Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Czy jest mozliwe zeby facet pragnol dziecka w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar bo wypytywala mnie co czuje do jej syna, czy jestem gotowa na zwiazek powazny bo powiedziala ze rozmawiala z adrianem o mnie i on jej powiedzial ze tylko czeka na pelnoletnosc zeby zemna zamieszkac no tak kiedys mnie pytal czy bym chciala z nim mieszkac wtedy powiedzialam ze tak, powiedziala mi ze jesli niemam zamiaru z nim byc i sie zwiazac to zebym go zostawila teraz kiedy jest jeszcze wczesnie bo ona rozumie ze jestem mloda wchodze w zycie i musze sie wyszumiec no co za baba mowi mi tak jakbym nie wiedziala ze jestem w zwiazku z doroslym. Zapytala mnie czy rozmawialam z mama o tabletkach bo ona widzi co sie kroi te miziania sie doprowadza do lozka powiedzialam jej ze panujemy nad soba ale ona wtracila ze to do czasu tylko sie pilnujemy zebym naiwna nie byla bo adriana zna i widzi ze mu zalezy na mnie caly czas wolny spedza zemna a to cora bardziej iskrzy i ze sie nie zdziwi jak jak za kilka dni miesiacy przyjdzie i powie ze bedzie tatusiem. Cala rozmowa tak wygladala troche mnie przestraszyla tym ale bede go pilnowac potem adrian przyjevhal i juz cos sie domyslal pytal o czym rozmawialam z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty jakbys byla pelnoletnia to chcesz z nim mieszkac i miec dziecko? Czy narazie nic nie planujesz i nie myslisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała racje z tymi tabletkami jakbyście coś planowali to idz do gina po nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym mieszka z nim ale na dziecko nie zdecydowalabym sie odrazu po pelnoletnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce z adrianem rozmawiac o tym czy jest zemna szczery i czy nie narazi mnie na wczesne maciezynstwo bez mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twoim wieku lepiej byc nawet podwojnie zabezpieczonym np gumki i tabsy. Jezeli nawet gumka pęknie to nie trzeba lecie po tabletke po bo bierzesz tabletki i sama to kontrolujesz.Bierzesz regularnie i ryzyko ciąży 0. A ja bym się temu twojemu Adrianowi bala zaufac w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet niewiem jak z tabletkami sie obchodzic slyszalam tyle zlego o nich o ubocznych skutkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli byś chciała to Ci moge co nieco wyjaśnić, biore od roku. a tu jest fajny wątek o tym :http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42508761#post42508761 co słyszałaś konkretnie takiego o tabsach ? tabletki nie wszyscy mogą brać po prostu, jeżeli się dobrze dobierze to nie taki diabeł straszny :) ja skutków ubocznych nie mam i jestem zadowolona bardzo. Gumki dla mnie to straszne bo mogą pęknąć a wiem o ty coś z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic konkretnie niewiem o tabletkach tyle ze uboczne wystepuja, i ze sie nabiera ciala ogolni do d**y niechce ich brac bo jak zapomne to podobno jest zerwanie rytmu zabezpieczajacego. jak moze peknac prezerwatywa ? przeciez niema nic ostrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciała nie nabiera się po tabletkach poczytaj o tym sobie że to troche taki mit. Jak tyjesz to możesz je zmienić na inne. Skutki uboczne to może mieć nawet zwykły ibuprom a co do gumki to nie pękła nam na początku tylko jak już byliśmy zaawansowani :) to się może zdarzyć każdemu trzeba to brać pod uwagę, gumki też trzeba dobrać - skąd wiesz czy twój Adrian wgl może w gumce. Niektórzy faceci mają z tym problem. Jeżeli dobierze za duży rozmiar to może się zsunąć ten mniejszy może zaś pęknąć. Różnie bywa to wychodzi w praniu. Gumka na szczęście pękła nam jak zaczynałam brać tabsy więc się nie musiałam martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominam. Przez 21 dni brania mam budzik w telefonie.Potem go wyłączam na 7 dni bo jest przerwa i znowu włączam. A jak panicznie boisz się ciązy jak ja to na pewno nie zapomnisz . Mój facet też się tym interesuje i czasem pilnuje czy wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet to wgl kalkulator mojego cyklu , zawsze wie kiedy co. Tak jest od początku jak jeszcze nie brałam tabletek też zawsze był zainteresowany. Jest obyty lepiej niż nie jedna dziewczyna nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze gumki to uniwersalne na kazdy rozmiar uuuu nie boje sie ciazy chce miec dziecko kiedys ale nie teraz niechce wpasc bo bedzie do d**y jak dziecko zapyta czy bylo planowane kicha. a jest jakies krwawienie jedno dniowe czy cos jak sie bierze tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umni adrian nawet nie niewie chyba ze od wczoraj mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz krwawienie z odstawienia w czasie przerwy 7 dniowej. U mnie to trwa 3-4 dni. To jest zamiast okresu. Przy 1 opakowaniu tabletek miałam plamienia przez pare tyg ale to może się zdarzyć przy pierwszych 3 opakowaniach. Potem nieoczekiwane plamienia zdarzyć się moga jak zapomnisz tabletki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia boze mam dosc te tabletki moze chronia przed ciaza ale znow zmieniaja zycie wprowadzaja pakiet jakis nie przewidywalnych problemikow jakos mnie to nie mobilizuje na ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian może sie w koncu sam tematem zainteresuje. A o antykoncepcji to poczytać możecie we dwoje :) my tak robiliśmy bo oboje bylismy zieloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia masz przez jakiś czas to nie jest problem, a potem to okres co do dnia i godziny mozna przewidzieć co mi bardzo ułatwiło życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adria jak cos kupi kilka prezerwatyw i zalozy i po problemie a wogole niechce seksu teraz a to co adrian moze probowac to mnie nie mobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy się chyba nie myślisz że założy kilka prezerwatyw na raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlamnie jest bo mi to plemnikowanie i okres komplikowac beda uprawianie sportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie to tylko gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIem że nie chcesz seksu teraz. Ale czy w przeszłości nie chcesz sama kontrolować metody anty? Chcesz martwić się o to czy on zapanuje nad sobą. Przypominam Ci ze on chce bez gumki. A ciąża w twoim wieku albo we wczesnej mlodości to marnowanie sobie życia. On chce dziecka a ty nie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się założyc kilku gumek na raz do jednego stosunku. Nie mowie ze gumki sa az takie niepewne ale ja po zuzyciu kilkunastu powiedziałam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest plemnikowanie ? pierwszy raz słysze takie okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIsze Ci coś a ty i tak tego nie czytasz albo czytasz bez zrozumienia.Odpisujesz tak chaotycznie że nie wiem co ty mi odpisujesz i o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa inne metody niz tabletki i gumy ? niechce dziecka wpadki gubie sie w tym juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa inne metody niz tabletki i gumy ? niechce dziecka wpadki gubie sie w tym juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIsze Ci coś a ty i tak tego nie czytasz albo czytasz bez zrozumienia.Odpisujesz tak chaotycznie że nie wiem co ty mi odpisujesz i o co Ci chodzi. Są inne metody ale o tym to juz musisz poczytać. Tabletki i gumki to są najpewniejsze metody. Stosunek przerywany to nie jest metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×