Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Moze cos jest z tym ze chce miec mnie na oku bo tak tez sie zachowuje jak jestesmy w pracy kaze mi kody skanowac jak on jest na magazynie a jak nie zrobie wszyskich kodow to mowi ze na kolejny dzien skoncze i znowu daje mi cos segregowac w teczkach albo pisac na komputrze mi kaze ostatni przez skaner tekst zeskanowalam bo mi sie pisac niechcialo a on zdziwiony ze za szybko to robie bo juz niema dlamnie zajecia to powiedzialam ze skanowac kody skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszlam tydzien. probny i nie chce rezygnowac z tej pracy a adrian no chyba bede musiec sie zmienic i wiecej stawiac na swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pracy nie rezygnuj ale pomysl o sobie wiecej. nie boisz sie przyszlosci z nim ? tego ze bedziesz chciala isc na studia a on tylko dziecko i dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w liceum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rocznikowo jestem o rok mlodsza od reszty klasy w Technikum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli skonczylas 2 klase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 Lipca mam 17 lat a znajomi 18stki beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to za 2 lata matura, potem studia pewnie wiec dziecko nie wczesniej niz za 7 lat :D :D myslisz ze on Ci da zyc i cieszyc sie studiami i zyciem ? Nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl ze twoi rowiesnicy jeszcze maja rok dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie naciskal na dziecko to zerwe z nim a pozatym studjowac bede w krakowie adrian jeszcze niewie nic o tym bo po co mam mu teraz mowic bedzie sie wsciekal a moze wczesniej juz bedziemy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co rok dodatkowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie was w osobnych miastach, zazdrosc siegnie zenitu :P ja do Krakowa wybieram sie na magisterke byc moze. Nie daj sie wrobic wczesniej w dziecko. I jak tylko myslicie o seksie to smigaj po tabletki to moja dobra rada :D sama pilnuj swojej plodnosci a nie waz sie na nim tej odpowiedzialnosci powierzyc. Dzisiaj znowu na kafe byl watek o facecie ktory chce wrobic w dziecko, nie pierwszy taki temat az ciarki przechodza jak sie takie rzeczy czyta a tu takich pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabys dopiero skonczyc 1 klase ? na pewno nie wiec oni w stosunku do Cb maja rok w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do seksu sie nie spiesze ginekologa bede miec po mojej pierwszej wyplacie sama sobie zaplace a o dziecku nie myslalam i nie planuje bo nie umialaby sie nim nawet zajac a jak adrian umie to fajne ale z wiekszosci mnie nie wyreczy za duza odpowiedzialnosc a pozatym niechce nazywac. dziecka wpadka !! a pozniej udawac swietna mame. no tak zawsze jestem mlodsza i jednoczesnie dalej zaszlam niz moj rocznik ktory skonczyl pierwsza klase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozatym to mama mi tez narzucila szybsze tempo dorastania wiec tez nie rozumiem czemu sie dziwi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone migdały
on tobą manipuluje,nawet nie wiesz kiedy i jak.a z takiego związku trudno się uwolnić.przyjdzie czas to sama zrozumiesz,oby nie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian byl u mnie na motorze przyjechal z tata gadal zanim do mnie przyszedl do pokoju specjalnie fb laczylam zeby nie myslal ze czekalam na nievo zapukal i usmiechnol podeszedl na lozko usiadl o ok i powiedzial ze sie stensknil bardzo no to mu powiedzialam ze jaka byla umowa ze jak cos planujemy to mowimy sobie a nie jak on zrobil i ze odemnir wymaga tego a sam robi inaczej i nie mq konsekwencji a on mi zrobil awanture nawet jak mu powiedzialam ze umowilam sie z kolezankami hehe niewiedzial co powiedziec i przeprosil i powiedzial ze on myslal ze dzis tez bede go ustawiac miedzy babami to dal spokoj zebym sie wygadala z nimi i powiedzial ze zrobil przerwe w naszym zwiazku, wkurzyl mnie jaka przerwe to sie chyba ustala miedzy nami a nie jak mu pasuje to sam decyduje pkwiedzialam mu zeby wyszedl ze mam dosc sluchania jego usprawieliwien siedzial przez chwile ale wstal i poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast się zachować z głową i klasą to zachowałas się jak histeryczka . Oboje jesteście siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prawde powiedzialam ciagle mi wytyka a on sam robi co chce wkurzyl mnie przerwe sobie zrobil haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi co chce bo mu na to od początku pozwalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to od dzis koniec z tym ! niech poczuje smak zakazywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal mi es ze chce porozmawiac i przyjedzie bo tego nie moze zostawic bez wyjasnienia- niewiem co on chce wyjasniac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłaś na zazdrosna bo zamiast spokojnie stawiać warunki to się denerwujesz. Chłopak dopiął swego . Nie powiedział gdzie był a ty zamiast udawać obojętna to pokazałaś nie to co trzeba. Zaczynasz się zachowywać jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian sie pochorowal najpierw zrobil sie blady jak sciana a pozniej wymiotowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze powinlam u niego zostac na noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli to grypa zalodkowa to za niedlugo ty bedziesz chora, moze to tylko zatrucie. zostanie na noc nic mu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian trafil do szpitala najadl sie jakis obrzydliwych krewetek ciagle wymiotowal i mial biegunke we wtorek rano byl tak slaby ze zadzwonilam na pogotowie bo by sie odwodnil dali mu cos i dzis moze go wipisza do domu co za facet te krewetki zjadl u kuzyna w niedzile i teraz cierpial, dobrze ze juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno takie rzeczy sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadl bo mu widocznie smakowaly a skad mogl wiedziec ze tak sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×