Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zniszczona cera pomozcie

Polecane posty

Gość gość

mam 23 lata i strasznie zniszczona tradzikiem cere :( juz nie chodzi o pryszcze bo one pojawiaja sie juz sporadycznie i w malych ilosciach ale mam pelno czerwonych sladow po nich, plam noi co najgorsze dziur ;( uzywam podkladu revlon colorstay i gdy jest ciemno i slabe swiatlo wygladam ok ale jak juz wyjde na ulice i zobacze sie w lusterku w dzien to jest tragedia :( mam przesuszona skore mimo ze nawilzam, suche skorki noi te dziury sa tak widoczne, no wyglada to okropnie nie moge sie na siebie wtedy patrzec...nie wiem juz co mam zrobic, przez to wszystko rzadko wychodze z domu w dzien bo czuje sie zle i brzydko, moja psychika juz wysiada nie wiem co mam na to poradzic, nie stac mnie na laser za ok 5 tys a poza tym z tego co czytalam efekty sa male :O nie iwem po co to pisze musialam sie chyba wygadac, moze ktos mi cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo, duzo mniej niz 5 tysi mozna zrobic gruntowne peelingi twarzy. Jest ich duzo roznego rodzaju. Zeob rozeznanie, odkladaj kase. Poprawa samopoczucia z chocby troche naprawionej cery jest warta wyrzeczen. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unni
a pilling kawitacyjny? najlepiej przejdź się do kilku kosmetyczek , dermatologów aby Ci coś doradzili -nie musisz z tego korzystać, mój brat ma podobny problem, przy czym już jest na bardzo dobrej drodze - lekarka wypisał mu lek, którego jedną z zalet jest złuszczanie naskórka (oczywiście musi być ostrożny aby nie przesuszyć skóry ale efekty są już widoczne, a miał naprawdę ogromny z tym problem) także nie zamartwiaj się ponieważ wszystko jest do wyleczenia i nie trzeba do tego ogromu pieniędzy, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pryszczata jestem
DO DERMATOLOGA po retinoid zewnętrzny np. Zorac, Loacid itp. retinoidy powodują łuszczenie skóry, używają ich nawet osoby ze zmarszczkami bo je wygładza :) to samo robi z bliznami. działa również na pryszcze. postosujesz pół roku i NA PEWNO zauważysz dużą różnicę . Z kosmetyków mogę polecić: 1. Żel do mycia Effaclar 2. Krem Cetaphil 3. Sudocrem - do smarowania na noc (dzień po aplikacji retinoidu) 4. krem Avene Triacneal (nie używać razem z retinoidami, bo one są wystarczająco silne i 10razy silniejsze od tego kremu :P) 5. krem z filtrem Vichy do cery mieszanej i tłustej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser frakcyiny moze kosztowac znacznie mniej niz 5.000, sprawdz cenniki w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemtal
Wystarczy dobre i systematyczne stosowanie porządnych kosmetyków - w sumie tak właśnie przywracałam sobie normalność, ich kremy do cery suchej, tzn. od Hildegard Braukmann. I powiedzmy, że udało się totalnie odmienić sytuację - bez cudownych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×