Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
u chlopaka to jakos inaczej dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obudzic go zeby poszedl na kanape spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej idz na kanape bo jak go obudzi to możesz się nasłuchać jak mu jeszcze nie przeszło. A do jego mamy zadzwon lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moglam do do lozka brata zaprowadzic teraz to ja musze sie martwic o spanie, aaaa to bedzie trudna rozmowa mam jej powiedziec. ze adrian sie upil z moim bratem i teraz spi umnie zachwycona nie bedzie! tata mi mowi ze go on obudzi a ja mam sie w ich sypialni schowac jak usnie to wroce do lozka a tu smierdzi i posciel tez beeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka adriana mi powiedziala ze mam mu sok z cytryny dac zeby troche go przecyscilo z alkoholu, a chlopak sie przebudzil jest znowu glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pierwsza taka akcja i nie ostatnia. Alkoholu nigdy nie czułaś ? Nie przesadzaj. Otwórz okno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pierwsza taka akcja i nie ostatnia. Alkoholu nigdy nie czułaś ? Nie przesadzaj. Otwórz okno i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czulam alkoholu w takiej postaci obrzydliwie smierdzi jakby adrian zwymiotowal poszedl pod prysznic powinien chyba troche sie opamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabą głowe ma ten twój Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam nie slaba tylko namieszal alkoholu, pijok. ale przynajmniej mu naklamalam ze obiecal choinki pomuc sadzic hihihiiii i biedny z moim bratem teraz to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pomieszal ? Wg ciebie niby co? Flaszka i piwa na dwoch to kest nic! Na jakim swiecie ten twoj alvaro zyje? To glupia p***a jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki biedny? Nie mam litości dla skacowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wypili jeszcze taty jakis alkohol co byl w domu ja myslalam ze tylko wodke i piwa ale jednak wiecej procentow bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój brat też taki pijany był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni bo musza obsadzic cala dzialke do okola siatki a duzo im jeszcze Zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na budowie twój facet zapewnie cięzej pracuje. Sama nie raz sadze i to wcale nie jest cięzka robota. I nie skacz kolo księcia zbytnio bo spracowany. Cięzko im się sadzi bo na pewno kaca męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat chyba bardziej bo podl przed adrianem w sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meczy ich kac bo chcieli tabletki przed obiadem!. a jak bylam przynich to chlopak mowil ze mu glowa eksploduje ale no co kara musi byc a pozatym mi nie dawal spac w nocy ! no to niech robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko co ci ktos probuje przetlumaczyc masz usprawiedliwienie. Wg mnie to jest jakies prowo, dobrzesie bawisz piszac jakues glupoty. Ktos cie skrytykuje_ ty od razu pisxesz o czyms czego zapomnialas wczesniej nam oznajmic. Tak jakteraz ktos ci mowwi ze ma slaba glowe i jest p***a a ty od razu wymyslasz jakis fakt ze niby ojcu cos wypili.takich przykladow jest tu mnostwo. Wymyslasz jakies cuda po tym jak cie ktos krytykuje. Nie ma tak bezmyslnych ludzi jak wy i twoi rodzice. Wg mnie to prowo. Marne ale oczywiscie polowa niemyslacych zadluzonych kafeterianek siedzacych w tej chwili w obsranych gaciach ci w to uwierzyla. Marnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiscie kafeterianka wyzej ma racje jej zycie jest swietnie i jasno ulozone! obraza! nie bede pisala wszystkiego bo tego za duzo nie wiedzialam o tym ze poza wodka i piwem bylo cos wiecej dopiero sie dowiwdzialam ! ! no ale jasne obca baba wie wszystko o kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej opisać wszystko niż niewiele? Ne oceniam cię tylko czasem chaotycznie piszesz i zawsze bronisz tego faceta rzeczywiście tak jak ktoś to wyżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli piszesz nie skladnie to my nawet nie wiemy o codokładnie ci chodzi. Więc czego od nas oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok w takim razie daruje wam to pisanie nie bede co do sekundy opisywac wszystkiego a z tym alkocholem taty nie wiedzialam !! czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle razy już zakładałaś nowe wątki że nie cuduj z tym obrażaniem to niedojrzałe. Tylko grzecznie zapytałam czego od nas oczekujesz? Możemy wyrazić własną opinie ale i tak nie bierzesz jej raczej pod uwage. Nie piszesz tu z 1 dziewczyna tylko z paroma więc wez nie mierzesz wszystkich jedną miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 16 lat na początku się bardzo koloryzuje bliską osobe. Od czasu do czasu mozesz posluchac rad udzielonych tutaj no chyba że jak dotąd Ci się nie przydała ? Jesteśmy starsze wiec nie bulwersuj się za słowa prawdy. Nie wiedziałaś to nie wiedziałaś i koniec. Tylko pamiętaj kiedyś spadają różowe okulary i trzeba sobie radzić. A facet to facet i mogłaś się o tym wczoraj przekonać nie zawsze będzie pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co posadzili te choinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tylko rzad na dlugosc dzialki wysadzili reszte maja dokonczyc w tygodniu. marudzili i sie obijali podkoniec ale moja mama zadowolona ze adrian ja wyreczyl z tego sadzenia ona mysli ze on sam chcial z tymi choinkami a ja go podpuscilam w klamstewko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zrobiłaś chociaż tyle zrobił za tą posiadówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrian chce jechac zemna na wycieczke klasowa jako opiekun! na 2 dni, mowie mu ze niechce a on mi powiedzial ze jak on nie to ja nie pojade zwarjuje !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co u Ciebie ? Mam nadzieje że miłość kwitnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×