Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
chlopak cos jeszcze dzis pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biale leginsy czy biale spodnie tregginsy ? jezeli to zwykle leginsy bez kieszeni i wgl to nie wyobrazam sobie z czym mozna to polaczyc zeby to wygladalo w miare elegancko i z klasa a nie tanio i tandetnie. Ale o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem od adriana bede skanowac. kody z kartonow do wysylki, oznakowac kodami, sprawdzac zgodnosc dat wysylania zeby nie bylo zqleglosci, ilosc zamawianych sztuk, i odbierac potwierdzenia odebrania od przewoznika i potwierdzenie od klijeta i te potwierdzenia adrianowi oddawac a on ma mnie nauczyc segregowac potwierdzenia w segregatorach pod dana firme. pisa mi esy ze przeprasza ze mial zly dzien ze byl zazdrosny o mnie ze inaczej mial wczorajszy dzien wygladac ze jest idiota i teraz wie ze chce sie przytulic tenskni i ciagle namawial zebym pozwolila mu przyjechac do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moje leginsy to nie z byle jakiego sklepu byly! moje biale leginsy to biodrowki a polaczylam je z barelinkami kremowymi a na gore ubralam gorsecik zakonczony na piersiach zaokragleniem bez ramiaczek z okrytymi plecmi a na to zakiecik takie polaczenie na elegacko wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz legginsow wyrozniamy tregginsy i jegginsy. Tani efekt to nie chodzi o to z jakiego sklepu i czy duzo zaplacilas czy nie. Tylko czasem nawet drogie i fajne rzeczy polaczone z byle czym daja taki tani efekt. A gorseciki to na szczescie coraz mniej dziewczyn je nosi. One byly modne X lat temu. Twoj zestaw do mnie nie przemawia nawet z opisu a co dopiero na zywo. Dla mnie elegancki stroj to nie stroj bialo czarny tylko stroj z klasa. A gorsecik to dla mnie kicz. To jest tylko moje zdanie. A z chlopakiem dobrze zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gorsecik to nie styl jak kiedys ! teraz ich duzo w sklepach a ten moj jest nowocesny i mi sie podoba jak to wygladalo razem i nie bylo czarno bialo jak twierdzisz ale i inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest ich pelno teraz w sklepach to nie sa gorsety bo ja ich w sklepach nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlamnie kicz to ubieranie sie w biale bluzki itp. to dobre dla dziewczynek albo kobiet nie dbajacych o wyglad tak samo jak ubieranie leginsow czy mini w przypadku duzej pupy lub grobych nog wyglada to strasznie. w moim przypadku gorsecik jest w sam raz i leginsy nie mam duzego tylka a calosc gra ze soba ale kazdy ma inny gust i upodobania Jednym to przeszkadza a innym nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest pelno crop topow i bandeau topow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie zwracasz na nie uwagi skoro masz je za kicZ to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tony bialych bluzek miliony rodzajow kolnierzy lub bez nich miliony wykonczen i materialow. Baskinki, asymetryczne i tys innych po prostu z******ty wybor. I to nie jest kicz. Ale o gustach sie nie dyskutuje. Bynajmniej z autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze po prostu wymien sklepy do ktorych chodzisz a wszsytko stanie sie jasne autorko ? Mylisz chyba bandeau top z gorsetem bo tez jest bez ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie we wszystkim jestes taka swietna, a rzucic czesc to typowa 16 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wymieniac nazwy danych ubran? wazne zeby je wkladac a nie wymadrzac sie! kazda ktora chodzi po sklepach widzi ze sa tam sugestie na bazie gorsecikow ale nie wy wolicie bawic sie w nazwy albo macie wyslenie ze to z X lat gorsety. ja milcze juz bo jak ktos mowi niema co gadac. zemna o Gustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wady i swietna nie jestem we wszystkim ! nigdy tego nie mowilam a pozatym duzo tu sie radzilam was to jakbym miala byc SWIETNA WE WSZYSTKIM? a lat sie nie wypomina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok mozna nie znac nazw, ale autorko w zyciu nie zgodze sie z tym ze biala bluzka to przezytek i dla osob ktore nie znaja sie i nie dbaja o siebie. w tej kwestii zgodze z kolezanka wyzej. Ja sie nie interesuje ale znam te nazwy lubie wiedziec co nosze. Ale nie mozna akurat atakowac kogos bo ma wieksza wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej skonczy temat ubran w tym watku, kazdy ma swoje racje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie atakuje to ktos mnie ty wydziwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nikt tu sie nie wymadrza dobrze wiesz, z dziewczynami podajemy Ci niektore informacje na tacy, staramy Ci sie doradzic. Wiec nie musisz od razu atakowac wszsytkiego co sie tu mowi. Bo my nie atakujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie we wszystkim musimy sie zgadzac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atam no i sie nie zgadzam z jakas ta. jedna osoba z wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisalas sie do ginekologa ? dostalas normalny okres ? albo zrobilas podstawowe badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alle beznadziejny dzien, Nie zapisalam sie niemam kasy na zaplacenie wizyty u ginekologa, a badania krwi zrobilam mam niski poziom zelaza i potasu dostalam tabletk z 100% dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni okres byl nijaki a teraz to narzaie jestem przed kolejnym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to moze dostaniesz normalnie teraz i wszystko sie posklada i na razie wizyte da sie odciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby bo niechce isc do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest mozliwe branie tabletek anty bez robienia przerw? na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mozliwe ale nie jest to wskazane do robienia non stop, raz na jakis czas mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×