Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssssoooo10

Schudłam 10 kg w 4 tygodnie

Polecane posty

Gość sssssssoooo10

Zeszłam z wagi 70 kg do 60 kg. Mam 165 cm wzrostu, więc przydałoby się zrzucić jeszcze z 5 kg. A jeśli chodzi o dietę to jest to MŻ. Wykluczyłam z diety ziemniaki, ale pieczywo nawet to białe jadłam (ale nie więcej niż 3 kromki chleba na dzień). Przestałam słodzić herbatę, nie piłam żadnych gazowanych napoi. Właściwe piłam tylko sok pomarańczowy, wodę i herbatę. I ostatni posiłek o 18. Wiadomo żadnych słodyczy, jedzenia typu fast food itp. Ale myślę, że najwięcej dały mi ćwiczenia czyli w moim przypadku skakanie na skakance i brzuszki (zaczynałam od 150 dziennie i co tydzień zwiększałam o 50). Na skakance skakałam czasami 10 min, a czasami 40, ale skakałam codziennie i powiem Wam, że chyba nie ma nic lepszego niż skakanka :D I zamierzam skakać cały czas, bo bardzo mnie to wciągnęło :) Wiem, że dla niektórych schudnięcie 10 kg w miesiąc może się wydawać za duże i powinnam ich zdaniem przeznaczyć na to minimum 3 miesiące, ale uwierzcie mi nie mam żadnej obwisłej skóry i czuje się znakomicie :) Jak miałam 16 lat byłam na wczasach odchudzających i tam dziewczyny chudły po 10-12 kg na miesiąc pod okiem specjalistów i wszyscy gratulowali im wyników i nikt nie mówił, że to niezdrowe (od razu mówię to nie były dziewczyny z nadwagą po 50 kg, tylko 10-15, max 20) a rekordzistka schudła chyba 6 kg w ciągu pierwszego tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze codziennie rano piłam szklankę wody z cytryną by oczyścić organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję !, oby te nawyki zdrowego jedzenia przetrwały jak najdłużej:) Fakt skakanka jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja schudlam 9kg , codziennie jezdze rowerem do pracy i biore tabletki na odchudzanie: http://www.odchudzanie-10kg.com wogole nie mam po nich apetytu i jakis taki power ciagle czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze reklamy sie wkradly :p ja cwicze od miesiaca czasu po 1godz dziennie cwiczenia z chodakowkska i mel b nie mialam chleba, zmienniakow, makaronu ani slodyczy w ustach a schudlam tylko 1kg :/ nadwaga 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moj cel na lipiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie trenuje I dba o cialo ( peelingi, masaże etc.) To wręcz przeciwnie-cellulit znika a skora robi się super jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Detoks Marka Zaremby.Można schudnąć ale zdrowo :) i bardzo mądrze pamiętając o zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×