Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Adrian poszedl na wieczor kawalerski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie jestem w CIAZY ! bo nie uprawialam seksu, wiec to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy petting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie mozliwe jest. Spalam z nim w lozku ale napewno nie dotykal mnie w tamtych okolicach wczesniej dotykajac. siebie nic nie przenus a pozatym bylismy w bieliznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie jestem w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrian napisal do mnie es ze wychodza a mowil ze nigdzie nie pojda tylko w domu klamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj. Może nie widział ze gdzieś pójdą. Na wieczorze zwykle się zwiedza kilka klubów. To jest wieczór kawalerski a nie stypa w domu. Okres możliwe ze przez treningi jak ciężko trenujesz. Jak nie dostaniesz wgl to musisz iść do ginekologa i tyle. Takie rzeczy się zdarzają trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz Zapowiada sie ciekawie matka adriana mnie po kosciele pyta czy on umnie spi po prostu swietnie ciekawe gdzie on zabalowal ? zaraz go namierze przez lokalizacje tel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpi u kolegów i tyle. Pewnie wszyscy pijani i tyle co myślałaś ze wróci do domu przed północą ? Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj będzie kac go męczyć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest poza cieszynem tak mi tel go wysledzil lokalizacja bielsko biala pokazuje! a tam niema kolegow ! ! kac. to malo bo sama go bede meczyc jak wroci gdzie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lokalizacje się mylą często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mialo by sie mylic w adriana przypadku? i nie broncie go ! upil sie i niewiadomo gdzie jest, ani narzeczonego niema znikneli i sie nie odzywaja, Siostra adriana mi dzwoni czy dodzwonilam sie do brata i nic cisza spia pewnie niezle pijani musieli byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bronie nikogo tylko taki obrót spraw był pewny bo tak się kończy co drugi wieczór kawalerski . Pijaństwo a potem nie odbieranie telefonu. Nie ma co się martwić wrócą z mega kacem i nie będą nawet pamiętać co robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie znaczy ze jest usprawiedliwiony przynajmniej jak jego niema to sie opale ale i tak bedzie mi mowil co robili nie odpuszcze mu jak bym ja tak zrobila ze sie nie odzywam to by mi nie darowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym ile mozna odsypiac i sie nie przebudzic nie popatrzec na tel hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pije całą noc po imprezach to uwierz odsypiac można cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze sie nie odezwal :-( no przeciez nie mogl sie az tak uchlac ! moze cos sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zamartwiaj sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocili po 17 do domu wipili sobie wodke adrian przyszedl do mnie pijany teraz spi umnie w lozku znowu, na moje pytania gdzie byl odpowiedzial ze sie wybrali na meska wyprawe a tel zostawili w aucie ze nie pili nic wczoraj bo pojechali do zakopanego na Bandzi skoczyc pokazal mi film jak skakal, kolega go filmowal hehe oni sa szaleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijany znowu sie dobieral do mnie troche sie juz boje tego slubu jak tak po pije to znow bedzie jak dzis. musialam z nim lezec a on opowiadal az wkoncu zasnol i spi bo sie stensknil i powiedzial ze musi sie mna nacieszyc niewiem co ma na mysli ale niech spi i trzezwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ślub to może być katastrofa. Beda go tam częstować a on będzie pił a ty będziesz się przyglądała z boku bo pewnie nie pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja nie pije alkoholu, ale chlopak obiecal ze bedzie malo pil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bedzie pil i bedzie zachowywac sie jak dzis to sie niezle bede musiala pilnowac i robic uniki zeby mnie nie lapal ani nic w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza noc jestem nie wyspana i polamana chlopak mnie objol w taki sposob ze pol nocy przelezalam na plecach a on mi na brzuchu, budzil w nocy i zaczynal mnie albo calowa albo chcial gadac i tulic sie :-( wkoncu adriana musialam budzic o 3 rano zeby wstal do pracy sniadanko robic mu i wkoncu opowiadal troche jak bylo na kawalerskim ale wkoncu po 4.20 wyszedl do pracy. a w moim pokoju smierdzi tak dziwnie fuuu a dzis mam sprawdzian i chyba wtopie jestem zmeczona jej niezle z jednej strony chlopak przypalu nie bedzie mial a mi sie oberwie super rrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyspałaś się bo zamiast iść spać gdzie indziej to wolalas być z nim i się męczyć. Skoro Cię objął to trzeba było zwalić go albo obudzić a nie teraz pisać ze pól nocy musiałaś cierpieć. W życiu bym mu te śniadania nie robiła nie spada do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie odnosnie urazu w okolicy narzadu polciowego czy po takim czyms moze byc problem z plodnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co konkretnie sie stalo ? Bo nie wiem co to za uraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderzenie w krocze i obrzeg czy z tego moze wyniknac bezplodnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×