Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Co nie zmienia faktu ze cię zaprosił to mogłas się wykazać i poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieraliscię je razem przecież. To ty też mogłas wtedy myśleć ile masz lat i czy ci pozwolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zawsze jesteś niewinna, nie wiena kogośdziałas itd. Zawsze wina na kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja w moim wieku mam wszystko wiedziec o wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie zgodzili ! tylko pod koniec nagle zdanie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież masz 17 lat i chciałaś się z domu wynieść to chyba wypadałoby coś wiedzieć. To czemu jak ci ktoś mowi coś to olewasz ? Matka adriana mówiła ci o tym ubezpieczeniu. Tu też ci pare osób pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dopiero zaczęłaś z nimi gadać chyba przed wyjazdem lub w jego dniu. Wcześniej trzeba było się upewniac czy aktualna jest zgoda. Myślę ze to przez to ze się pokłóciłas z mama i spalas poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawialam z adrianem i on tez sie upieral ze nam nie potrzebne jest wykupienie go ! wiec bez ubezpieczenia mielismy jechac tak mysle ze mama adriana specjalnie moja mame nakrecila zeby sama jechac tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok. moze za szybko chialam sie wybic z domu ale etapy kupowania wczasow adrian powinien cos Za suverowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak przez Klotnie mama zmienila zdanie bo wczesniej nic nie wspominala a spalam poza domem ale u dziadkow u chlopaka nie bo by byla wieksza awantura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby chodziło tylko o to ze nie powola jechać bez ubezpieczenia to by wam kazali kupić i tyle . To trwa 10 min. Po prostu się twoi rodzice boją o Cb i tyle. Nie obwiniaj następnej osoby bo przesadzasz już i to jest dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby sie bali to by mnie bardziej trzymali i zabraniali a oni narazie to z tymi wczasami taka wieksza akcje zrobili! a pozatym nie pozwolili by mi wyjechac. do spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabronili może dla tego ze i tak ich nie było i bys pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E moze masz racje,. bo jakby zabronili to bym byla zla i i tak pojechala ale wtedy pewnie mysleli ze moglabym ze zlosci cos zrobic glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po prostu takie wytłumaczenie przyszlo mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak z chlopakiem bedziemy czesciej sami bo mama adriana nie wpadnie do niego do domu wiec rodzice i tak pewnie sie boja i kombinuja cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko tydzien wolnego bo wrzesien sie zaczyna buuuu a szef adriana mi proponowal zebym sobie po szkole przychodzilam na pare godzin chociaz co 2 dzien pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny szef :) nie upilnują was to prawda ale twoja mama chyba myśli ze po tej rozmowie u ginekologa będzie spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde adrian mnie wkurzyl dzis !!! mam go dosyc dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef adriana naprawde jest ok i chyba sie zgodze na prace zawsze sobie dorobie pieniadze i bede miala swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znowu zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to nie koliduje z nauka to bierz tą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku roku jest luz a jak bede miala sprawdziany to sie umowie ze w sobote odrobie dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u chlopaka a on mial w pokoju jedna poduszke i tylko koc powiedzial ze mu borysek posikal koudre i 2poduszke. Ogladalismy film a adrian zaczol mi brzuszek masowac i rozpinal guziki od swetra az wsunol mi reke pod koszulke i po brzuchu mi jezdzil mile to bylo ale jak dobral sie do paska to juz mu reke zlapalam a on do mnie ze moze sie zblizymy ale bez ubran zabawimy w podniecanie. A pozniej jak film sie skonczyl zaczol szukac po szafie spodni na przebranie a wyciagnol ta bielizne co kiedys kupil mi ii glupio sie pyta czy wloze ja powiedzialam ze nie a on przychodzi i mi ja dopasowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak to się skończyło ? No ten wyjazd wyglądalby podobnie i mieszkanie razem też jest bez sensu bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabralam mu ten stroj jutro go gdzies wyrzuce albo odsprzedam kolezance ! bo jak rodzice znajda to znowu bede miec awanture!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by było wstyd odsprzedawac bieliznę . Wyrzuc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wkladalam je ma metki a kolezanki moze sie skusza a jak nieto wyrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mysle ze adrian to juz nie jest prawiczkiem bo ciagle by chcial pieszczot ! czyli musi wiedziec jak to jest z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu tez raczki lataly i ciagle mu stal. ciagle tylko w glowie całowanie,dotykanie, ale na poped nic nie poradzisz. po prostu ciesz sie ze tak na niego dzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×