Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Ale on mi tak nic nie sugerowal sama do takiego wniosku doszlam. adrian nie porusza juz tematu seksu choc. niewiem co kolega mowi o nas hm nie bede bzykac sie nawet jak mi bedzie mowil ze zerwie zemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka mam byc ? ciagle marudzic wrzeszczec po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa i adrian mi powiedzial ile ma cm jego tygrysek bo kiedys go zapytalam ale wtedy go to zaskoczylo. no i ma 20 cm prawie to duzo ? i mnie zapytal co my kobiety mamy z tymi centymetrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam że masz marudzić. Tona razie on nie ty stawia więcej warunków niż ty : zakaz kiecek, zazdrość, brak zaufania, kontrola. Ty mu się dajesz. Po prostu trzeba mieć własne zdanie i nie dać wejść sobie na głowe. Po co się go pytasz o cm ? Zachowujesz się jak napalona małolata. Seksu nie chcsze ale drązysz temat. Jeżeli on nie wytrzyma w postanowieniu że seksu nie chce totylkoz twojej winy bo go podpuszczasz. Dla jednych 20 cm to stanowczo za dużo dla innych w sam raz., nie sprawdzałaś to nie wiesz czy rzeczywiście tyle ma. Jeżeli okażesz się bardzo ciasno zbudowana tak jak ja to może być problem z tym 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to pytanie o cm tygryska bylo wtedy jak rozmawialismy o seksie a nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu radze zamilknąć na temat seksu. Nie prowokuj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak juz wczesniej pisalam temat seksu juzjest domkniety i nie rozmawiany o tym od kilku juz dni i jest ok. Wyslal mi eska ze ma dlamnie kolejna niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przez te niespodzianki nie daj się zaciągnąć do łóżka. Niektórzy się starają tylko bo liczą na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie adrianowi nie chodzi o seks, ta jego niespodzianka dzisiejsza mnie totalnie zaskoczyla! matka adriana sie przeprowadzi do swojego faceta i chlopakowi zostawia caly dom i teraz on chce zrobic. remont i zgadal sie z szefem z budowy zeby adriana materialy na ten remont domu szef kupil bo na firme sa rabaty przy wiekszych zamowieniach i chlopak sie cieszy bo mowi ze jak matka sie wyprowadzi i zrobi ten remont to z nim zamieszkam, jeszcze sie nie zgodzilam zaskoczyl mnie nawet niewiedzialam co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 2 miesiącach związku ? w wieku 16 lat ? nad czym ty dziewczyno myślisz wgl? Przecież to w twojej sytuacji nierealne i wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ! to za szybko sie dzieje, kurcze zaskoczyl mnie tym dzis taki ucieszony i wogole nie wiem on chyba niezdaje sobie sprawy ze mam 16 lat i mi rodzice nie pozwola. za duza odpowiedzialnosc zeby mieszkac z chlopakiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie się że tego nie sprostowałaś. A on zachowuje się jak szalony. Od razu remont ? Co myśli że za miesiąc zamieszkacie razem>? po co robisz mu nadzieje że tak się stanie inie odpowiedziałaś od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez on ma swoj rozum ! zdaje chyba sobie sprawe ze nie zamieszkam z nim teraz.. nie to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział ze z nim zamieszkam to sa twoje słowa . od razu się takie rzeczy prostuje a tobie mowę odebrało i chłopak może myśleć ze jednak tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialam mu dzis ze z tym mieszkamaiem to niebardzo dobry pomysl na teraz a on mi powiedzial ze tak szybko remontu nie zrobi a i tak siostra bedzie tu do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zrobic niespodzianke dla chlopaka mam 150zl co za to moge kupic? myslalam zeby zrobic mu obiadek bo on sam sobie robi jedzenie albo umnie je, tylko bym musiala poprosic go o klucze od jego domu zeby tam cos przyzadzic -czyli musze isc na budowe do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu jego matka Cię przylapie. w życiu nie panoszylabym w domu faceta sama bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale moze jego matka pojedzie do tego swojego faceta odrazu po pracy a jak nie to nie powinla sie wkurzac na mnie za gotowanie adrianowi! podpytam moze chlopaka o matke i bede wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ładnie to tak z butami włazić do cudzej kuchni i domu? Wg mnie to głupi pomysł a po kilku miesiącach związku to nie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i jeszcze biegasz do faceta do pracy? Niedawno pisalaś że chcesz troche swowody bez niego, wolnego czasu a teraz co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak chce spokoju ale ta niespodzianka to tylko dlatego bo on mi tez robi je! a nie jestem taka zeby tylko brac tez cos chcialam zrobic dla niego no ale nie wypalilo troche sie wkurzyl ze przyzlam do niego w mini do pracy po te klucze wkoncu zrezygnowalam zeby zabrac te klucze i zrobilam umnie w domu taki obiadek kurczaka adrian przyjechal no ale mi nie powiedzial ze z moim bratem jada jakies auto zobaczyc uuuu adrian chcial zebym jechala ale niechcialo mi sie jak pojechali poszlam do kolezanki po jakims czasie dzwoni do mnie chlopak gdzie jestem bo oni wrucili tez sie zbieralam i po 30 minutach jestem w domu a tu adrian i moj brat prawie wypili cala vodke i piwa !! pijani koszmar wypili bo udalo im sie o 1000 zl obnizyc cen auta faceci a po tem to bylo coraz gorzej chlopak zjadl moj obiadek i zaczol swirowac ze chce deser i mnie lapac tulic sie glopoty gadac masakra ale udalo mi sie go do lozka zaciagnac zeby wkoncu poszedl spac latwe nie bylo to, adrian spi w moim pokoju teraz i smierdzi Samym alkoholem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakis sposob zeby szybciej wytrzezwial ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszło 2 oblicze Adrianka. Po pijaku seksu się domaga. Prześpi się i mu przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te głupoty to prawda. Po pijaku niektórym się włacza prawdomówstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty myślałaś że zawsze sama sielanka będzie? A to że się wsciekł to znowu powtórka z rozrywki. Gdzie zaufanie? Niepotrzebnie poszłaś na tą całą budowę. A niedawno mówiłaś że jest taki kochany i złego słowa na niego nie powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po pijaku zawsze glopoty w glowie sa! adrian sie wsciekl bo jego koledzy gwizdli i dlatego zareagowal tak. wiem ze nie jest zawsze slodko przekonalam sie moj brat dostanie jutro za ta picie. jest kochany jak jest trzwzwy no ok przespi sie a ja gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian chyba zawsze bedzie zazdrosny! zaufanie ma ale tak mi sie wydaje ze to reakcja jego ktorej zmienic sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest zaufanie to nie ma wściekania o pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jego matka dzwonila juz z. 3razy zaraz do mnie zadzwoni, troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×