Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
a czy ty ciągle chodzisz w tych stringach ? jesteś jedną z tych lasek którym wystają wieśniacko powyżej spodni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie żle trzeba było ubrać mini, kolejny raz dałaś plame po co Cie tam zawoził ? a ty jeszcze potulnie spodnie zmieniałaś. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stylu w seksie ciekawe określenie. Dograć to sie będziecie musieli oboje i to zajmie więcej niz pare razy może nawet miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem widac ale zakrywam je podkoszulkiem czy tam swetrem nie nosze tylko stringow ! czasem tez takie majtkI ktore podkreslaja posladki i wiem o co chodzi ju z widzialam dziewczyne z wypietym tylkiem i jej stringi obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolalam zmienic zeby zdazyc na autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i tak je mam tu haha jutro mu zrobię na złość i w nich wrócę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawialam z chlopakiem przez tel ale no jestem z dziewczynami w pokoju i nie moge o wszystkim gadac. a adrian wymyslil rozmowe przez video-rozmowe nie uwierzycie zaczol mi sie rozbierac masakra kolezanki zauwazyly smiech moj i chciala zobaczyc. borysek biedny musi z nim wytrzymac cala noc hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
borysek ladne imie dla pieska ? nam sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia z tym trzymaniem się z dala od seksu w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie zdjol bokserek wyglupial sie tylko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tym odwiezieniem to sie uparl wsumie to wyreczyl tate a nauczycielka jest wsc****a i ja jej nie obgaduje co robi z swoim facetem wiec niech sie mna nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze nie zdjal. Robi aluzje na kazdym kroku poprzez zachowanie i pomysly. Nie widzisz tego? To w koncu zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi jakies zachety do seksu ale to ja podejmuje decyzzje i mu nie dam! przeciez mu nie skocze do lozka bo on wymyslil striptiz przez kamerke w tel no prosze was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede gotowa to bedzie seks teraz NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie tego trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak adriana bedzie mocno juz napierac. na seks to moze tylko zaczniemy blizej sie poznawac i reka bede dotykac tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bedziesz chciala to nie zmuszaj sie i juz bo on napiera. Oboje musicie chciec. Zabawy raczka tez sa fajne a przynajmniej dowiesz sie co to meski orgazm i przekonasz sie co jak wyglada sperma. ALe to tez dziala w dwie strony. On Tobie ty mu. A do tego musisz dorosnac jak na razie nie widze tego po Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze adrian znowu zaczyna gadac o dziecku ! rano wyslal mi fotke jak trzymie niemowle caly dzien tylko o tym gadka ja piernicze powiedzialam mu ze nie jestesmy ani gotowi ani to nie ten czas zeby miec dziecko a on zeby pokazac ze jest gotowy po prostu padniecie wymyslil ze zalozymy ze jednak jestem w ciazy i on mi chce udowodnic ze da rade zajac. sie mna i malym najglupszy pomysl na swiecie ! zrobil mi kolacje mieso warzywa mleko od krowy zalatwil nawet od przyjazdu z wycieczki chlopak mnie odebral i gadka i pozniej caly czas lezalam to jest masakra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze bedzie fajnym tata ale nie teraz RATUNKU nie radze sobie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widzisz. po co się zgadzasz na takie pomysły żeby coś udawać. po prostu sama widzisz w przyszłości tylko tabletki bo on jest opętany w tym temacie nie ma co mu wierzyć. zapytaj się go czy on w wieku 16 lat chciał dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnił tylko ze jest dziecinny tym pomysłem. a nie ze odpowiedzialny nie wiadomo przecież czy gdybyś była w tej ciąży też by się tak zachowywał. tego nie da się przewidzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam cos naprawde nie oky i teraz mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampampamm
co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampampamm
??? ktos chyba probowal sie podszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zmian, nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co takiego niby zrobilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam kajdanki i z nimi poszlam do adriana chcialam tylko tak mu pokazac i go na zarty spiac ale to on mnie spiol recami do tylu i zaczol sie dobierac do mnie calowac a pozniej przestal wstal bo mnie przygniutl cialem polozyl sie ja mu ze ma mnie ropzpiac i wtedy wpadka bo chlopak powiedzial jak mi zrobisz dobrze cie uwolnie a jego matka nas zlapala klutnia totalna a adrian mnie kryl ze to jego kajdanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce zeby sie obrazali na siebie chce sie przyznac ze to moje i tamto bylo na zarty, ona mysli ze chlopak chce mnie rozdziewiczyc i ze wczoraj to mial zrobic. a to wyglupy byly boze strasznie mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×