Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
nie rób cyrku z tym kluczem, powiedz że idziesz wcześniej spać bo Cie głowa boli i się po prostu połóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pewnie przyjedzie wnet, jak z nim będziesz gadaj bądż bardziej niewzruszona obojętna słuchaj go ale nic nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj na dystans żadnych przytulan itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 24
nie czytam tych 13 stron wypocin.... wystarczyły mi 2 ostatnie.... i tak dziewczyno.... on ma 25 lat a Ty 16....skoro on ma 25 to takie kontrole oznaczają raz chorobliwą zazdrość, dwa zamiast głową myśli główką, trzy nie ma ani szacunku dla siebie ani tym bardziej dla Cb, cztery zastanów się czy chcesz być w związku w którym będziesz więźniem....pięć, sześć i tak bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na 100% bedzie umnie w pokoju jak zostawie otwarte drzwi a pozatym ja go nie utrzymam z dala od siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem slyszalam o takich zwiazkach chorobliwych zazdrosnych niechce tak zyc bo to niema sensu ale kocham Adriana ale moze zmieni stosunek traktowania mnie moze to tez przez to ze jestem nie pelnoletnia i boi sie omnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce sluchac chce poczuc jego zmiane slowa nie maja sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rób tak żeby stale był ktoś obok a potem szybko do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wjezdza autem do nas, pewni jes zly ze nie odbieram tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial ze jak chce powazny zwiazek to bede miala ze wszystkim z czym on sie wiaze. adrian jest zly tylko to powiedzial i poszedl spac ja dalej stojee przy swoim ale sie troche boje jego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy niby poważny ze wszystkim? Powiedz mu ze on jest niepoważny. Nie martw się będzie dobrze a on się musi ogarnąć nie ty . Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli może dla niego związek się wiąże z ograniczeniami a bez tego nie jest poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak teraz odpuścisz i go przeprosisz to już tak będzie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem Z czym sie wiaze to co powiedzial ale jest wsciekly to napewno nie teraz to nie wycofam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co dziewczynka przestraszyla się i wszystko wróci do normy . Głupia krowa z Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale ze nie przestraszylam sie! adrian byl umnie gadal ze zaczniemy od poczatku wszystko randki i takie rozne spotkania, zrobil z papieru roze dal i powiedzial ze pozniej wpadie zabrac mnie do kina czy bede miala czas po 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczniecie ale pewnie tak samo jak przedtem. Może za szybko ta zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się tak szybko na to kino nie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie jescze nie zgodzilam! powiedzialam ze sie zastanowiem, chce zobaczyc jak sie zachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zrobiłaś ja bym nie szła jak by dzwonił teraz milion razy z zapytaniem czy pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce go sprawdzic czy napewno zmienia zachowanie dlatego ubieram sie tak jak on by mi nie pozwolil i ide z kolezanka do sklepu wroce jak on bedzie umnie i zobacze czy zmow zaleje mnie pytaniami o wszystkie szczegoly a jesli zachowa sie ok nie bedzi tych pytan to sie zgodze na wyjscie do kina to bedzie nagroda dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak on Ci nie pozwala się ubierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wsciekl sie jak mialam leginsy i odkryte ramiona i mi bylo widac ramiaczko od stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wsciekl sie jak mialam leginsy i odkryte ramiona i mi bylo widac ramiaczko od stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No myślałam że chodzi o mini i bluzke z dekoltem do pępka :D on przesadza legginsy jak jesteś zgrabna to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini tez ubieram ale adrian mial okazje mnie widziec w niej jak chodze spac w weekend co byl umnie wiec zacznie tez sie wsciekac w lato,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nie przestaniesz się ubierać tak bo on tak chce ? mój juz dawno zrozumiał ze nie zna sie na modzie ani nie będzie wpływu miał na mój stroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczuplutka wysoka i adrian moqi ze tak ubrana seksownie moge tylko przynim bo on nie wytrzyma jak sie gapia faceci a ja sama= glupie mysleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bededalej przy swoim stylu ubierania i chlopak nie bedzie mi rozkazywac!! nie bede chodzic ubrana w byle co,. czy na jego zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmieniaj sie dla kogoś nie warto. A on musi się przyzwyczaić. Zakazom i nakazom mów stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×