Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
No dobra przesadzilam powinlam zrobic jak mowisz jednak to ze powiem ze teraz niechce dziecka a kiedys jest mylace i daje nadzieje ze kiedys bedzie jutro za miesiac. i tak dalej stanowczo mu powiem ze niechce dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z tych co stawiają sprawę jasno bo nie chce oszukiwać nikogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znow tuszuje prawde zeby tylek uchronic! kurcze wydepilowalam intywne miejsce i jak zawsze mnie drapie tam balsam chwile dzialal i znowu to samo nienawid=e tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta plamka nadal jest ! smaruje ja kremem ale nie daje to nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tuszuj bo to tylko obraca się przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam wlasnie! tak mysle ze gdybym wpadla z adrianem to on by zdolal mnie i dziecko utrzymac. i zadbac o malego a jak bym wpadla z studentem albo z klasy kims to nie daliby rady bo z czego hm wnioski takie albo bym z dzieckiem byla na utrzymaniu rodzicow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam jutro plame jak dostane ten okres i to w spa ! Zeby tylko nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie rozumie po polsku kurcze i przyjechal mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na razie nie wpadłaś i zrob wszystko żeby nie wpaść a młodszy chłopak od niego przynajmniej by nie chcial dziecka i bardziej by się pilnował . A nie tylko gadał to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwiexzycie co adrian wymyslil w hotelu!! Wieczorem siedzimy w restauracji po zjedzeniu zamowil mi ptysie i powiedzial ze on musi cos wyslac emailem i poszedl ja zjadlam i wrocilam do pokoju a adrian byl w laziece zapukalam a on ze bierze prysznic zaraz wyjdzie ok polozylam sie na lozku a chlopak totalnie mnie powalil patrzylam w monitor a on cich wyszedl calkiem nagi tylko z wstaszka i kokarda duza zaslaniala mu tygryska i usmiechniety kochanie wszystkiego najlepszego a to taki moj prezent wziol mi dlon i wsadzil wstaszke powiedzial zebym pociagla zamurowalo mnie !!!! To co on zrobil totalnie mnie zgubilo z myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat bylo do przewidzenia ze sie przebierze albo wystapi goly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bylo dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puscilam ta wstaszke a on mi mowil ze prezenty sie nie odrzuca strasznie sie zaczerwienilam a on to zobaczyl i kucnol zlapal za rece i zaczol gadac ze niemusimy nic robic jesli niechce ze prezent bedzie aktualny tylko dla mnie. potem poszedl sie przebrac i wrocil w bokserkach podszedl i wziol mnie z lozka na rece do okna bo mielismy widok na basen rozswietlony i powiedzial ze moze zejdziemy tam ok i poszlismy po jakies godzinie moze wiecej wracamy zeby isc spac a adrian zaczol mnie tulic i reka jezdzil po moim brzuchy i schodzil w dol chcialam akurat zeby mnie dotykal tam i zostawilam go a on zeszedl w dol czulam jego palce na zewnetrznej czesci ale jak palcem probowal mi przez majtki go badziej wsunac to sie zerwalam a on mi ze tak milo juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noc nie przespalam bo balam sie ze jak kiedys zartowal ze mi palec wsadzil i wzielam to na powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na nic nowego się nie odważyłaś. Dotykał cię tylko przez majtki? Prawda jest taka ze on miał chyba ochotę na seks i myślał ze się zgodzisz. Na razie pewnie da sobie na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha wstazka na PENISIE HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odwazylam sie zeby cos wiecej bylo ale ja go tez dotykalam przez bokserki kilka razy a jego tygrysek polecial w gore najpierw to wygladalo jakby chcial rozerwac material a jak juz adrian byl taki podniecony to mi palce zaczepil o gumke od bokserek i zavzol gadac ze mam dokonczyc co mu zrobilam szczelilam mu ta guma a on ze go bolalo i zacZol udawac ze mu cos zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przez majtki, dlamnie jego widok tera Z tez smieszy ale mial pomysl wymyslny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dobrze ze do niczego więcej nie doszło. Niech wie ze mu łatwo nic z toba nie przyjdzie i przestanie być taki nachalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nic sie nie zmienilo nawet yeraz jest bardziej otwarty i sa sytuacje ze albo mnie w tylek szczypie albo jak sie przytulamy to mowi ze mi sutki stercza bo sie wbijana w klate,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z drugiej strony nie wiesz jak to jest jak jesteś podniecona a nie zakończysz tego jak trzeba to jest się rozczarowanym. Penis to wrażliwy narzad i mogło zabolec jeśli zahaczyłas guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I możesz być pewna ze sobie zrobił sam dobrze. W łazience albo gdzieś. Dobrze ze chociaż nie ma do ciebie żalu ze nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nigdzie nie wychodzil byl zemna w lozku wiem bo niespalam dlugo, nic nie mowil ze ma pretensje jak wracalismy to powiedzial ze swietnie bylo i znowu gdzies pojedziemy na weekend razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie ma do Ciebie zalu i pretensji ale predzej czy pozniej moze bys sfrustrowany jak nie bedziecie sie nawet tam dotykac. Nie mialas ochoty na wiecej ? Czy sie tylko balas? Czy wstydzilas i sie zerwalas? Bylas podniecona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta co mial Ci powiedziec? Nie chcial Cie dobijac a troche zal mu bylo na pewno. W koncu powiedzial "a bylo tak milo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi rano samoistnie stoi to skad wiesz czy nie zrobil tego rano ? No jesli nie tam to w domu juz. Uwierz mi na slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale adrian nic nie mowil ze sie roZczarowal. ale to lekko naciagnieta guma byla nic mu sie nie stalo klamql zeby mu odslonila nago tygryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rano niemogl nic robic bo obudzilam sie na jego klacie glowa jakby sie ruszyl to by mnie zbudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok moze sie mu nic nie stalo akurat. Ale we wzwodzie penis jest tak wrazliwy ze go zle zlapiesz albo mocno i faceta bedzie bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mowic co chcesz ale 25letni facet jesli nie uprawia seksu to jakos musi spuscic cisnienie bo inaczej bedzie mu bardzo ciezko. A jesli ma dziewczyne to tym bardziej. Pewnie robi to w domu i mysli o tobie- tak robia faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×