Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
znowu podszyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narazie nie ma podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było być bardziej dyskretnym. musisz się tego nauczyć. no chłopak może chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest moja wina przeciez ze adrian schowal gumki i stringi i tesciowa to znalazla jak zwykle macie do mje pretensje ciekawe za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow byl podszyw!!!! Od 21:38 !!! bo ja juz spalam i nie klikalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu!! tesciowa znalazla stanik u adriana i jeszcze bielizne taka erotyczna znowu ja adriana zabije chyba po co to kupuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosc dzisiejszego dnia!!! klade sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to było jakoś głęboko schowane ? bo jeśli nie to gratuluje braku wyobraźni i dyskrecji no i teściowej wścibskiej która się wtrąca i grzebie po szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge z tego wszystkiego spac juz!! z tych nerwow!! adrian to schowal u siebie pod poduszka a ona mu posciel zmieniala zeby mial swieza jak wroci do domu po szpitalu , wszystko sie wydalo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu to było pod poduszka skoro nie używaliscie ? to wszystko jest dziwne co on się masturbuje przy tym czy co skoro ty tego nie widziałaś. masz za swoje przez jego głupotę. co Ci teściowa gadala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie wiem dlaczego pod poduszka ale tak moze byc jak mowisz bo adrian kiedys chcial zebym mu przyslala swoje zdjecia w bieliznie ale nie chcialam bo mowil ze strasznie go to podnieca jak mnie sobie wyobraza w takich ciuszkach , tesciowa sie na mnie darla i myslala ze my tam sex uprawialismy i ze to moja bielizna a to przeciez nieprawda!! nie chciala mnie wcale sluchac powiedziala mi tylko ze jak cos to sama sobie bede winna bo jak nie dam to on sam nie wezmie , wybieglam z placzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziekuj chlopakowi za akcje mamusi i tyle. Wiecej sie nie tlumacz jej z niczego, jak bedzie cos gadac to powiedz ze nic nie robicie a jak nie wierzy to trudno. A nie opowiadja tak jak o kostiumie. Moglas powiedziec ze na basen mieliscie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kostium to co innego a ta bielizna z dzisiaj to byla taka no nie wiem nawet jak to powiedziec ale taka odwazna i wyzywajaca jak dla dz...i :( to nie adriana wina bo skad mial wiedziec ze tesciowa bedzie mu zmieniac posciel jak go nie bedzie wszystko do kitu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie jego wina? a kto to kupuje i kto to tak debilnie przetrzymuje pod poduszka? nie bron go. Ile Ci tych stroi kupil? widzialas wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj widzialam te co byly pod poduszka czyli 2 jeden czarny drugi czerwony , czarny to bylo takie obcisle body z gorsetem i pasem do ponczoch i stringami i ponczochami koronkowymi a czerwone to majtki koronkowe plus zamiast stanika takie naklejki na sutki w ksztalcie serduszek tak strasznie mi bylo wstyd przed tesciowa jak to zobaczylam :o nie dziwie sie ze sie wkurzyla za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak ma upodobania i tego nie zmienisz, predzej czy pozniej bedzie cie chcial przebrac i tego nie zmienisz. Twoja tesciowa niestety sie do wszystkiego wtraca. SKoro tak wrocila do domu to ty chlopaka nie musisz przyjmowac do siebie. Przeciez jego nadopiekuncza mamusia sie nim zajmie. A jak jego matka juz cie do placzu doprowadza to co bedzie dalej.Adrian wie ze na Cb naskoczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na jej miejscu jakbys cos takiego znalazla to tez bys sie wkurzyla. Ale czemu nie zapyta o to synka tylko od razu Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian wie ale powiedzial zebym sie mamuska nie przejmowala i ze jakos to bedzie . On tez mnie wkurzyl bo dodal ze jakbysmy mieli w koncu kiedys dziecko to pewnie by sie tak nie czepiala tylko zajela wnukiem i nie mialaby czasu na glupoty on sie z tego smieje a mi nie jest do smiechu ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze ze facet cie nie wspiera tylko jeszcze Ci dokłada do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 21:10 glupia idiotka znowu sie podszywa !! niezle ze wy sie nabieracie na to ! wczoraj nic nie pisalam wiecej pezez zmeczenie szkola po praca pozniej do szpitala i tesciowa caly dzien w biegu podszyw nic nie robi tylko 24h jest na kafe i pewnie na utrzymaniu rodzicow wez sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie baba glupia !! podszyw iza zajela by sie dziecjiem swojego faceta zrwszta wspolczuje dziecku takiej macochy=!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bieluzna to stringi a ta 2 to rozowa przezroczysta prawie stringi i taka jakby narzutka zapinana pod piersiami bez stanika to jest takie oblesna bielizna. nie mam pojecia gdzie znalazla te rzeczy stringi to ja wrzocilam pod jego bokserki nie sadzilam ze ona tam bedzie zagladac. skoro adrianowi wzielam bielizne do szpitala a ta 2 nie wiem gdzie byla widocznie w szafie jego mama grzebala nie wiem adriana zapytam bo on narazie nic niewie przez esy nieda sie wyjasnic nic zapytam opieprze za to!! ja tez nie rozumiem dlaczego to ja obryywam a adrianowi uchodzi to!! i jeszcze ci koledzy co adrian z nimi lezy sa po prostu debilami !!! i pewnie ni w zwiazkach bo takich bucow nikt by niechcial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu teraz jest prawdziwą autorka ? trudno się nie nabrać jak rzeczywiscie facet ci kupował bieliznę, a jego teściowa nie raz wypytywała. to pociągnął ktoś po prostu temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ledwo mnie troche nie bylo bo musialam sie wyspac bo w koncu wczoraj udalo mi sie zasnac po tych nerwach a podszyw wszedl i sie zaczernil !! i jeszcze mowi ze to nie ja wczoraj pisalam !! gupi PODSZYW !!!!!!!!!!!!!! zajmij sie swoim zyciem starucho obesrana zamiast sie zaczerniac i podszywac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na Limonka17 PODSZYW !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie nick tu limonka17 bo kto jest tu zemna od poczatku ten pamieta wspominalam o tym ?! zreszta jak macie watpliwosc. to spytajcie o cos mnie z tego co tu klikalam co wiecie. za niedlugo jest rocznica naszego zwiazku chce cos kupic adrianowi myslalam o branzoletce meskiej jakies fajnej mam 200zl na ten prezent przeznaczone wiec jak myslicie bedzie sie cieszyl? on juz ma jedna co mu kupilam i nosi ale glupio ze ciagle jedna. jade zaraz do szpitala z mama adriana az sie boje ze znow zacznie temat wczorajszy. no nic teraz mnie nie bedzie dopiero pod wieczor wiec wszystko co podszyw napisze w tym czasie to nie prawda!!! uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto tu mowi prawdę ale za niedługo miały być jego urodziny? a rocznicę niby obchodzicie co miesiąc? bransoletka głupi pomysł. faceci to nie kobiety. ma już jedną druga niepotrzebna. faceci nie zmieniaja biżuterii, mają coś i raczej to noszą non stop. to głupio nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widac chyba ze niebieski podszyw kreci i wymysla jakies p*****ly !!! nigdy bym adrianowi nie kupila bransoletki on ma 25 lat nie jestem jakims dzieciakiem !! pozatym ja tu od poczatku pisze jako gosc przez tyle miesiecy sie nie zaczernilam to i teraz bym tego nie zrobila !!! ale jak tam sobie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×