Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
czyli musiala bys wazyc -4 kg dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zreszta spadaj mam dosyc tego kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze ty nie rozumiesz:D napisze ci drukowanymi i przeczytaj trzy razy spokojnie :D zebys zrozumiala :D JEZELI WAZYLA BYS 50-49 KG MNIEJ ODE MNIE TO WAZYLABYS - (MINUS) 4-5 KG CZYLI TO JEST NIE MOZLIWE GRUBASIE !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no spadaj spadaj bo dobranocka juz byla kochana !!:D karaluchy pod poduchy dziewczynko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glopie teorie masz wiesz ! Ja naprawde tyle waze i w d***e mam te twoje minus 4-5. zjedz slodyccze bo poziom sadla ci opadnie do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to tobie spadnie pomylilo ci sie ;)) coz wybacze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj nr do twojego to mu damy z kolezankami tego co chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak psychika becZEK tak reaguje nie daja sobie nic powiedziec! i wiedz ze zjem cos bo mi sadlo nie grozi !!!! a tobie proponuje slim wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to jak przystojny to tez go przenocuje jak sie dobrze postara to nawet zamieszkac moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz zjedz bo jeszcze schudniesz trzy gramy :D jedz duzo przeciez ty nie jestes gruba tylko puszysta :D puszyste jest fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzil by sie toba beczka a pozatym to nie wiedzialam ze jestes D***** no wkoncu beczki tylko tak moga zaspokoic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybor zostaw jemu malenka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30kaa
Do wszechwiedzacej 19latki Faceci po 20ce bardzo czesto ogladaja sie za nastolatkami, powiedzialabym ze to powszechne i skoro za twoim ty musialas latac to raczej z toba cos nie tak albo facet jakis dziwny. nie tworz teorii na podstawie jednego tylko przypadku, bo ja mam prawie 30lat i mialam sporo czasu na obserwacje zachowania moich rowiesnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama go zaspokoje a pozatym on starych i bakteriami by patykiem nie ruszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrob mu jutro lodzika na zgodę bo się pewnie pogodzicie. on w zamian zrobi ci to dziecko i jak powiedział siądziesz na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zwykla d***** !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede mu nic robila! to zadne rozwiazanie a pozatym nie jestem naiwna zeby robic glopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mało ci przeżyć? jak Ci się kłócić tutaj. nie zwracaj uwagi na niektóre wpisy. trzymaj się swego a facet jak się nie zmieni to nie jest Cb wart i będziesz musiała go zostawić bo nie zniesiesz tego jego charakteru na dłuższą metę. dobranoc. mam nadzieję ze jutro tu przeczytam ze się nie poddałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa mnie boli jak klada na poduszke :-< i nie dam siebie obrazac!!! tez mam nadzieje ze Adrian naprawde sie zmieni!! tez uciekam moze uda sie zasnac. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam autorko u Cb ? Kontaktowałaś się z chłopakiem ? Masz guza albo siniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cisza!! nie nie ja nie kontaktowalam sie! on tez nie, brak esow nie dzwonil tez ani razu jestem naprawde w szoku !! nigdy tak nie bylo zeby moj tel milczal! ale jestem dobrej mysli ze jednak chlopak cos przemysli:-> mysle ze pierwszy dzien zaliczony ma Adrian" ale go potrzymam jeszcze ! Ciekawe jak weekend wypadnie? Wiem ze moj brat byl u niego i kilku kolegow adriana pomagali mu z scieciem drzewa no i po robocie piwko i ognisko sobie z kielbaskami zrobili podobno pytal o mnie, ale szczegulow nieznam. Martwie sie troche zeby wziol sobie do serca to co mu powiedzialam! A zeby nie bylo tak ze kilka dni minie i nic sie nie zmieni to bedzie totalne dno !!!! mam guza wyczowam go palcami boli jak dotykam a pozatym rano jak sie obudzilam to mialam wrazenie ze mi muzg sie rusza ale tabletka podzialala na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień się jeszcze nie skończył ;) ale nie ekscytuj się bo to dopiero początek, nie rób sobie wielkich nadziei na razie. Jak sie czujesz gdy nie macie kontaktu ? Pamiętaj nie spiesz sie z odzywaniem do niego. Im dłużej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie, troche tensknie pomimo tych adriana akcji na ogol jest mily zabawny lubie z nim spedzac czas! a dzis niemialam co z soba zrobic i ciagle mysle co u niego co robi. wiem, dam mu kilka dni ale jak naprawde nie dam rady dluzej to sie odezwe. widzialam na facebook ze zmienil zdjecie profilowe brakuje mi go i tych tulaskow jak moglam sie w niego wtulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdjęcie to chwyt żebyś zauważyła i się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, akurat dal takie gdzie jestesmy razem, i wypadalo by zebym jako dziewczyna dala kometarz chcialam ale sie powstrzymalam on zato podpisal fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje ze ty dlugo nie wytrzymasz i sie wkrotce odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej powiedzialam do poniedzialku i bede przy tym dniu dalej. a w poniedzialek zobaczymy co dalej , latwo mi nie jest a ciekawe jak u niego jak sobie radzi hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób wszytsko na co do tej pory nie miałaś czasu a o nim nie myśl. Myśl tylko po co to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowie sie z kolezankami jak kiedys, czas troche zleci :> i na trening pojde bo zaniedbalam troche to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×