kur.. chatę kupiłam i już się wszystko układało a tu dupa znowu pod górę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie przyłacze do putina , skoro polski nie potrafi rzadzic aby było dla wszystkich niech zrobi to ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nordsteam II, amarykanskie bomby atomowe w Niemczech, baza rosyjska na Bialorusi - bardzo niepokojące fakty. Podobno tylko jeden jedyny Polski pilot ma pelne kwalifikacje zeby latac f16, ile to juz lat minęło jak je kupiliśmy. Naprawdę to jak szpikulce w żebra, nie pozwalaja normalnie myslec - nigdy nie sadzilem ze bede się zastanawial z takich powodow nad kupnem działki/budową domu, ale teraz ma to już bardzo realny wymiar. Myślę że wielu Polakow, mimo tych zadzumionych sprzedanych mediow ma swiadomość ze cos wisi w powietrzu i jest zagrożenie - ze wschodu, ale niestety przede wszystkim z zachodu. Wojny/kryzysy się dobrze planuje - przeczytajcie "Wojna o pieniądz". Oby to wszystko jeden piorun strzelil i Polska mogla sie rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka5454888454
Boję się. widzę jak wszystko się kręci ku wojnie... gdzie uciekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z podkarpacia na Austrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
III wojna swiatowa juz trwa, ale to jest wojna cywilizacji. Polska jest jeszcze w miare bezpiecznym krajem. Zadnym arabusom nie przyjdzie do glowy urzadzac atakow terrorystycznych w PL. Jesli chodzi o bombe atomowa to zadnemu z krajow europejskich sie to nie oplaca. Zaglada cywilizacji nie jest w naszym interesie. Nie wiadomo co z IS: czy posiadaja juz bombe atomowa. Zagrozenie moga stanowic tez inne kraje pozaeuropejskie np.Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×