Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Niewiem czy sperma czy jakis sluz byl w niej, ale cos bylo bo podloga byla pod nia wilgotna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powieziial mi ze kipil kilka rodzajow i ze mial mi pokazac ale zze bylam na treningu to sam zaczol otwierac i sprobowal jak to bedzie w prezerwatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i twoja mama ma racje zdziwiasz i tyle. A teraz nie sadze zeby sie zgodzila na taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu bzykał jakąs laske i po wszystkim wyrzucił gumke za kanape :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem co mam myslec on twierdzi ze sam sie doprowadzil do orgazmu i gdybym nie poszla na trening to bym sama wiedziala o prezerwatywach bo myslal ze zaczniemy rozmawiac i ku temu okazyjnie w rocznice naszego zwiazku po prostu ja juz tez sama niewiem co myslec moze faktycznie mnie zdradza a historie mi pociszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kase na ginekologa sama sobie zdobede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że on okłamuje Ciebie tak samo w kwestii dziewictwa jak i tej gumy. facet nie da rady sam sobie ulżyć w gumie, już lepiej jest samą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą po co kupuje gumy, skoro nie zamierzacie uprawiać seksu? palant..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam już kiedyś znalazłaś u niego gumy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak autorko ? temat gumki wyjasniony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednio wyjasnione, powiedzialam chlopakowi to co mysle ze mnie zdradza na boku te prezerwatywy swiadcza o tym i to nie pierwszy raz jak ja znalazlam a on zawsze ma wytlumaczenie i ze niejest prawiczkiem a adrian sie smial i pytal skad ja mam takie pomysly i mysli rozmawialismy mowil ze jego mama wrocila zaraz po nim do domu i chcial do niej mnie zawiesc zebym sama zapytala czy byla z nim jakas baba albo widziala jakas w domu i on twierdzi ze jest zemna nie poto zeby mnie zdradzac jak jakis erotoman, ze mnie rozumie ze niechce narazie seksu on sam w moim wieku nawet nie chcial i do teraz jest czysty i czeka na mnie bo mowi ze jest pewien ze zemna chce pierwszy raz to zrobic. Ja mu powiedzialam ze nie ufam mu a on chcial mi udowodnic ze tamta prezerwatywa to on sam i chcial mnie zabrac do siebie do domu i tam pokazac ze jest w stanie doprowadzic sie do orgazmu. Ja juz niewiem co mam sprawdzic jeszcze? Spedzam z Nim kazda chwile wolna i nie pojawiaja sie zadne baby u niego a jesli faktycznie by mnie zdradzal to kiedy w pracy albo po 22-23 jak idzie spac i jest sam. Powiedzial ze mi udowodni swoja lojalnosc i znajdzie jakies badanie i zrobi Zebym mu ufala, czy sa takie badania dla panow zeby sprawdzic czy jest prawiczkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezerwatywy kupil bo chcial zaczac znow rozmowe o seksie i kupil je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego przeciez nie da sie sprawdzic. Ja tam nie sadze zeby Cie zdradzal. Niekorzy Cie tu nakrecili i robisz afere o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumie ze nie chcesz seksu i sam w twoim wieku nie chcial a znowu kupil gumki bo chcial rozmowe zaczac - to jest troche nielogiczne tylko. Skoro rozumie to o czym tu niby rozmawiac? Jest smieszny i tyle. Ale nie sadze ze Cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 Miesiecy juz jestesmy razem i on twierdzi ze to odpowiedni czas zeby z jego strony zaczac rozmawiac o seksie i kupil prezerwatywy i banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy co chlopak zrobi z tym udowodnieniem czystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja mama powiedziala chlopakowi ze ma mnie zmusic do jej ginekologa zebym poszla i ze ma mi niedawac zadnych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co bedzie Ci tlumaczyl jak gumke zalozyc na banana , zalosny jest i tyle. Bo po co gadac o czyms co na razie nie nastapi i robic z siebie geniusza i tlumaczyc dziewczynie co i jak na bananie. Mojego chlopaka bym wysmiala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sie wziazc za zaspokajanie w inny sposob niz seks i wizyte u ginekologa to zajmujecie sie prowadzeniem glupich rozmow. Banan Ci w niczym nie pomoze. Trzeba sie przelamac i nie wstydzic. Poznac lepiej a nie od razu z grunej rury za seks zabierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dla was to zalosne ale ja mysle ze chlopak chce byc fer zemna i poto chce pokazywac z bananami zebym miala jasnosc a rozmowy o seksie wczesniej ja zaczynalam ten temat a on teraz. Wiekszosc z was mysli ze po co rozmowy skoro seksu niema a pozniej pierwszy raz wychodzi jak wychodzi a ja chociaz moze nasune chlopaka zeby zrobil atmosfere romantyczna czy cos w tym stylu a przez rozmowy moze sie bardzi zblizymy przez ujawnienie naszych mysli czy pragnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez kazdy sposob zaspakajania jakos sie wiaze z bliskoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemam narazie takiego przebicia zeby chlopaka zaspokoic i sie nie wstydziv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowy sa wazne, nie zblizycie sie rozmawiajac o bananach. Bedzie oboje wstydzic sie nawet rozmawiac o swoich pragnieniach jak nie zaczniecie sie otwierac przed soba i probowac sie poznac. To jest wazniejsze niz rozmowy bo takie rozmowy nijak maja sie do realnego zycia i przyznasz mi racje kiedys, sama sie o tym przekonasz. Nie wstydzisz sie wprost rozmawiac ? I mowic czego pragniesz? Na tym etapie nie wiesz jeszcze czego pragniesz bo niczego nie probowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie rozmowy bedziesz sie bardziej krepowac bo chlopak Ci opowie o swoich pragnieniach a ty sie zaczniesz bac ze nie spelnisz jego oczekiwan i jeszcze ciezej Ci bedzie go dotknac czy sie rozebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pierwszy raz nie wychodzi bo ludzie zyja marzeniami jak to pieknie bedzie nie zwazajac na przeszkody bol partnerki czy inne a potem zaczna sie kochac i spadaja im rozowe okulary. Nie poznaja swoich cial wczesniej a potem sie dziwia ze nieudany pierwszy raz mieli. Nie zwalaj na to ze nie rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nastroj nie gwarantuje C****eknego pierwszego razu. Kiedys C***isalam jak z moim Tz poznawalismy stopiowo nasze ciala i ile nam to zajelo zanim sie odwazylismy na pierwszy raz. Powtarzac sie nie bede. Rozmowy mnie tylko stresowaly i wiem ze niektore byly zbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze bede sie krepowac. mowic o swoich pragnieniach jak bym chciala ale przeciez nie bedziemy robic odrazu wszystkiego co on czy ja chce to etapem pojdzie. wole rozmawiac na poczateg mysle ze przez rozmowe bede mniej sie wstydzic niz jakbym miala sie rozebrac od tak naraz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze bede sie krepowac. mowic o swoich pragnieniach jak bym chciala ale przeciez nie bedziemy robic odrazu wszystkiego co on czy ja chce to etapem pojdzie. wole rozmawiac na poczateg mysle ze przez rozmowe bede mniej sie wstydzic niz jakbym miala sie rozebrac od tak naraz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbieranie sie od razu cala to blad ja rozbieralam sie czesciami. A z reszta on Cb i tak widzial jak Ci wkladal reke w majtki to pewnie sobie popatrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam., ale ja che sam zobaczyc jjak wyjdzie to nam moze zdecydujemy sie na dotYkajie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×