Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
widać , że niebieska kłamie :D '' chodze z starszymi o rok do szkoly ktozy maja juz 18, '' z takimi błędami ortograficznymi i językowymi drogie dziecko powinnaś się do pierwszej klasy cofnąć :P nie dość że kłamczucha to jeszcze...ech... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the stars
Limonka idź i nie wracaj. Nie będziemy tęsknić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to jest na korzyść jej te błędy bo prawdziwa autorka czasem gubi litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale to świadczy o jej ''mądrości'' więc to że chodzi z o rok starszymi do klasy to zwykła ściema którą tylko podszyw mógł wymyślić :o to dziecko nawet zdania jednego poprawnie nie potrafi sklecić :o uciekam stąd bo szkoda mi czasu na pisanie z podszywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak jest glupia MALPO jak chcesz to lepiej sie wczytaj w ten temat jak chcesz sie pod mnie podszywac!! bo juz klikalam ze chodze z starszymi o rok bo wczesniej zaczelam nauke od 6 lat !!! wiec chodze z 18 latkami a ja mam 17 !!!!! i juz sie wyjasnilo kto klamie !!!! a kto jest prawdziwa autorka...... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym jestem z slaska cieszynskiego i jestem wyznania ewangielickiego!!! podszyw wiedzial???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pyskuj niebieski podszywie bo nie jesteśmy na ''ty'' niewychowana pindziu :D może i rodzice posłali się o rok wcześniej ale zapomnieli chyba aby nauczyć swoje dziecko zasad dobrego wychowania :P widać że nie zrozumiałaś ani słowa z tego co napisałam więc twój post jest c***a wart :D jeszcze tu jesteś? przecież miałaś znikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the stars
Kogo obchodzi skąd jesteś? Mamy to gdzieś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spadaj bo marnuje czas na klikanie z idiotka!!! a i zamknij jape bo od tego smrodu tlenu brakuje na kafe izunio zajmij sie dzieckiem partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz spotkanie z teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi bachorze jedyny smród jaki tu czuć wytwarzasz właśnie ty i twoja chora osoba :P niezły psychol z tego niebieskiego podszywa jprdl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the stars
Zanim wam podszyw napisze o spotkaniu miną wieki bo pewnie siedzi i szuka na wcześniejszych stronach jak to prawdziwa autorka opisywała. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie z tesciowa jest masakra!!! Ona mnie podpytuje co robilam z adrianem jak chlopak sie zachowywal i w co mnie wciagal, jak jej tak niebarzo mowilam to odrazu tesciowa ze tylko sobie rozmawiamy jak kobiety. Zaczela pytac o bielizny co adrian kupuje czy je wkladalam, czy mi sie podobaja czy gust odpowiada mi i ile mi juz kupil, jezu ja jej sklamalam a przeciez juz jedna adrianowi zabralam i jest u mnie w pokoju musze ja wyrzucic !!! Bo jak mama znajdzie to mnie zabije chyba. Co mnie krepowalo rozmowa z nia o kapieli naszej wspolnej i zapytala czy nago i co bylo najgorsze powiedziala czy adrian byl podniecony i czy to widzialam jak ja sie zczerwienilam jak burak!! Oczywiscie opieprz dostalam ze co by bylo gdyby adrian dostal orgazmu w wodzie? Przciesz to malo prawdopodobne jest zeby zajsc'!! A dzis mi w aucie mowi zebym adriana odstawila na bok bo on za blisko jest mnie i malo brakuje zeby doszlo do czegos, zebym sie szkola zajela matura a z chlopakiem tam na godzine sie spotkala tylko, a z mieszkaniem to absolutnie nie i mam go dzis przekonac do tego z musi u siebie lezec i co co ona mysli ze adrian. Poslucha jak mubo tym powiedzialam to odrazu sie wkurzyl i wogole brednie mu gadam bo nie bedzie robil co mama chxe! A jego koledzy zaczeli zarty durne jak adrian sie wkurzyl ze sie wtracaja powiedzial im ze sa debilami i widac ze dziewcZyny ich niechxa wyslismy a adrian zachowywal sie inaczej nagle taki maczo na korytazu do mnie siadaj mi na kolanach, nie przejmuj sie bedziemy mieszkac razem i zaczol mnie tulic i jezdzil mi po tylku reka a jego lekarz przechodzac stwierdzil o panie adrianie pan to juz zdrowy skoro taka panne trzyma i ze ja go w domu wylecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonka opisz swoje pierwsze spotkanie z tesciowa jak ja poznalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie poznanie bo w sklepie adrian mnie poznal dopiero przy kasie wtedy mnie przectawil swojej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że g/i/m/g/ó/w/n/o ma wolny czas i wymyśla jakieś bzdety z d**y wzięte, gorszymi idiotami są jednak osoby, które wierzą w te brednie. Śmiech na sali, jest z was beka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''przectawił'' i to ma pisać maturę w przyszłym roku ? 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa ma w takim razie rację żebyś się za naukę wzięła bo co drugie słowo twoje zawiera błąd na poziomie szkoły podstawowej :/ jej synek zasługuje na kogoś bardziej elokwentnego i ona o tym zapewne wie ale ty pewnie nie znasz nawet znaczenia tego słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoją maturę i ciebie mam w głębokim poważaniu ale tak czy inaczej nie zdasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem jak wygladalo kolejne spotkanie z tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to twoją wymyślony adrianek przeleci i porzuci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mam pisac!! mam dosc myscie co chcecie podszyw nie podszyw ale kolejne bylo jak z adrianem rozmawialam w aucie po jakims czasie zadzwonil tel i jego mama dzwonila adrian mnie nie wypuscil z auta i zawiuzl do domu mnie zostawil z nia a on gdzies poszedl i to kolejne spotkanie gdzie mama adriana mnie wypytywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zgadza, pisalas o tym na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''zawiuzl '' buahahahahahahahahahahahahahahaha o ja pierdooolę :d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×