Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Ma dobra prace przeciez niedawno zostal kierownikiem wiecej zarabiaok jak chce sie rozwijac prosze bardzo ja mu nie zabraniam i moge isc w inny weekend na dyskoteke ale niechce zeby mi zabranial i mam dosc tego ze musze odpuszczac mu co sie stanie jak raz mnie zabierze potanczyc nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym to zaduzo mysli przysZlosciowo chlopak, mieszkanie dziecko. a malo jest spontanicznych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak wlasnie ma rozmowe sprawie pracy, powiedzial mi ze jak sie uda to bedzie na dwa etaty pracowac, czyli bedziemy mieli mniej czasu dla siebie a wakacje ida inaczej myslalam ze bedzie, ciesze sie ze jest taki ambitny i chyba sie bede wzorowac na nim i tez pojde do jakies pracy zebym miala wlasna kase niechce zeby on tak charowal a ja sie obijam wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj juz mowisz tak jak trzeba bo wczoraj zachowywałaś się jak rozpieszczona gowniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak chyba dostanie prace. dostal do domu pierwsze zlecenie i robil w jakims programie autcad troche mu pomoglam, w wymiarowaniu czesci za pomoca liniki i liczylam srednice i obwod a on mi tez tlumaczyl jak to sie robi jak program dziala i powiedzial ze mnie nauczy tego i tez bede mogla pod tym kierunkiem pracowac a jak cos to mi bedzie pomagal, nawet troche fajna praca ale zajmuje czasu 2godziny prawie znim siedzialam a jeszcze zostalo kilka rzeczy ktor musi na spokojnie zrobic sam. Mam fajnego chlkpaka :-))) teraz doceniam jego starania a dyskoteka moze faktycznie poczekam az bede miec dowod, choc adrian chce mnie zabrac na urodziny do jego kumpla dziewczyny. chce zemna jechac nad morze na 2tygodnie tylko ze sami i niewiem co mu powiedziec niechce zabardzo jechac jesli on mi bedzie za wszystko placil a z drugiej strony tata moze sie nie zgodzic bo wczesniej jade z rodzicami nad mazury i jak ty wybrnac z tego raczej rodzice mi nie daja kasy na wakacje z chlopakiem a ja sama takiej kwoty niemam co robic? moj okres sie pojawil dzis ale dziwny bo krwawilam tylko przy oddawaniu moczu i teraz niema go dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam kiedys anemie i moze znow mam z tam choroba problem moze zatrzymala mi okres jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi byloby glupio gdyby chlopak placil za caly wyjazd. A poza tym to troche dlugi wyjazd a tam roznie chlopak moze chciec cos wiecej od Cb. Poza tym nie sadze zeby Twoi rodzice sie zgodzili. Zwazywszy na twoj wiek. Na okres wplywa wiele rzeczy, wg mnie to moze byc nawet PCOS powinnas isc do lekarza. Lepiej dmuchac na zimne. No chyba ze Ci sie rozkreci okres, ale i tak bym poszla do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian jest niemozliwy, mielismy isc na urodziny do jego kolegi dziewczyny wiec sie ubralam a jak chlopak przyjechal to powiedzial ze nie pojedziemy nigdzie tylko do niego do domu w aucie powiedzial ze ma dlamnie niespodzianke za to ze mu pomagalam przy nowej pracy, jezu sobie pomyslalam, zapytalam a twoja mama a on powiedzial ze pojechala do swojego faceta i bedziemy sami, steach jak niewiem co !!! A w domu u niego nicz nie bylo powiedzial zebym sobie usiadla na kanapie i zaczekala chwile a za chwile adrian w samych bokserkach przewiazany fartuchem i krawacie przychodzi do mnie i mowi ze dzis kazdy moj rozkaz spelni hahahaaa zwarjowanyyy jest a ja go wykorzystalam wsumie zrobil mi kanapki pozniej mleko musial wypic bo nigdy nie pije, a pozniej zrobil mi masaz plecow i lytki z stopy masowal ale tez sie posowal bo wziol mi palce u stopy do ust beeee. A bokserki jakie mial fajne biale z czerwonyme niwykonczeniami, chcial mi lizac pepek zgodzilam sie i bylo przyjemnie jak patrzylam na niego a on na mnie z jezykiem w pepku boze naprawde mnie to podniecilo a po adrianowi bylo widac ze sie podniecil ale do niczego nie doszlo polizal pozniej calowanie wsumie to mnie rozebral z spodni i swetra ale okryl kouderka i tak lezac dotykalam jego twarzy i adrian powiedzial ze nad morzem bedziemy sobie siedziec do zachodu slonca wszysto fajnie ale mu powiedzialam ze ja niemam kasy i rodzice sie nie zgoda a on zebym sie nie martwila porozmawia z nimi, Chcial zebym sie przytulila ale ja bylam mokra wstydzilam sie a chlopak sam sie przysunol i powiedzial ze wkoncu czuje moje podniecenie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres jest ale dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadaj jeszcze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian konczy swoja prace teraz a ja siedze i czekam z boryskiem naszym pieskiem az wkoncu skonczy i przyjdzie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mysle bo adriana mamy niema a on chyba obiadku nie jadl widzialam pizze w kuchni to moze bym mu cos zrobila do jedzenia za ten czas co on pracuje ale niewiem czy wypada mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam, zrobie cos na szybko i cieplego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzien wam minal zakochancy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak sobie, adrian znowu ma zlecenie z nowej pracy i znow mnie prosil zebym mu wymiarowala chyba robi to specjalnie zebym byla z nim bo dzis na luzku miedzy jego nogami siedzialam i jeszcze laptopa mialam na brzuchu czasem mnie laskotal ale po godzinie jego mama przyszla a my w takiej pozycji myslalam ze znowy bedzie wrzeszczec ale odziwo nic nie powiedziala, chlopak powiedzial jej ze na wczasy pojedzie zemna a tesciowa ze to zly pomysl zebysmy nie psuli tego co mamy teraz jak nas akceptuja rodzice moi i juz nam daja duzo swobody ale na wyjazd wedwoje jest za wczesnie bo tu w domu czujemy kontrole a tam sami daleko ze moze nam sie wyrwac i sie stanie. Chlopak jak zawsze uparty ale ja mu powiedzialam ze zostaniemy w domu i tez cos wymyslimy ale adrian ciagle ze pogada z moimi rodzicami no to mu powiedzialam ze i tak bym nie pojechala bo niemam kasy nawet zeby sie dolozyc to on odrazu ze w zwiazku niema ze jego jest nasze i kase jak mi tak ciagle zle mi da i sie doloze zaczelam sie klucic z nim a mama adriana zebysm przestali ze wymysli cos i moze z tym swoim narzeczonym tez urlop beda brac wtedy co chlopak to razem z nimi gdzies pojedziemy ale bedziemy musieli sie zachowywac odpowidzialnie zeby niebylo wpadki ! No i w sumie mamy plan tylko czy wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u ginekologa jest platna czy refundowane sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz iść tak i tak. Płatna jest szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje wizyta? bo mam tylko 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem ostatnią stronę tego tematu i stwierdzam, że jesteście pustymi gimbusiarami. Nawet nie chce wam się nauczyć się poprawnie pisać w ojczystym języku, ale za to pewnie dobrze obrabiacie k****a 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys czytala ze zrozumieniem to bys wiedziala ze ja nie uprawiam seksu z chlopakiem! a gimbusiara nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za 1 wizyte a mialam robione badanie ginekologiczne + USG wyszlo mi 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde to bede swiecic oczami musze miec conajmniej z 200zl chce zrobic wszystkie badania naraz przy pierwszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak nagle chcesz iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres mnie zmusza spoznil sie duzo a teraz jak sie pojawil to byl slaby i trwal zaledwie 2 dni byl ale tylko przy sikaniu krew leciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a nie mozesz isc tam gdzie Cie twoja mama zapisala? Albo powiedz jej to Ci sie dolozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od mamy to nie chce a pozatym to juz raz nie poszlam do niego, wole prywatnie isc do kobiety a mamie no wlasnie bede musiec powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawialas z mama ? umowilas sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam u adriana w domu za kanapa prezerwatywe oblesna a chlopak mi powiedzial ze do pewnie siostry ale ona juz prawie sie wyprowadzila wiec poco maja to tu robic no i adrian sie przyznal ze to jego jest ze chcial sprawdzic i akurat jego mama wrocila i tam za kanape wrzucil a pozniej ja dzwonilam i zapomnial zabrac ja, ochda niewiem co ja mam myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialam z mama powiedzialam o okresie a ona na ta ze ja spalam z chlopakiem i pewnie ciazy jestem co za bzdura! Jak jej wyjasnilam calosc to kazala mi dzis isc do lekarza zrobic badania krwi czy przypadkiem niemam anemi znow a wyniki w piatek, mama chce mnie do tego swojego ginekologa zapisac ale ja do faceta nie pojde!! To mi powiedziala ze albo ten albo mi nie da pieniedy I tyle z tej rozmowy bo sie poklucilam z nia. Zostalam z tym sama, bez kasy i bez ginekologa a jeszcze adrian mnie przyciska bo kilka osob z jego znajomych robia wypad pod namioty i chlopak chce tez jechac a to w piatek a ja nic w domu nie powiedzialam. I co ja mam teraz z tym robic !!! Wszystko mi sie wali po calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej prezerwatywie byla sperma lub jakakolwiek wydzielina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×