Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Ale pies jest umnie w domu nie skacze kolo adriana! nie wiem co zrobie dzis jeszcze zostanie umnie a jutro z chlopakiem pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodki jest wypil miche mleka i teraz ma taki okragly brzuszek jak pilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sledze temat i powiem ci ze jestes. glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodki na początku, potem niestety nie będzie już tak słodko bo się trzeba zajmować. Nie sądzisz że ten twój facet za każdym razem jak Ci kupuje coś na przeprosiny to Cie po prostu kupuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedziec ze chlopak mnie przekupuje Zeby zawazyc na mojejj decyzji. nie mysle tak! za kazdym razem mnie przeprasza i mowi ze co zle zrobil widze ze sie stara a prezen to zawsxe jakies obnizenie emocji zlosci , moze on inaczej nie umoe a pies zostaje umnie a niekiedy bedzie. u adriana zebym ja nie musiala ciagle sie nim zajmowac chlopak powiedzial ze to nasz pierwszy powazny krok do odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak kupuje święty spokój i brak kłótni. Teraz masz psa tak żebyś nabrała odpowiedzialności a potem dzidziuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bedzie dzidziiusia no co ty!!!! Nie ma takiej opcji!! pies to pies daleko mu do polaczenia tego z ciaza a wogole to nie mam w planach dzieci ani teraz ani za rok czy za 3 lata!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jes mi dobrze tak jak jest teraz niechce nic wiecej jak narazie starczy mi chlopak calowanie sie tulenie a seks mieszkanie razem to jak na teraz za duzo dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oby było jak mówisz, bo po co się śpieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie nic wczesniej! a pozatym zapytam go wprost co on konbinuje. zabiera mnie dzis na basen pierwszy raz zobaczy mnie tak prawie nago w majtkach i staniku mam stres przed tym i przed basenem plywac nie umniem on mnie ma nauczyc jak mi mowi zebym mu zaufala i sie nie bala latwo mowic no ale jak bedzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pies spac nie daje, w nocy wstal i zaczol piszczec bo mu sie nudzilo musialam wstac bawic. sie z nim a ten maly berbec spac ciagle nie chcial dopiero jak cos zjadl i sie wysikal to chwila jeszcze z pilka i poszedl spac. a rano jak bylam w salonie to wstal taki zaspany przeszedl kilka kroczkow po czym usiadl a spod niego kaluza sie wydobywa no po prostu sie zlal !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki urok psa. masz co chciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian zaproponowal mi majowke u niego !. zeby zamieszkac z nim na te kilka dni z tego co wiem na noc bede z nim sama nie wiem zabardzo co robic. on tez planuje zaprosic znajomych na grila a pewnie wypije alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na basenie bylo strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie stalo na basenie? opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo poszlo o kostium a mianowicie o majtki bo byly takie zabardzo skape w material a sam mi kupil ten kostium a na basenie sie kloci ! chcial mi majtki poprawic za co dostal po rece nie bedzie mi grzebal tam, po chwili jakos sie uspokoil i poszlismy wkoncu do wody on wszedl do basenu ja ze nie umiem siedzialam z nogami w wodzie czekalam bo adrian powiedzoal ze musi sie rozgrzac. zeby cos go w wodzie nie zlapalo i tak plywal a do mnie podedszli jacys 2 gosci i zaczeli mnie zaczepiac ze ladny kolor fajna ciepla woda i takie tam a adrian pojawil sie nagle i wyjechal zeby sie odwalili ze jestem z nim ale jeden sie stawil mu a adrian z wody wyszedl i juz polecialy przeklenstwa a pozniej ma pretensje domnie ze wypinam piersi jezu zwyczajnie sie recami oparlam a on robi awanture wkoncu mnie uczyl a nauka w las poszla bo praktycznie nic. mi samej nie pozwoli probowac tylko lezalam na jego rekach albo na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciagle mi mowi ze ma dosc tych facetow co mysla ze wszystko im wolno, i jeszcze mi powiedzial ze pierscionek ktory dostalam mam nosic na palcu tak zeby wygladal na zareczynowy swiruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ty jeszcze czekasz ? mało Ci akcji? wstyd z nim gdziekolwiek wyjść. a ten pierścionek nie jest zaręczynowy. jakby mi facet powiedział ze mam się nie wypinać i krytykował majtki od niego to bym poszła w cholerę z tego basenu. ale ty jak zwykle jeszcze pewnie go przepraszalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma dosyć facetów takich a sam myśli ze mu wszystko wolno i Cię traktuje jak niewolnice nadal. ten związek nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoi rodzice to się zgadzają na takie nocowanie razem? Jak pójdziesz spać do niego to jest tępa krowa, co ty myślisz że jak będzie pił to nie będzie się do Ciebie dobierał? ZNowu C***ewnie nie pozwoli isć do domu. Masz 16 lat i marnujesz swój wiek na użeranie się z 25letnim gówniarzem który mysli ze mu wszsytko wolno, który nie liczy się z twoim zdaniem, który nie dorósł do związku, który Ci nie ufa i moze nigdy nie zaufa, z którym wstyd gdzieś iść ze względu na sceny zazdrości. A ty co ? Nie jesteś lepsza. Pozwalasz na wszystko. przepraszasz go, boisz się awantur, boisz się mu zwrócić uwage.. Jesteś szarą myszką która nie wie czego chce. Chcesz być dorosła? To weż w końcu się za siebie i pokaż mu że wiesz czego chcesz. Ze nie jest twoim rodzicem tylko facetem który musi się liczyć z Twoim zdaniem. A nie tylko kupować prezenciki na przeprosiny. Masz 16 lat więc ogarnij się w końcu a nie licz na cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisałam że go uderzyłam w rękę jak mi chciał tam coś poprawiać na tylku ! Nie przepraszałam go!! Bo niby o co ? Mam dość i dziś mnie wszystko wkurza olalam adriana dziś całkowicie umówieni byliśmy na 17 spóźniłan się całą godzinę znowu pretensje miał mam to gdzieś co mówi a jeszcze wyszła sprawa seks afery unas w szkole chłopak już się zdążył dowiedzieć pakiet rozmowy miałam boże jak mnie to wkurza wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderzyłaś w rękę haha trzeba było w pysk i wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie bede nikogo bic po twarzy. A zreszta to dostal es ze niechce sie z nim jutro widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niego ani nie chce widziec ani przerwy nie robią wrażenia. Pamiętasz sms który napisał Ci w czasie przerwy: "zmieniaj mnie..." jak to ma się do rzeczywistości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niego ani nie chce widziec ani przerwy nie robią wrażenia. Pamiętasz sms który napisał Ci w czasie przerwy: "zmieniaj mnie..." jak to ma się do rzeczywistości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Adrian napisal es : Kochanie moje slicznie dzis wygladalas w kosciele ciagle patrzylem na Ciebie i zdalem sobie sprawe z tego jak bardzo cie krzywdze moim zachowaniem, a nie widzialem tego jakim szczesciem jestes u mojego boku! Kocham Ciebie Lenko jestem w stanie cierpiec jak dlugo bedziesz chciala bo wiesz dlaczego bo nie wyobrazam sobie zycia bez Ciebie, zmieniaj mnie dopasuj do siebie ,twoje poczucie milosci szczerosci zaufania daje mi zycie a ja dam to samo w podwojonej sile ...... Kotek tule Ciebie mocno :-************** i przepraszam ze sprawilem tobie bol nie wybacze sobie tego ze plakalas mam nadzieje ze glowka nie boli moc cieplych buziakow!!!!!!!!! :************************ Mysle i Tensknie twoj Adrian... i co Autorko dał w podwojonej sile Ci coś ? Bo chyba zmienił się na gorsze tylko jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co pisal to malo realne bo chce zmienic ale on to odpych kazda moja sugestie i dupa ale dzis mu dogryzlam bylismy w centrum handlowym po plyn do spryskiwaczy do auta no i weszlismy do sklepu znalazlam fajne spodnie cos jak leginsy ale troche luzniejsze czerwone no i mi je kupil wychodzimy z tego centrum i mowie adrianowii ze biale byly by lepsze chlopak stanol i powiedzial to co chcesz zamienic ja ze tak no i wrocilismy wymiana na biale i znow wychodzimy siadam do auta wyciagam je i zaczynam marudzic a adrian namnie patrzy i mowi tylko mi nie mow ze chcesz znowu wymienic na tamte hehekiwnelam glowa a chlopak stwierdzil ze marudna sie zrobilam kazal mi siedziec. w aucie i poszed kupil tamte spodnie wrocil dal i powiedzial ze zaczynam byc wybredna jak dorosla kobitka. a pozniej mu powiedzialam ze jest ognisko u kolegi w 1maja i tu zaczol ze nie pojde bo z nim mam byc a ja wstalam wzielam torebke i powiedzialam ze to ja decyduje za siebie i tak ide!!! wkurzyl sie i powiedzial ze go ranie tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi spodniami to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on Ci ciągle coś kupuje zachowujesz się jak jego utrzymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×